Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Piłka nożna > Wiadomości piłka nożna
2018 FIFA WORLD CUP RUSSIA - terminarz i wyniki2018-06-23 21:56:00

2018 FIFA WORLD CUP RUSSIA 

GRUPA A

14.06.2018, Moskwa (Łużniki): Rosja - Arabia Saudyjska 5-0 (2-0)

1-0 Gazinskii 12 (głową)

2-0 Cheryshev 43

3-0 Dzyuba 71 (głową)

4-0 Cheryshev 90+1

5-0 Golovin 90+4 (wolny)


15.06.2018, Jekatierynburg: Egipt - Urugwaj 0-1 (0-0)

0-1 J.M.Gimenez 89


19.06.2018, St. Petersburg: Rosja - Egipt 3-1 (0-0)

1-0 Ahmed Faithy 47 (samob.)

2-0 Cheryshev 59

3-0 Dzyuba 62

3-1 Mohamed Salah 73 (karny)


20.06.2018, Rostow nad Donem: Urugwaj - Arabia Saudyjska 1-0 (1-0)

1-0 L. Suarez 23


1. Rosja                     2  6  8-1

2. Urugwaj                 2  6  2-0

3. Egipt                      2  0  1-4

4. Arabia Saudyjska  2  0  0-6

Awans: Rosja i Urugwaj.


GRUPA B

15.06.2018, St. Petersburg: Maroko - Iran 0-1 (0-0)

0-1 Bouhaddouz 90+5 (głową, samob.)


15.06.2018, Soczi: Portugalia - Hiszpania 3-3 (2-1)

1-0 Ronaldo 4 (karny)

1-1 Diego Costa 24

2-1 Ronaldo 44

2-2 Diego Costa 55

2-3 Nacho 58

3-3 Ronaldo 88 (wolny)


20.06.2018, Moskwa (Łużniki): Portugalia - Maroko 1-0 (1-0)

1-0 Ronaldo 4 (głową)


20.06.2018, Kazań: Iran - Hiszpania 0-1 (0-0)

0-1 Diego Costa 54


1. Hiszpania  2  4  4-3

1. Portugalia  2  4  4-3

3. Iran            2  3  1-1

4. Maroko      2  0  0-2


GRUPA C

16.06.2018, Kazań: Francja - Australia 2-1 (0-0)

1-0 Griezmann 58 (karny)

1-1 Jedinak 62 (karny)

2-1 Behich 81 (samob.)


16.06.2018, Sarańsk: Peru - Dania 0-1 (0-0)

0-1 Yurary Poulsen 59


21.06.2018, Samara: Dania - Australia 1-1 (1-1)

1-0 Eriksen 7

1-1 Jedinak 38 (karny)


21.06.2018, Jekatierynburg: Francja - Peru 1-0 (1-0)

1-0 Kylian Mbappé 34


1. Francja    2  6  3-1

2. Dania       2  4  2-1

3. Australia  2  1  2-3

4. Peru        2  0  0-2

Awans: Francja i ???


GRUPA D

16.06.2018, Moskwa (Spartak): Argentyna - Islandia 1-1 (1-1)

1-0 Kun Aguero 19

1-1 Finnbogason 23

Sędziował Szymon Marciniak (Polska).


16.06.2018, Kaliningrad: Chorwacja - Nigeria 2-0 (1-0)

1-0 Etebo 32 (samob.)

2-0 Modric 71 (karny)


21.06.2018, Niżny Nowgorod: Argentyna - Chorwacja 0-3 (0-0)

0-1 Rebic 53

0-2 Modric 80

0-3 Rakitic 90+1


22.06.2018, Wołgograd: Nigeria - Islandia 2-0 (0-0)

1-0 Musa 49

2-0 Musa 75

W 83. minucie G. Sigurdsson (Islandia) przestrzelił karnego.


1. Chorwacja  2  6  5-0

2. Nigeria       2  3  2-2

3. Islandia      2  1  1-3

4. Argentyna  2  1  1-4

Awans: Chorwacja i ???


GRUPA E

17.06.2018, Samara: Kostaryka - Serbia 0-1 (0-0)

0-1 Kolarov 56


17.06.2018, Rostow nad Donem: Brazylia - Szwajcaria 1-1 (1-0)

1-0 P. Coutinho 20

1-1 Zuber 50 (głową)


22.06.2018, St. Petersburg: Brazylia - Kostaryka 2-0 (0-0)

1-0 P. Coutinho 90+1

2-0 Neymar 90+7


22.06.2018, Kaliningrad: Serbia - Szwajcaria 1-2 (1-0)

1-0 Mitrovic 5

1-1 Xhaka 52

1-2 Shaqiri 90


1. Brazylia      2  4  3-1

2. Szwajcaria  2  4  3-2

3. Serbia         2  3  2-2

4. Kostaryka   2  0  0-3


GRUPA F

17.06.2018, Moskwa (Łużniki): Niemcy - Meksyk 0-1 (0-1)

0-1 H. Lozano 35


18.06.2018, Niżny Nowgorod: Szwecja - Korea Płd. 1-0 (0-0)

1-0 Granqvist 65 (karny)


23.06.2018, Rostow nad Donem: Korea Płd. - Meksyk 1-2 (0-1)

0-1 Carlos Vela 26 (karny)

0-2 Javier Hernandez 66

1-2 Heungmin Son 90+3


23.06.2018, Soczi: Niemcy - Szwecja 2-1 (0-1)

0-1 Toivonen 32

1-1 Reus 48

2-1 Kroos 90+5

Czerwona kartka: Jerome Boateng (Niemcy, 82, druga żółta).

Sędziował Szymon Marciniak (Polska).


1. Meksyk        2  6  3-1

2. Niemcy        2  3  2-2

2. Szwecja       2  3  2-2

4. Korea Płd.   2  0  1-3


GRUPA G

18.06.2018, Soczi: Belgia - Panama 3-0 (0-0)

1-0 Mertens 47

2-0 R. Lukaku 69

3-0 R. Lukaku 75


18.06.2018, Wołgograd: Tunezja - Anglia 1-2 (1-1)

0-1 Kane 11

1-1 Sassi 35 (karny)

1-2 Kane 90+1


23.06.2018, Moskwa (Spartak): Belgia - Tunezja 5-2 (3-1)

1-0 E. Hazard 6 (karny)

2-0 R. Lukaku 16

2-1 Bronn 18

3-1 R. Lukaku 45+3

4-1 E. Hazard 51

5-1 Batshuayi 90

5-2 Khazri 90+3


1. Belgia      2  6  8-2

2. Anglia      1  3  2-1

3. Panama  1  0  0-3

4. Tunezja   2  0  3-7


GRUPA H

19.06.2018, Sarańsk: Kolumbia - Japonia 1-2 (1-1)

0-1 Kagawa 6 (karny)

1-1 Juan Fernando Quintero 39

1-2 Osako 73

Czerwona kartka: Carlos Sanchez (Kolumbia, 3).


19.06.2018, Moskwa (Spartak): Polska - Senegal 1-2 (0-1)

0-1 Cionek 37 (samob.)

0-2 Niang 60

1-2 Krychowiak 86 (głową)


1. Japonia    1  3  2-1

1. Senegal    1  3  2-1

3. Kolumbia  1  0  1-2

3. Polska      1  0  1-2

Faza grupowa

Czwartek, 14 czerwca 2018

GRUPA A

17:00 Moskwa (Łużniki): Rosja - Arabia Saudyjska 5-0 (2-0)

1-0 Gazinskii 12 (głową)

2-0 Cheryshev 43

3-0 Dzyuba 71 (głową)

4-0 Cheryshev 90+1

5-0 Golovin 90+4 (wolny)

Sędziował Nestor Pitana (Argentyna). Żółte kartki: Golovin - Taiseer. Widzów 78 011.

ROSJA: Akinfeev - Fernandes, Kutepov, Ignashevich, Zhirkov - Gazinskii, Zobnin - Samedov (64 Kuziaev), Dzagoev (24 Cheryshev), Golovin - Smolov (70 Dzyuba).

ARABIA SAUDYJSKA: Abdullah - Alburayk, Osama, Omar, Yasser- Salem, Otayf (64 Fahad), Salman, Taiseer, Yahia (72 Hatan) - Alsahlawi (85 Muhannad).

Gracz meczu: Denis Cheryshev (Rosja).


Piątek, 15 czerwca 2018

GRUPA A

14:00 Jekatierynburg: Egipt - Urugwaj 0-1 (0-0)

0-1 J.M.Gimenez 89

Sędziował Bjorn Kuipers (Holandia). Żółte kartki: A. Hegazy, Morsy (Egipt). Widzów 27 015.

EGIPT: M. Elshenawy - A. Fathi, Ali Gabr, A. Hegazy, Abdelshafy - Tarek Hamed (50 Morsy), M. Elneny - Warda (82 Ramadan), Abdalla, M. Trezeguet - Marwan (63 M. Kahraba).

URUGWAJ: Muslera - Varela, Gimenez, Godin, Caceres - Nandez (58 Sanchez), Vecino (87 Torreira), Bentancur, De Arrascaeta (59 Rodriguez) - Suarez, Cavani.

Gracz meczu: Mohamed Elshenawy (Egipt).

Asystentem VAR 1 był Paweł Gil.


GRUPA B

17:00 St. Petersburg: Maroko - Iran 0-1 (0-0)

0-1 Bouhaddouz 90+5 (głową, samob.)

Sędziował Cuneyt Cakir (Turcja). Żółte kartki: El Ahmadi - Shojaei. M, A. Jahanbakhsh, Karim. Widzów 62 548.

MAROKO: El Kajoui - Hakimi, Benatia, Saiss - Boussoufa, Ziyach, El Ahmadi, Harit (82 Da Costa) - N. Amrabat (76 S. Amrabat), El Kaabi (77 Bouhaddouz), Belhanda.

IRAN: A. Beiranvand - Ramin, R. Cheshmi, M. Pouraliganji - Karim, Omid (81 M. Hosseini), Haji Safi, Shojaei. M (68 Mehdi) - A. Jahanbakhsh (85 Ghoddos), Sardar, V. Amiri.

Gracz meczu: Amine Harit (Maroko).


20:00 Soczi: Portugalia - Hiszpania 3-3 (2-1)

1-0 Ronaldo 4 (karny)

1-1 Diego Costa 24

2-1 Ronaldo 44

2-2 Diego Costa 55

2-3 Nacho 58

3-3 Ronaldo 88 (wolny)

Sędziował Gianluca Rocchi (Włochy). Żółte kartki: B. Fernandes - Sergio. Widzów 43 866.

PORTUGALIA: Rui Patricio - Cedric, Pepe, Fonte, Raphael - William, J. Moutinho - Bernardo (69 Quaresma), G. Guedes (80 Andre Silva), B. Fernandes (68 J. Mario) - Ronaldo.

HISZPANIA: De Gea - Nacho, Pique, Ramos, Jordi Alba - Sergio, Koke - Silva (86 L. Vazquez), Isco, A. Iniesta (70 Thiago) - Diego Costa (77 Iago Aspas).

Gracz meczu: Cristiano Ronaldo (Portugalia).


Sobota, 16 czerwca 2018

GRUPA C

12:00 Kazań: Francja - Australia 2-1 (0-0)

1-0 Griezmann 58 (karny)

1-1 Jedinak 62 (karny)

2-1 Behich 81 (samob.)

Sędziował Andres Cunha (Urugwaj). Żółte kartki: Tolisso - Leckie, Risdon, Behich. Widzów 41 279.

FRANCJA: Lloris - Pavard, Varane, Umtiti, Hernandez - Tolisso (78 Matuidi), Kante, Pogba - Dembele (70 Fekir), Mbappe, Griezmann (70 Giroud).

AUSTRALIA: Ryan - Risdon, Milligan, Sainsbury, Behich - Jedinak, Mooy - Leckie, Rogic (72 Irvine), Kruse (84 Arzani) - Nabbout (64 Juric).

Gracz meczu: Antoine Griezmann (Francja).


18:00 Sarańsk: Peru - Dania 0-1 (0-0)

0-1 Yurary Poulsen 59

Sędziował Bakary Gassama (Gambia). Żółte kartki: Tapia - Delaney, Yurary Poulsen. Widzów 40 502.

PERU: Gallese - Advincula, Rodriguez, Ramos, Trauco - Tapia (87 Aquino), Yotun - Carrillo, Cueva, Flores (62 Guerrero) - Farfan (85 Ruidiaz).

DANIA: Schmeichel - Dalsgaard, Kjaer, Christensen (81 M. Joergensen), Stryger Larsen - Kvist (35 Schoene), Eriksen, Delaney - Yurary Poulsen, N. Joergensen, Sisto (67 Braithwaite).

Gracz meczu: Yussuf Yurary Poulsen (Dania).

W 45+1. minucie Cueva (Peru) przestrzelił rzut karny.


GRUPA D

15:00 Moskwa (Spartak): Argentyna - Islandia 1-1 (1-1)

1-0 Kun Aguero 19

1-1 Finnbogason 23

Sędziowali: Szymon Marciniak oraz Paweł Sokolnicki i Tomasz Listkiewicz (Polska). Widzów 44 190.

ARGENTYNA: Caballero - Salvio, Otamendi, Marcos Rojo, Tagliafico - Mascherano, Biglia (54 Banega) - Meza (84 Higuain), Messi, Di Maria (75 Pavon) - Kun Aguero.

ISLANDIA: Halldorsson - Saevarsson, Arnason, R. Sigurdsson, Magnusson - J. Gudmundsson (63 Gislason), Gunnarsson (76 A. Skulason), G. Sigurdsson, Hallfredsson, Bjarnason - Finnbogason (89 Sigurdarson).

W 64. minucie Messi nie wykorzystał karnego, jego strzał obronił Halldorsson.

Gracz meczu: Hannes Halldorsson (Islandia).

Asystentem VAR 1 był Paweł Gil.


21:00 Kaliningrad: Chorwacja - Nigeria 2-0 (1-0)

1-0 Etebo 32 (samob.)

2-0 Modric 71 (karny)

Sędziował Sandro Ricci (Brazylia). Żółte kartki: Rakitic, Brozovic - Ekong. Widzów 31 136.

CHORWACJA: Subasic - Vrsaljko, Vida, Lovren, Strinic - Rakitic, Modric - Rebic (78 Kovacic), Kramaric (60 Brozovic), Perisic - Madżukic (86 Pjaca).

NIGERIA: Uzoho - Sehu, Balogun, Ekong, Idowu - Ndidi, Etebo - Moses, Mikel (88 Nwankwo), Iwobi (62 Musa) - Ighalo (72 Iheanacho).

Gracz meczu: Luka Modric (Chorwacja).


Niedziela, 17 czerwca 2018

GRUPA E

14:00 Samara: Kostaryka - Serbia 0-1 (0-0)

0-1 Kolarov 56

Sędziował Malang Diedhiou (Senegal). Żółte kartki: Calvo, Guzman - Ivanovic, Prijovic. Widzów 41 432.

KOSTARYKA: Navas - Gamboa, Acosta, Gonzalez, Duarte, Calvo - Venegas (60 Bolanos), Guzman (73 Colindres), Borges, Bryan Ruiz - Urena (66 Campbell).

SERBIA: Stojkovic - Ivanovic, Milenkovic, Tosic, Kolarov - Matic, Milivojevic - Tadic (83 Rukavina), Milinkovic-Savic, Ljajic (70 Kostic) - Mitrovic (90 Prijovic).

Gracz meczu: Aleksandar Kolarov (Serbia).

Asystentem VAR 1 był Paweł Gil.


20:00 Rostow nad Donem: Brazylia - Szwajcaria 1-1 (1-0)

1-0 P. Coutinho 20

1-1 Zuber 50 (głową)

Sędziował Cesar Ramos (Meksyk). Żółte kartki: Casemiro - Lichtsteiner, Schaer, Behrami.

BRAZYLIA: Alisson Becker - Danilo, Thiago Silva, Miranda, Marcelo - Casemiro (60 Fernandinho), Paulinho (67 R. Augusto) - Willian, P. Coutinho, Neymar Jr - Gabriel Jesus (79 Firmino).

SZWAJCARIA: Sommer - Lichtsteiner (87 Lang), Schaer, Akanji, Rodriguez - Behrami (71 Zakaria), Xhaka - Shaqiri, Dzemaili, Zuber - Seferovic (80 Embolo).

Gracz meczu: Philippe Coutinho (Brazylia).


GRUPA F

17:00 Moskwa (Łużniki): Niemcy - Meksyk 0-1 (0-1)

0-1 H. Lozano 35

Sędziował Alireza Faghani (Iran). Żółte kartki: Mueller, Hummels - Moreno, Herrera. Widzów 78 011.

NIEMCY: Neuer - Kimmich, Boateng, Hummels, Plattenhardt (79 Gomez) - Kroos, Khedira (60 Reus) - Mueller, Oezil, Draxler - Werner (86 Brandt).

MEKSYK: Ochoa - Salcedo, Ayala, Moreno, Gallardo - Herrera, Guardado (74 Marquez) - Layun, Carlos Vela (58 Alvarez), Lozano (66 Raul Jimenez) - Hernandez.

Gracz meczu: Hirving Lozano (Meksyk).


Poniedziałek, 18 czerwca 2018

GRUPA F

14:00 Niżny Nowgorod: Szwecja - Korea Płd. 1-0 (0-0)

1-0 Granqvist 65 (karny)

Sędziował Joel Aguilar (Salwador). Żółte kartki: Claesson - Shinwook Kim, Heechan Hwang. Widzów 42 300.

SZWECJA: Olsen - Augustinsson, Granqvist, Jansson, Lustig - Claesson, Larsson (81 Svensson), Ekdal (71 Hiljemark), Forsberg - Berg, Toivonen (77 Thelin).

KOREA PŁD.: Hyeonwoo Jo - Yong Lee, Hyunsoo Jang, Younggwon Kim, Jooho Park (28 Minwoo Kim) - Jaesung Lee, Sungyueng Ki, Jacheol Koo (73 Seungwoo Lee) - Heechan Hwang, Shinwook Kim (66 Wooyoung Jung), Heungmin Son.

Gracz meczu: Andreas Granqvist (Szwecja).


GRUPA G

17:00 Soczi: Belgia - Panama 3-0 (0-0)

1-0 Mertens 47

2-0 R. Lukaku 69

3-0 R. Lukaku 75

Sędziował Janny Sikazwe (Zambia). Żółte kartki: Meunier, Vertonghen, De Bruyne - Davis, Barcenas, Cooper, Murillo, Godoy. Widzów 43 257.

BELGIA: Coutois - Alderweireld, Boyata, Vertonghen - Meunier, De Bruyne, Witsel (90 Chadli), Carrasco (74 Dembele) - Mertens (83 T. Hazard), E. Hazard - R. Lukaku.

PANAMA: Penedo - Murillo, R. Torres, Escobar, Davis - Barcenas (63 G. Torres), Cooper, Gomez, Godoy, J.L. Rodriguez (63 Diaz) - Perez (73 Tejada).

Gracz meczu: Romelu Lukaku (Belgia).


20:00 Wołgograd: Tunezja - Anglia 1-2 (1-1)

0-1 Kane 11

1-1 Sassi 35 (karny)

1-2 Kane 90+1

Sędziował Wilmar Roldan (Kolumbia). Żółta kartka: Walker (Anglia). Widzów 41 064.

TUNEZJA: Hassen (16 Ben Mustapha) - Meriah, S. Ben Youssef, Bronn, Maaloul - Skhiri, Badri, Sassi - F. Ben Youssef, Khazri (85 Khalifa), Sliti (74 Ben Amor).

ANGLIA: Pickford - Walker, Stones, Maguire - Trippier, Alli (80 Loftus-Cheek), Henderson, Lingard (90+3 Dier), Young - Sterling (68 Rashford), Kane.

Gracz meczu: Harry Kane (Anglia).


Wtorek, 19 czerwca 2018

GRUPA H

14:00 Sarańsk: Kolumbia - Japonia 1-2 (1-1)

0-1 Kagawa 6 (karny)

1-1 Quintero 39

1-2 Osako 73

Sędziował Damir Skomina (Słowenia). Żółte kartki: Barrios, Rodriguez - Kawashima. Czerwona kartka: C. Sanchez (Kolumbia, 3). Widzów 40 842.

KOLUMBIA: Ospina - Arias, D. Sanchez, Murillo, Mojica - C. Sanchez, Lerma - Cuadrado (31 Barrios), Quintero (59 Rodriguez), Izquierdo (70 Bacca) - Falcao.

JAPONIA: Kawashima - H. Sakai, Yoshida, Shoji, Nagatomo - Hsebe, Shibasaki (80 Yamaguchi) - Haraguchi, Kagawa (70 Honda), Inui - Osako (85 Okazaki).

Gracz meczu: Yuya Osako (Japonia).


17:00 Moskwa (Spartak): Polska - Senegal 1-2 (0-1)

0-1 Cionek 37 (samob.)

0-2 Niang 60

1-2 Krychowiak 86 (głową)

Sędziował Nawaf Shukralla (Bahrajn). Żółte kartki: Krychowiak - S. Sane, Gana Gueye. Widzów 44 190.

POLSKA: Szczęsny – Piszczek (83 Bereszyński), Cionek, Pazdan, Rybus – Krychowiak, Zieliński - Błaszczykowski (46 Bednarek), Milik (73 Kownacki), Grosicki – Lewandowski.

SENEGAL: Kh. Ndiaye - M. Wague, Koulibaly, S. Sane, Sabaly - Mane, A. Ndiaye (87 C. Kouyate), Gana Gueye, Ismaila Sarr - M. Diouf (62 Ch. Ndoye), Niang (75 Konate).

Gracz meczu: Mbaye Niang (Senegal).


GRUPA A

20:00 St. Petersburg: Rosja - Egipt 3-1 (0-0)

1-0 Ahmed Faithy 47 (samob.)

2-0 Cheryshev 59

3-0 Dzyuba 62

3-1 Mohamed Salah 73 (karny)

Sędziował Enrique Caceres (Paragwaj). Żółte kartki: Smolov - Trezeguet. Widzów 64 468.

ROSJA: Akinfeev - Mario Fernandes, Kutepov, Ignashevich, Zhirkov (86 Kudriashov) - Zobnin, Gazinsky - Samedov, Golovin, Cheryshev (74 Kuziaev) - Dzyuba (79 Smolov).

EGIPT: M. Elshenawy - A. Fathi, Ali Gabr, A. Hegazy, Abdelshafy - Tarek Hamed, M. Elneny (64 Warda) - M. Salah, Abdalla Said,  Trezeguet (68 Sobhy) - Marwan Mohsen (82 Kahraba).

Gracz meczu: Denis Cheryshev (Rosja).

Asystentem VAR 3 był Szymon Marciniak.


Środa, 20 czerwca 2018

GRUPA A

17:00 Rostow nad Donem: Urugwaj - Arabia Saudyjska 1-0 (1-0)

1-0 L. Suarez 23


GRUPA B

14:00 Moskwa (Łużniki): Portugalia - Maroko 1-0 (1-0)

1-0 Ronaldo 4 (głową)


20:00 Kazań: Iran - Hiszpania 0-1 (0-0)

0-1 Diego Costa 54


Czwartek, 21 czerwca 2018

GRUPA C

14:00 Samara: Dania - Australia 1-1 (1-1)

1-0 Eriksen 7

1-1 Jedinak 38 (karny)


17:00 Jekatierynburg: Francja - Peru 1-0 (1-0)

1-0 Kylian Mbappé 34


GRUPA D

20:00 Niżny Nowgorod: Argentyna - Chorwacja 0-3 (0-0)

0-1 Rebic 53

0-2 Modric 80

0-3 Rakitic 90+1


Piątek, 22 czerwca 2018

GRUPA D

17:00 Wołgograd: Nigeria - Islandia 2-0 (0-0)

1-0 Musa 49

2-0 Musa 75

W 83. minucie G. Sigurdsson (Islandia) przestrzelił karnego.


