Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Piłka nożna > Wiadomości piłka nożna
Sebastian Strózik: Wygrana w naszym zasięgu2018-10-05 18:38:00

Rozmowa z napastnikiem Cracovii, Sebastianem Strózikiem.


- Jak wyglądają przygotowania i forma przed niedzielnym spotkaniem z Wisłą?

- Treningi mamy bardzo intensywne. Przygotowujemy się do meczu w pełnym skupieniu i mobilizacją na najbliższy mecz. Nie mogę zdradzić szczegółów naszych treningów, ale mogę zapewnić, że w niedzielę powalczymy o zwycięstwo.


- Jak wygląda nastawienie przed derbami w drużynie?

- Nastawienie w zespole jest bardzo bojowe. Każdemu zależy i każdy chcę wygrać ten mecz. Na pewno damy z siebie wszystko. Wiemy, że w takim meczu zwycięstwo jest kwestią głowy, a nie nóg. W niedzielę wyjdziemy na murawę z nastawieniem na zdobycie trzech punktów.


- Wielkie Derby Krakowa to nie jest zwykły mecz. Tutaj nie liczy się tabela ani punkty. Zgodzisz się z tym?

- To prawda, to nie jest zwykły mecz. Derby rządzą się swoimi prawami i tutaj tabela nie gra. Mogę zapewnić, że cała drużyna jest w pełni zmotywowana i da z siebie wszystko. Wygrana w derbach jest naszym zasięgu, dlatego będziemy walczyć do ostatniego gwizdka. Mimo braku kibiców mamy atut własnego stadionu. Wiem, że przyjdzie dużo grup dzieci, liczymy również na ich wsparcie.


- Zostałeś powołany na zgrupowanie do Reprezentacji Polski U-20. Po derbach nie będziesz miał czasu na odpoczynek.

- Dokładnie tak. Trener Jacek Magiera powołał mnie na zgrupowanie przed meczami z Czechami i Holandią. Jest to dla mnie wielkie wyróżnienie zagrać dla Reprezentacji Polski. Powołanie bardzo cieszy, ale też bardzo mobilizuje do dalszej ciężkiej pracy. W poniedziałek już wyjeżdżam na zgrupowanie, dlatego chcę pokazać się z jak najlepszej strony podczas derbów.


cracovia.pl

więcej wiadomości >>>

REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty