Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Piłka nożna > Wiadomości piłka nożna
Arkadiusz Głowacki nowym dyrektorem sportowym Wisły Kraków2018-06-19 00:00:00

Wisła Kraków SA informuje, iż nowym dyrektorem sportowym Wisły Kraków został mianowany Arkadiusz Głowacki.


Głowacki, który rozegrał ponad 450 meczów dla Wisły i przez lata pełnił rolę jej kapitana, tuż po zakończeniu kariery sportowej podjął się nowego wyzwania. Tym razem „Głowa” zasiądzie w gabinecie dyrektora sportowego i będzie odpowiedzialny za politykę transferową klubu.


„Chcemy przenieść dział skautingu do Myślenic, by być bliżej sztabu szkoleniowego. Pragniemy opracować wspólną drogę i ścieżkę rozwoju, jaką będziemy mogli zaoferować młodym zawodnikom. Planowane wznowienie drużyny rezerw pozwoli graczom, którzy nie łapią się do pierwszej osiemnastki, zostać w rytmie meczowym. Spróbujemy zreaktywować drugą drużynę jeszcze tego lata, ale czasu jest niestety mało. Mamy wiele pomysłów, które mogą pomóc Wiśle" - mówił o możliwych rozwiązaniach nowy dyrektor sportowy. 

 

„W trakcie nadchodzących rozgrywek będziemy prosić kibiców o cierpliwość i wyrozumiałość. Mamy cel - awans do pierwszej ósemki, podobnie jak pozostałe drużyny w naszej lidze. Nadrzędnym planem będzie wprowadzenie młodzieży do naszego zespołu, właśnie m.in. dlatego naszym pierwszym trenerem został Maciej Stolarczyk. Pewne obniżki formy przy takich zmianach mogą przyjść, ale prosimy o wspomnianą wcześniej cierpliwość" - apelował.

 

Krzysztof Pulak

Biuro Prasowe Wisły Kraków SA

więcej wiadomości >>>

REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty