Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Piłka nożna > Wiadomości piłka nożna
Sandecja wróciła z Turcji2018-02-02 00:04:00

Po 11-dniowym pobycie w tureckim Side, piłkarze Sandecji późną nocą zameldowali się w Nowym Sączu.


W sobotę, 20 stycznia, "Biało-czarni" wsiedli do autokaru, który zawiózł ich do Wiednia. Z tamtejszego lotniska udali się do Turcji, a konkretnie do Side. Tam zameldowali się w The Sense De Luxe Hotel, gdzie do swojej dyspozycji mieli m.in. ogród z odkrytym basenem, salon gier, sprzęt do uprawiania sportów wodnych, siłownię, saunę, centrum fitness, łaźnię turecką oraz pokoje wyposażone we wszelkie możliwe udogodnienia.


Oprócz tego do dyspozycji zawodników był pobliski ośrodek treningowy. W nim sądeczanie niemal codziennie trenowali po dwa razy. Nie zabrakło także odpraw taktycznych prowadzonych przez sztab szkoleniowy. Warto wspomnieć też, że "Biało-czarni" przeszli szkolenie z zasad dotyczących systemu VAR, a "wykładowcą" był Paweł Gil, sędzia z Lublina.


Podczas obozu zawodnicy Sandecji rozegrali trzy mecze kontrolne. Kolejno ich rywalami byli: Politehnica Iași, FK Mariupol oraz Dinamo Tibilisi. Pierwsze dwa sparingi zakończyły się remisem; z rumuńskim zespołem bezbramkowym, a z ukraińskim 1:1. Bramkę w tym drugim zdobył 19-letni Hubert Maślanka. Niestety, ostatni pojedynek podopieczni trenera Kazimierza Moskala przegrali (1:2), a honorową bramkę zdobył wypożyczony z Wisły Kraków, Jakub Bartosz.


Po powrocie "Biało-czarni" otrzymali dzień wolnego, po czym powrócą do treningów oraz przejdą specjalistyczne badania. Rozegrają także dwa mecze sparingowe. Ich rywalami 3 lutego będą dwaj drugoligowcy - Garbarnia Kraków i słowacki Partizan Bardejov. Oba spotkania zostaną rozegrane w Nowym Sączu (miejsce zależne od warunków atmosferycznych).


sandecja.pl

więcej wiadomości >>>

REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty