Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Piłka nożna > Wiadomości piłka nożna
Ekstraklasa Trophy Tour i Bruk-Bet Termalica zapraszają do Tarnowa2017-02-08 17:58:00

W tym sezonie Trofeum Mistrza Polski odwiedza wszystkie miejscowości Ekstraklasy. W najbliższą sobotę zawita do Tarnowa. Przy okazji zaplanowano również spotkanie z piłkarzami Bruk-Betu Termaliki Nieciecza.


Nowe Trofeum Mistrza Polski wręczane jest najlepszej drużynie w rozgrywkach Ekstraklasy od 2014 roku. W ramach cyklu #ESATrophyTour zawita ono w tym sezonie do wszystkich miast, gdzie rozgrywane są mecze LOTTO Ekstraklasy.


Teraz po Trofeum może sięgnąć każdy i poczuć jego ciężar - dosłownie i w przenośni! Zapraszamy kibiców, aby skorzystali z wyjątkowej okazji, żeby przyjść i zrobić sobie zdjęcie z Trofeum i medalem Mistrza Polski, które dotychczas w rękach mieli przedstawiciele tylko dwóch drużyn – Legii Warszawa (w 2014 i 2016 roku) oraz Lecha Poznań (w 2015 roku). 


Będzie to możliwe podczas imprezy ESATrophyTour. Odbędzie się ona w najbliższą sobotę od godz.13.30 w Galerii Gemini Park w Tarnowie. Podczas niej będzie można spotkać się z piłkarzami Bruk-Betu Termaliki Nieciecza, kupić klubowe pamiątki, bilety i karnety na mecze. To jednak nie wszystko. ESATrophyTour to również turnieje w piłkarzyki, rozgrywki w FIFA 17, konkursy i zabawy z atrakcyjnymi nagrodami. 


#ESATrophyTour to wspólny cykl eventów Ekstraklasy S.A. i jej partnerów - marek LOTTO, nc+, adidasa, Panini, a także klubów naszej ligi.


termalica.brukbet.com


esa_kartki tt_tarnow.jpg
esa_tt_tarnow_960x960.jpgwięcej wiadomości >>>

REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty