Strona główna > Piłka nożna > Wiadomości piłka nożna
Wygrana niecieczan z Ukraińcami2017-01-25 18:46:00

W dzisiejszym sparingu Bruk-Bet Termalica Nieciecza pokonał ukraiński zespół Worskła Połtawa 1-0. Jedynego gola dla "Słoni" zdobył w 63. minucie Wojciech Kędziora, który otrzymał ładne prostopadłe podanie od Sebastiana Ziajki.

Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Worskła Połtawa 1-0 (0-0)

1-0 Kędziora 63

BBT:  Krzysztof Pilarz - Guilherme, Kornel Osyra, Artem Putiwcew, Patryk Fryc - Roman Gergel, Mateusz Kupczak, Dávid Guba, Samuel Štefánik, Patrik Mišák - Wołodymyr Kowal.

W drugiej połowie zagrali: Krzysztof Baran - Dalibor Pleva,Kornel Osyra Artem Putiwcew, Sebastian Ziajka - Roman Gergel (60 Krystian Peda) Bartłomiej Babiarz, Vlastimir Jovanovic, Jakub Wróbel - Vladislavs Gutkovski - Wojciech Kędziora.

Wygrana przebywających na zgrupowaniu w Turcji niecieczan mogła być wyższa. Mieli wiele okazji, ale ich nie wykorzystali.