GRUPA E

14:00 St. Petersburg: Brazylia - Kostaryka 2-0 (0-0)

1-0 P. Coutinho 90+1

2-0 Neymar 90+7


20:00 Kaliningrad: Serbia - Szwajcaria 1-2 (1-0)

1-0 Mitrovic 5

1-1 Xhaka 52

1-2 Shaqiri 90


Sobota, 23 czerwca 2018

GRUPA F

17:00 Rostow nad Donem: Korea Płd. - Meksyk 1-2 (0-1)

0-1 Carlos Vela 26 (karny)

0-2 Javier Hernandez 66

1-2 Heungmin Son 90+3


20:00 Soczi: Niemcy - Szwecja 2-1 (0-1)

0-1 Toivonen 32

1-1 Reus 48

2-1 Kroos 90+5

Czerwona kartka: Jerome Boateng (Niemcy, 82, druga żółta).

Sędziował Szymon Marciniak (Polska).


GRUPA G

14:00 Moskwa (Spartak): Belgia - Tunezja 5-2 (3-1)

1-0 E. Hazard 6 (karny)

2-0 R. Lukaku 16

2-1 Bronn 18

3-1 R. Lukaku 45+3

4-1 E. Hazard 51

5-1 Batshuayi 90

5-2 Khazri 90+3


Niedziela, 24 czerwca 2018

GRUPA G

14:00 Niżny Nowgorod: Anglia - Panama

GRUPA H

17:00 Jekatierynburg: Japonia - Senegal

20:00 Kazań: Polska - Kolumbia


Poniedziałek, 25 czerwca 2018

GRUPA A

16:00 Samara: Urugwaj - Rosja

16:00 Wołgograd: Arabia Saudyjska - Egipt

GRUPA B

20:00 Kaliningrad: Hiszpania - Maroko

20:00 Sarańsk: Iran - Portugalia


Wtorek, 26 czerwca 2018

GRUPA C

16:00 Soczi: Australia - Peru

16:00 Moskwa (Łużniki): Dania - Francja

GRUPA D

20:00 St. Petersburg: Nigeria - Argentyna

20:00 Rostow nad Donem: Islandia - Chorwacja


Środa, 27 czerwca 2018

GRUPA F

16:00 Kazań: Korea Płd. - Niemcy

16:00 Jekatierynburg: Meksyk - Szwecja

GRUPA E

20:00 Moskwa (Spartak): Serbia - Brazylia

20:00 Niżny Nowgorod: Szwajcaria - Kostaryka


Czwartek, 28 czerwca 2018

GRUPA H

16:00 Wołgograd: Japonia - Polska

16:00 Samara: Senegal - Kolumbia

GRUPA G

20:00 Sarańsk: Panama - Tunezja

20:00 Kaliningrad: Anglia - Belgia


1/8 finału


Sobota, 30 czerwca 2018

16:00 Kazań, mecz 50: 1c - 2D

20:00 Soczi, mecz 49: 1A - 2B


Niedziela, 1 lipca 2018

16:00 Moskwa (Łużniki), mecz 51: 1B - 2A

20:00 Niżny Nowgorod, mecz 52: 1D - 2C


Poniedziałek, 2 lipca 2018

16:00 Samara, mecz 53: 1E - 2F

20:00 Rostow nad Donem, mecz 54: 1G - 2H


Wtorek, 3 lipca 2018

16:00 St. Petersburg, mecz 55: 1F - 2E

20:00 Moskwa (Spartak), mecz 56: 1H - 2G


Ćwierćfinały


Piątek, 6 lipca 2018

16:00 Niżny Nowgorod, mecz 57: W49 - W50

20:00 Kazań, mecz 58: W53 - W54


Sobota, 7 lipca 2018

16:00 Samara, mecz 60: W55 - W56

20:00 Soczi, mecz 59: W51 - W52


Półfinały


Wtorek, 10 lipca 2018

20:00 St. Petersburg: W57 - W58


Środa, 11 lipca 2018

20:00 Moskwa (Łużniki): W59 - W60


O 3. miejsce


Sobota, 14 lipca 2018

16:00 St. Petersburg: przegrani w półfinałach


Finał


Niedziela, 15 lipca 2018

17:00 Moskwa (Łużniki): zwycięzcy półfinałów





więcej wiadomości >>>

REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty