Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Piłka nożna > Wiadomości piłka nożna
Adam Nawałka: Wartościowy sprawdzian2018-06-09 14:11:00

– Wartościowy sprawdzian, który dał nam materiały taktyczne i motoryczne. Widać było brak sił w drugiej połowie, ale to mnie nie dziwiło po ciężkim obozie w Arłamowie. Najważniejsze, by optymalne przygotowanie było na pierwszy mecz mistrzostw z Senegalem i jestem przekonany, że to będzie – powiedział po meczu z Chile Adam Nawałka, selekcjoner reprezentacji Polski.


Adam Nawałka o występie Jana Bednarka:


Rozegrał poprawne spotkanie. Widać było trochę nerwów w pierwszej połowie, natomiast w drugiej, gdy grał w trójce obrońców prezentował się z dobrej strony. To była jego nowa pozycja. Ten występ należy ocenić pozytywnie. Jest jeszcze wiele elementów, które musi poprawić, zresztą jak cała drużyna.


…o wyjściowym składzie na wtorkowy mecz z Litwą:


Przede wszystkim czekam na raport medyczny, potem nastąpi analiza tego spotkania i wtedy podejmiemy decyzje co do strategii na mecz z Litwą.


…o zmęczeniu:


Widać było spore zmęczenie, kilku zawodników zgłaszało chęć zmiany. Ale jesteśmy w takiej fazie przygotowań, gdy zupełnie mnie to nie dziwi. Podchodzę z dużym spokojem do tego, jak wyglądała druga połowa. Jestem przekonany, że w pierwszym meczu z Senegalem nasza gra będzie znacznie lepsza.


…o Jakubie Błaszczykowskim:


Wszyscy widzieliśmy, że jest w stu procentach przygotowany do meczu. Zwłaszcza w pierwszej połowie, pod względem silowym i szybkościowym. A w piłkę grać potrafi, co pokazał w rozwiązywaniu trudnych sytuacji taktycznych. Najważniejsze, że wytrwał 90 minut w dobrej kondycji fizycznej.


…o Kamilu Gliku:


Przed meczem rozmawiałem z Kamilem, cieszy mnie, że jest dużo lepiej niż kilka dni temu. Cieszą jego postępy, wszyscy trzymamy kciuki, natomiast o jego przydatności będzie decydował lekarz i jego opinia jest najważniejsza. Wstrzymujemy się z ostatecznym komunikatem. Mam pełne zaufanie do naszego doktora.


pzpn.pl

więcej wiadomości >>>

REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty