Facebook
kontakt
logo
Strona główna > TV
Niedziela, 1 sierpnia2021-07-31 10:53:00

5-7 TVP 1, TVP Sport: Olimpiada w Tokio 2020: tenis - mecz finałowy singlistów, na żywo;

6.45-8.40 Eurosport 2: Olimpiada w Tokio 2020: Argentyna - Japonia siatkarzy, na żywo;

7.15-9.20 TVP 1, TVP Sport: Olimpiada w Tokio 2020: tenis - mecz finałowy gry podwójnej kobiet, na żywo;

9.20-10.15 TVP Sport: Olimpiada w Tokio 2020: golf mężczyzn, finał na żywo;

10-12 Eurosport 1: Olimpiada w Tokio 2020: gimnastyka sportowa, finały na żywo;

10-11.40 TVP 1: Olimpiada w Tokio 2020: boks kobiet i mężczyzn, na żywo;

10-11.30 Polsat Sport: Grand Prix PLS kobiet w siatkówce plażowej, na żywo;

10.15-12.15 TVP Sport, Eurosport 2: Olimpiada w Tokio 2020: Hiszpania - Słowenia koszykarzy, na żywo;

10.40-12 Polsat Sport Extra: Formuła 3 - Grand Prix Węgier, 3. wyścig na żywo;

11.30-15 Polsat Sport News: Grand Prix PLS kobiet w siatkówce plażowej, na żywo;

12-15 TVP 1, Eurosport 1: Olimpiada w Tokio 2020: lekkoatletyka, na żywo;

12-14.30 Polsat Sport Extra: tenisowy turniej ATP Challenger w Poznaniu, finał na żywo;

12.30-14.30 Polsat Sport: Widzew Łódź - Sandecja Nowy Sącz (1. liga piłkarska, na żywo);

12.50-14.40 TVP Sport: Olimpiada w Tokio 2020: podnoszenie ciężarów, na żywo;

13.40-16 nSport: Polonia Bydgoszcz - Wilki Krosno (1. liga żużla);

14-16 Eurosport 2: Olimpiada w Tokio 2020: Korea Płd. - Serbia koszykarzy, na żywo;

14.55-17.10 Canal+ Sport: Warta Poznań - Pogoń Szczecin (Ekstraklasa, na żywo);

14.55-17 Eleven Sports 1: Formuła 1 - Grand Prix Węgier, wyścig na żywo;

15-16.30 TVP Sport, Eurosport 1: Olimpiada w Tokio 2020: USA - Argentyna siatkarzy, na żywo;

15-17 Polsat Sport: Grand Prix PLS kobiet w siatkówce plażowej, na żywo;

16-18.45 nSport: Falubaz Zielona Góra - Unia Leszno (PGE Ekstraliga żużla, na żywo);

17.25-19.30 Canal+ Sport: Cracovia - Śląsk Wrocław (Ekstraklasa, na żywo);

18.45-21.15 nSport: Stal Gorzów - Sparta Wrocław (PGE Ekstraliga żużla, na żywo);

19.55-22 Canal+ Sport: Jagiellonia Białystok - Raków Częstochowa (Ekstraklasa, na żywo);

19.55-22 Eleven Sport 1: Lille OSC - Paris St Germain (Superpuchar Francji, na żywo);

23.55-2 Polsat Sport: Philadelphia Union - Chicago Fire (MLS, na żywo);

2-5 TVP 1, Eurosport 1: Olimpiada w Tokio 2020: lekkoatletyka, na żywo;

2-2.30 Eurosport 2: Olimpiada w Tokio 2020: siatkówka plażowa, na żywo;

2.25-5 TVP Sport: Olimpiada w Tokio 2020: kajakarstwo, na żywo;

3-5 Eurosport 2: Olimpiada w Tokio 2020: kajakarstwo, na żywo;

5-6 Eurosport 1: Olimpiada w Tokio 2020: podnoszenie ciężarów, na żywo;




REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty