Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Hokej > Wiadomości hokej
Finał hokejowego Pucharu Polski w Nowym Targu2016-12-13 12:37:00

Finałowy turniej Pucharu Polski 2016 zostanie rozegrany w Nowym Targu. W  półfinałach, 29 grudnia, zmierzą się GKS Tychy z Tempish Polonią Bytom oraz TatrySki Podhale Nowy Targ z Comarch Cracovią. Dzień później odbędzie się mecz finałowy.


Także przed rokiem finał rozegrano na lodowisku w Nowym Targu. Tym razem wszystkie cztery kluby wyraziły chęć organizacji Final Four Pucharu Polski. Konkurencja była zatem bardzo duża. Po wnikliwej analizie ofert wybrano tę z  Nowego Targu. Ważne było także wskazanie jednego ze sponsorów turnieju.


Bilety będą dostępne w sprzedaży lada dzień. – Jesteśmy przekonani, że okres między świętami wpłynie na doskonałą frekwencję na trybunach, bo wielu kibiców przyjedzie wypoczywać pod Tatrami – mówi Janusz Wierzbowski, sekretarz generalny Polskiego Związku Hokeja na Lodzie. – Szykuje się prawdziwe święto hokeja, bo o to cenne trofeum zagrają cztery najwyżej klasyfikowane obecnie zespoły. Układ par półfinałowych zapewnia wielkie emocje i nie sposób wskazać faworyta zmagań – dodaje.


Terminarz finałowego turnieju Pucharu Polski – Nowy Targ 2016:

Półfinały

29 grudnia 2016 (czwartek)

godz. 16:00 GKS Tychy – Tempish Polonia Bytom

godz. 19:30 TatrySki Podhale Nowy Targ – Comarch Cracovia


Finał

30 grudnia 2016 (piątek)

więcej wiadomości >>>

REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty