Strona główna > Piłka nożna > Wiadomości piłka nożna
Porażka wiślaków w Hiszpanii2018-01-17 22:38:00

Przebywający w Hiszpanii piłkarze Wisły Kraków rozegrali mecz towarzyski z drugą drużyną Villarealu, przegrywając 1-2.

Wynik już w 9. minucie otworzył Carlos López, który fantastycznym uderzeniem w okienko pokonał bramkarza przeciwników. Jeszcze w pierwszej połowie wyrównał Simon Moreno i do przerwy był remis.

Wiślacy w całym spotkaniu prezentowali się dobrze, chcąc realizować założenia, które nakreślił im hiszpański szkoleniowiec. Wysoki pressing tuż po stracie piłki i próba spokojnego przygotowania sobie ataku od formacji defensywnej - tym charakteryzowali się dzisiaj piłkarze Białej Gwiazdy. Niestety, to nie wystarczyło by pokonać III-ligowy Villarreal CF B. Gospodarze w końcówce objęli prowadzenie po trafieniu Adriana Dalmau i wygrali 2-1.