Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Piłka nożna > Wiadomości piłka nożna
Ekstraklasa (15): Lechia mistrzem jesieni2018-11-11 21:45:00

15. kolejka piłkarskiej ekstraklasy:

Piątek, 9 listopada

Górnik Zabrze - Śląsk Wrocław 2-2 (2-1)

0-1 Michał Chrapek 22

1-1 Dani Suarez 25 (głową)

2-1 Jesus Jimenez 40

2-2 Robert Pich 60


Pogoń Szczecin - Legia Warszawa 2-1 (1-0)

1-0 Kamil Drygas 12 (głową)

2-0 Zvonimir Kożulj 76

2-1 Andre Martins 90+2 (głową)


Sobota, 10 listopada

Wisła Płock - Zagłębie Sosnowiec 2-0 (1-0)

1-0 Ricardinho 31

2-0 Dominik Furman 90+3 (karny)


Lechia Gdańsk - Cracovia 1-0 (0-0)

1-0 Flavio Paixao 79 (głową)

W 29. minucie Javi Hernandez (Cracovia) nie wykorzystał karnego, jego strzał obronił Dusan Kuciak.


Wisła Kraków - Zagłębie Lubin 3-2 (2-0)

1-0 Zdenek Ondrasek 9

2-0 Rafał Boguski 22

2-1 Filip Starzyński 49 (karny)

2-2 Marcin Wasilewski 71 (samob.)

3-2 Paweł Brożek 90+6


Niedziela, 11 listopada

Korona Kielce - Piast Gliwice 1-0 (1-0)

1-0 Elia Soriano 38


Miedź Legnica - Arka Gdynia 0-4 (0-1)

0-1 Michał Janota 10

0-2 Nabil Aankour 74

0-3 Maciej Jankowski 77

0-4 Damian Zbozień 88


Jagiellonia Białystok - Lech Poznań 2-2 (1-2)

1-0 Przemysław Frankowski 21

1-1 Thomas Rogne 27

1-2 Marcin Wasielewski 33

2-2 Karol Świderski 50


1. Lechia Gdańsk           15  31   25-15

2. Jagiellonia Białystok  15  28   26-18

3. Legia Warszawa        15  26   25-18

4. Wisła Kraków             15  25   28-19

5. Piast Gliwice              15  25   21-18

6. Korona Kielce            15  25   18-15

7. Pogoń Szczecin         15  22   22-18

8. Lech Poznań              15  21   21-21

9. Arka Gdynia               15  20   21-17

10. Wisła Płock              15  18   23-24

11. Zagłębie Lubin         15  17   22-26

12. Śląsk Wrocław         15   16   24-22

13. Cracovia                   15  14   11-18

14. Górnik Zabrze          15   13   15-25

15. Miedź Legnica          15  13   16-32

16. Zagłębie Sosnowiec 15  11   21-33


16. kolejka piłkarskiej ekstraklasy:

Piątek, 23 listopada

Piast Gliwice - Zagłębie Sosnowiec (18:00)

Sobota, 24 listopada

Korona Kielce - Górnik Zabrze (15:30)

Lech Poznań - Wisła Płock (18:00)

Cracovia - Śląsk Wrocław (20:30)

Niedziela, 25 listopada

Pogoń Szczecin - Miedź Legnica (13:00)

Zagłębie Lubin - Legia Warszawa (15:30)

Lechia Gdańsk - Jagiellonia Białystok (18:00)

Poniedziałek, 26 listopada

Arka Gdynia - Wisła Kraków (18:00)





więcej wiadomości >>>

REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty