Strona główna > Piłka nożna > Wiadomości piłka nożna
Pasy przegrały na finiszu z Jagiellonią2015-01-14 19:36:00

Piłkarze Cracovii przegrali 1-2 z Jagiellonią Białystok w swoim drugim zimowym sparingu. Krakowianie w meczu rozegranym w Uniejowie prowadzili do 86. minuty 1-0.

W zespole Pasów zadebiutował zakontraktowany przed kilkoma dniami Erik Jendrišek, wystąpiła też trójka testowanych graczy Pavel Čmovš, Peter Mazáň i Robert Valenta.

Jagiellonia Białystok - Cracovia 2-1 (0-1)

0-1 Szeliga 31

1-1 Tymiński 86 (karny)

2-1 Tymiński 87

Cracovia (I połowa): Pilarz - Rymaniak, Polczak, Marciniak - Nykiel, Dąbrowski, Szeliga, Diabang (32 Wdowiak) - Budziński, Jendrišek, Rakels.

Cracovia (II połowa): Stępniowski - Čmovš, Żytko, Jaroszyński - Deleu (72 Zejdler), Kapustka, Čovilo, Mazáň - Valenta, Kita, Zjawiński.

17 stycznia podopieczni trenera Roberta Podolińskiego zmierzą się z kolejnym ekstraklasowym zespołem, Podbeskidziem Bielsko-Biała.

Nastąpiła zmiana jednego z rywali Cracovii w okresie przygotowawczym. 7 lutego, po powrocie z obozu w Turcji, zespół krakowski zmierzy się z GKS-em Tychy, a nie z Koroną Kielce, jak było w pierwotnych planach. Mecz z drużyną z Tychów, która na co dzień występuje w I lidze, zostanie rozegrany w Krakowie.