Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Piłka nożna > Wiadomości piłka nożna
Metal Gawro Tarnów klubem partnerskim Słoni2018-08-04 09:18:00

Wczoraj doszło do spotkania prezes Bruk Bet Termalica Nieciecza Danuty Witkowskiej z prezesem KS Metal Gawro Tarnów Tomaszem Gawronem oraz sekretarzem klubu Ryszardem Chrzanowskim.


Spotkanie, które wcześniej poprzedziły rozmowy, zaowocowało przygotowaniem i podpisaniem umowy Klubów Partnerskich.


Pośród licznych ustaleń pomiędzy klubami można z pewnością wyróżnić wsparcie i systemowe szkolenie dzieci i młodzieży, program promocji talentów, obopólne korzystanie z bazy treningowej, wymiana i staże trenerskie, mecz I drużyny w Tarnowie, turnieje i mecze drużyny młodzieżowych, wspólny proces selekcyjno-naborowy, Dziecięcą Eskortę itp.


Umowa ma charakter bliskiej współpracy w celu promocji talentów piłkarskich miasta i regionu tarnowskiego oraz ich jak najlepszego szkolenia w drodze do gry w profesjonalnym klubie.


- Zależało nam na współpracy z profesjonalnym klubem - mówi Prezes Tomasz Gawron. - Współpraca wpisuje się w 100-lecie, które przed naszymi klubami, gdyż łączy nas data powstania, 1922. Wiele tematów wypracowaliśmy z panią prezes, która niezmiernie fachowo i rzeczowo podeszła do współpracy z nami za co bardzo jej dziękuję. Teraz czas na konkretną pracę.


Metal Tarnów występuje w tarnowskiej klasie okręgowej.


termalica.brukbet.com

więcej wiadomości >>>

REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty