Strona główna > Piłka nożna > Wiadomości piłka nożna
W Niecieczy strzela się trudniej...2014-08-09 19:06:00

Na swoim boisku Termalica Bruk-Bet Nieciecza pokonała w 2. kolejce I ligi Olimpię Grudziądz. Ci, którzy nastawiali się na strzeleckie fajerwerki, zachęceni zwycięstwem niecieczan 6-0 na inaugurację rozgrywek, mogli być nieco zawiedzeni. Na jedyną bramkę czekali aż do 80 minuty...

Termalica Bruk-Bet Nieciecza - Olimpia Grudziądz 1-0 (0-0)

1-0 Kaczmarczyk 80
Sędziował: Dawid Bukowczan (Żywiec). Żółte kartki: Sołdecki), Kaczmarczyk - Szczot, Bucko, Popović, Jaroch. Czerwona kartka: Bucko (85, 2. żółta). Widzów 1000.
TERMALICA: Nowak - Pleva, Czerwiński, Kopacz, Fryc -  Biskup (70 Kamiński), Kaczmarczyk, Sołdecki (90+1 Paluchowski), Foszmańczyk (75 Maslo) Smuczyński -  Drozdowicz.
OLIMPIA: Sapela – Jaroch, Łabędzki, Bucko, Woźniak (87 Suchocki) – Kłus, Smoliński (77 Żołądź), Kaczmarek, Rogalski (14 Szczot), Popović - Cieśliński.

Jedyna bramka padła w zamieszaniu podbramkowym, gdy z najbliższej odległości piłkę do siatki skierował Krzysztof Kaczmarczyk. To jego trzecie trafienie w sezonie. Zwłaszcza w drugiej połowie Termalica przeważała, ale długo nie mogła udowodnić swojej wyższości.