Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Piłka nożna > Wiadomości piłka nożna
Puchar Prezesa PZPN: Rywale Wisły i Tarnovii2018-02-12 20:03:00

W siedzibie Polskiego Związku Piłki Nożnej przeprowadzono losowanie grup Turnieju o Puchar Prezesa PZPN. Pierwsza edycja zostanie zainaugurowana w najbliższy weekend. W dniach 17 i 18 lutego spotkania będą rozgrywane w halach OSiR Bemowo oraz AWF Warszawa.


Rozgrywki o Puchar Prezesa PZPN odbywać się będą odrębnie w dwóch kategoriach wiekowych: U-12, czyli zawodnicy urodzeni w roku 2006 i młodsi, a także w kategorii U-11, czyli piłkarze, którzy urodzili się w 2007 roku oraz młodsi. 


Małopolskę w kategorii U-11 reprezentować będzie Wisła Kraków, jej rywalami w grupie eliminacyjnej będą zespoły z Gdyni, Bydgoszczy i Elbląga. W kategorii U-12 Tarnovia wylosowała drużyny z Katowic, Opola i Wejherowa.


WYNIKI LOSOWANIA

Kategoria U-11:

GRUPA A

UKS RAP Radomsko, UKS Czwórka Kostrzyn n/Odrą, KP Calisia 14 Kalisz, FCB Escola Varsovia

GRUPA B

OSiR Biłgoraj, MŁKS Łomża, GKS GieKSa Katowice, AP KGHM Zagłębie Lubin

GRUPA C

SI Arka Gdynia, KS Wisełka Bydgoszcz-Fordon, Concordia Elbląg, TS Wisła Kraków

GRUPA D

KS Polonia Nysa, AP Pogoń Szczecin, KKP Korona Kielce, APPN Mielec


Rozgrywki grupowe: 17 lutego, godz. 9-14 (Warszawa: AWF i OSiR Bemowo)

Faza pucharowa: 17 lutego, godz. 15-18 (Warszawa: OSiR Bemowo)

Wielki finał: 17 lutego 18.30 (Warszawa: OSiR Bemowo)


W fazie grupowej zostaną rozegrane następujące mecze:

Grupa A 

1. ESBANK RAP Radomsko – FCB Escola Varsovia

2. Czwórka Kostrzyn n/Odrą – Calisia 14 Kalisz

3. FCB Escola Varsovia – Calisia 14 Kalisz

4. ESBANK RAP Radomsko – Czwórka Kostrzyn n/Odrą

5. Czwórka Kostrzyn n/Odrą – FCB Escola Varsovia

6. Calisia 14 Kalisz – ESBANK RAP Radomsko


Grupa B

1. OSiR Biłgoraj – AP KGHM Zagłębie Lubin

2. MŁKS Łomża – GKS Katowice

3. AP KGHM Zagłębie Lubin – GKS GieKSa Katowice

4. OSiR Biłgoraj – MŁKS Łomża

5. MŁKS Łomża – AP KGHM Zagłębie Lubin

6. GKS GieKSa Katowice – OSiR Biłgoraj


Grupa C

1. SI Arka Gdynia – TS Wisła Kraków

2. Wisełka Bydgoszcz-Fordon – Concordia Elbląg

3. TS Wisła Kraków – Concordia Elbląg

4. SI Arka Gdynia – Wisełka Bydgoszcz-Fordon

5. Wisełka Bydgoszcz-Fordon – TS Wisła Kraków

6. Concordia Elbląg – SI Arka Gdynia


Grupa D

1. Polonia Nysa – APPN Mielec

2. AP Pogoń Szczecin – KKP Korona Kielce

3. APPN Mielec – KKP Korona Kielce

4. Polonia Nysa – AP Pogoń Szczecin

5. AP Pogoń Szczecin – APPN Mielec

6. KKP Korona Kielce – Polonia Nysa


Mecze 1/4 finału zostaną rozegrane według schematu:

Para 1: 1A-2C

Para 2: 1C-2A

Para 3: 1B-2D

Para 4: 1D-2B


Mecze 1/2 finału zostaną rozegrane wg schematu:

Zw. pary nr 1 – Zw. pary nr 3

Zw. pary nr 2 – Zw. pary nr 4

Kategoria U-12

GRUPA A

Korona Wschowa, MUKS CWZS Bydgoszcz, MKS Kania Gostyń, AP KGHM Zagłębie Lubin

GRUPA B

GKS GieKSa Katowice, WKS Gryf Wejherowo, UKS Football Academy Opole, Tarnovia Tarnów

GRUPA C

FAP Wigry Suwałki, APPN Mielec, Constract Lubawa, KKP Korona Kielce

GRUPA D

UKS Warta Sieradz JR, AP Pogoń Szczecin, BKS Lublin, MKP Pogoń Siedlce


Rozgrywki grupowe: 18 lutego, godz. 9-14 (Warszawa: AWF i OSiR Bemowo)

Faza pucharowa: 18 lutego, godz. 15-18 (Warszawa: OSiR Bemowo)

Wielki finał: 18 lutego 18.30 (Warszawa: OSiR Bemowo)


W fazie grupowej zostaną rozegrane następujące mecze:

Grupa A 

1. Korona Wschowa – AP KGHM Zagłębie Lubin

2. MUKS Bydgoszcz – Kania Gostyń

3. AP KGHM Zagłębie Lubin – Kania Gostyń

4. Korona Wschowa – MUKS CWZS Bydgoszcz

5. MUKS CWZS Bydgoszcz – AP KGHM Zagłębie Lubin

6. Kania Gostyń – Korona Wschowa


Grupa B

1. GKS Katowice – Tarnovia Tarnów

2. Gryf Wejherowo – Football Academy Opole

3. Tarnovia Tarnów – Football Academy Opole

4. GKS GieKSa Katowice – Gryf Wejherowo

5. Gryf Wejherowo – Tarnovia Tarnów

6. Football Academy Opole – GKS GieKSa Katowice


Grupa C

1. AP Wigry Suwałki – KKP Korona Kielce

2. APPN Mielec – Constract Lubawa

3. KKP Korona Kielce – Constract Lubawa

4. AP Wigry Suwałki – APPN Mielec

5. APPN Mielec – KKP Korona Kielce

6. Constract Lubawa – AP Wigry Suwałki


Grupa D

1. Warta Sieradz JR – Pogoń Siedlce

2. AP Pogoń Szczecin – BKS Lublin

3. Pogoń Siedlce – BKS Lublin

4. Warta Sieradz JR – AP Pogoń Szczecin

5. AP Pogoń Szczecin – Pogoń Siedlce

6. BKS Lublin – Warta Sieradz JR


Mecze 1/4 finału zostaną rozegrane według schematu:

Para 1: 1A-2C

Para 2: 1C-2A

Para 3: 1B-2D

Para 4: 1D-2B


Mecze 1/2 finału zostaną rozegrane według schematu:

Zw. pary nr 1 – Zw. pary nr 3

Zw. pary nr 2 – Zw. pary nr 4


pzpn.pl, st





więcej wiadomości >>>

REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty