Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Piłka nożna > Wiadomości piłka nożna
Malarczyk do Korony, Gostomski do Cracovii2018-01-26 20:05:00

Wychowanek Korony Kielce, Piotr Malarczyk, znowu jest zawodnikiem tego klubu. Obrońca podpisał dzisiaj kontrakt, który będzie obowiązywał przez 2,5 roku z opcją przedłużenia o kolejny rok.


Piotr Malarczyk ma już na koncie 125 meczów w barwach Korony w ekstraklasie. Dla Żółto-czerwonych strzelił też 8 bramek. Środkowy obrońca był również kapitanem zespołu. W sezonie 2015/2016 "Malar" odszedł do angielskiego Ipswich Town, ale nie zdołał przebić się do pierwszego składu. Był też wypożyczony do Southend United. Jesienią 2016 roku obrońca postanowił wrócić do Polski i związał się z Cracovią, w której w sumie zagrał w 36 meczach, zdobywając 1 bramkę. 


***


Kończący się w czerwcu 2018 roku kontrakt z bramkarzem Maciejem Gostomskim nie zostanie przedłużony. Zawodnik porozumiał się już w sprawie nowej umowy z Cracovią i to w grodzie Kraka będzie występował przez trzy następne sezony.


- Jestem zawiedziony postawą Macieja Gostomskiego, przede wszystkim tym, że nie poinformował nas o podpisaniu umowy z Cracovią. To nie jest zachowanie fair w stosunku do obecnego pracodawcy oraz przede wszystkim trenera i zawodników. Miał możliwość podpisania nowego kontraktu z innym zespołem i z takiej możliwości skorzystał, ale to w jaki sposób zarząd klubu się o tym dowiedział jest niedopuszczalne. Nie ma miejsca w Koronie na takie zachowanie, Maciej Gostomski może odejść do Cracovii już teraz - mówi Krzysztof Zając, prezes zarządu Korona S.A.


korona-kielce.pl





więcej wiadomości >>>

REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty