Strona główna > Hokej > Wiadomości hokej
PLH: Sanok znów niegościnny dla Cracovii2013-01-04 20:48:00

Po przerwie świąteczno-noworocznej wznowiła rozgrywki Polska Liga Hokejowa. Oświęcimska Unia pauzowała, natomiast Cracovia pojechała do Sanoka i znów nie sprostała mistrzowi Polski.

Po niedawnej, minimalnej porażce (po karnych) w półfinale Pucharu Polski, wydawało się, że podopieczni Rudolfa Rohačka w kolejnym występie w Sanoku będą znów walczyć o wygraną. I choć na 12 minut przed końcową syreną było tylko 4-3 dla gospodarzy, to w ostatnich fragmentach sanoczanie potwierdzili swoją wyższość dwoma golami.

6-3 Vitek - Vozdecky 55:03

Sędziowali: Tomasz Radzik - Tomasz Przyborowski (obaj Krynica-Zdrój), Marcin Młynarski (Myślenice). Kary: 6 - 6 min. Widzów 1500.

SANOK: Odrobny - Mojžiš, Dronia; Malasiński, Zapała, Kolusz - Kotaška, Wajda; Vozdecky, Bartoš, Vitek - Kubat, Rąpała (2); Gruszka (2), Dziubiński, Strzyżowski - Pociecha, Bułanowski; Radwański (2), Biały, Mermer.

CRACOVIA: Radziszewski - Kłys, Besch (2); L. Laszkiewicz, Słaboń, D. Laszkiewicz - Dudaš (4), Witowski; Dvořak, Valčak, Horowski - A. Kowalówka, Noworyta; Piotrowski, S. Kowalówka, Chmielewski - Zieliński, Sznotala; Kmiecik, Rutkowski, Kostecki.