Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Piłka nożna > Wiadomości piłka nożna
Tomasz Michałowski nowym prezesem Sandecji2018-06-05 08:48:00

Tomasz Michałowski został nowym prezesem Sandecji Nowy Sącz. Zastąpił Grzegorza Haslika.


Tomasz Michałowski ma 38 lat i wyższe wykształcenie uzyskane na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie. Przez ostatnie dwa lata był zastępcą dyrektora Wydziału Kultury, Sportu Komunikacji Społecznej i Promocji w nowosądeckim Urzędzie Miasta.

W przeszłości z powodzeniem pełnił funkcje prezesa klubu piłki ręcznej Olimpia-Beskid, z którą awansował do Superligi, natomiast wcześniej szefował Sądeckiemu Klubowi Bokserskiemu Golden Team, gdzie wychowało się liczne grono medalistów Mistrzostw Polski oraz Pucharu Polski. 


W latach 2003-2009 był prezesem klubu bokserskiego SKB Golden Team, następnie od roku 2009 do 2011 zarządzał w MKS-ie Beskid Nowy Sącz, a od września 2011 do czerwca 2012 był wiceprezesem, a potem prezesem klubu piłki ręcznej Olimpia-Beskid Gór-Stal, z którym awansował do Superligi.


Był zaangażowany w organizację dużych imprez sportowych takich jak Mistrzostwa Europy w Kickboxingu, Puchary Europy w kickboxingu czy sądecki etap wyścigu kolarskiego Tour de Pologne. Tomasza Michałowskiego wielokrotnie nagradzano za działalność sportową między innymi medalami za zasługi na rzecz rozwoju rugby, kickboxingu czy piłki ręcznej. 


sandecja.pl

więcej wiadomości >>>

REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty