Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Piłka nożna > Wiadomości piłka nożna
Jacek Magiera w PZPN2017-12-13 12:43:00

Jacek Magiera od 2 stycznia 2018 roku rozpocznie pracę w Polskim Związku Piłki Nożnej na stanowisku zastępcy dyrektora sportowego ds. rozwoju piłki młodzieżowej.


– Jacek Magiera to mądry człowiek i trener, który bardzo dobrze zna się na piłce nożnej. Będzie kolejnym mocnym filarem w koncepcji rozwoju szkolenia PZPN oraz edukacji trenerów – powiedział prezes PZPN Zbigniew Boniek.


Jacek Magiera będzie uczestniczył w rozwoju trzech obszarów działalności związkowej: nadzór nad reprezentacjami młodzieżowymi, udział w kształceniu trenerów oraz w procesie szkolenia.


W ramach pierwszego segmentu Jacek Magiera będzie koordynował pracę reprezentacji od U-17 do U-20. Do obowiązków byłego trenera Legii Warszawa będzie należał nadzór nad krajowym skautingiem poprzez monitorowanie trenerów, skautów oraz bieżąca analiza zawodników ocenianych w informatycznym Systemie Obserwacji i Skautingu.


W obszarze kształcenia trenerów Jacek Magiera będzie brał udział w zajęciach prowadzonych przez Szkołę Trenerów PZPN oraz w wykładach na kursokonferencjach trenerskich w Polsce. Jednocześnie dołączy do grupy oceniającej kursy trenerskie prowadzone przez WZPN.


W ramach swoich obowiązków trener Magiera będzie brał także aktywny udział w programach szkoleniowych PZPN: AMO, LAMO, ZAMO, Mobilne AMO oraz dołączy do zespołu odpowiedzialnego za tworzenie materiałów szkoleniowych w tym suplementy dla Narodowego Modelu Gry.


pzpn.pl

więcej wiadomości >>>

REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty