Kiosk
- STANISŁAW STRUG. Dopiero w liceum zyskałem szansę gry na boisku z bramkami
- MARIAN FIDO. Człowiek, któremu chce się chcieć
- JAN KOWALCZYK. Sport bez rywalizacji przestaje być sportem
- FUTBOL MAŁOPOLSKI. Grzegorz Bartosz: Garbarnia jest jedna. Zrobię wszystko, aby mówiła jednym głosem
- Paulo Sousa: Ufam umiejętnościom polskich piłkarzy
- Ranking "Forbesa": Wpływowy Lewandowski
- Za miesiąc Wisła Kraków SA będzie mieć Akademię
- Boniek: Wojewódzkie Związki Piłki Nożnej same podejmą decyzje w sprawie dokończenia sezonu w III lidze i klasach niższych
- Małopolska chciałaby grać...
- Nie ma decyzji w sprawie III ligi i klas niższych
MISTRZOSTWA POLSKI KIBICÓW SPORTOWYCH
- Mistrzostwa Polski Kibiców Sportowych: 45 pytań i odpowiedzi
- Adam Sokołowski po raz 27. mistrzem Polski kibiców!
- Wyłoniono finalistów Mistrzostw Polski Kibiców Sportowych 2024
- 47. MPKS, pytania dodatkowe
- Uwaga, kibice! Dogrywka w 47. MPKS!
- 47. Mistrzostwa Polski Kibiców Sportowych - Dzierżoniów 2024
- Rozgrzewka kibiców przed Omnibusem
- VI Ogólnopolski Omnibus Sportowy - konkurs dla kibiców (akt.)
5-6.55 TVP Sport: Olimpiada w Tokio 2020: tenis - półfinał singlistów, na żywo;
7-8 TVP Sport, Eurosport 2: Olimpiada w Tokio 2020: kajakarstwo górskie - finału slalom K1 mężczyzn, 1/2 finału na żywo;
7.10-9.10 TVP 1, Eurosport 1: Olimpiada w Tokio 2020: Polska - Japonii siatkarzy, na żywo;
8-9 Eurosport 2: Olimpiada w Tokio 2020: kajakarstwo górskie - finał slalom K1 mężczyzn, finał na żywo;
8.55-9.50 TVP Sport: Olimpiada w Tokio 2020: siatkówka plażowa, strzelectwo, na żywo;
10-12 TVP 1, Eurosport 1: Olimpiada w Tokio 2020: boks kobiet, na żywo;
10-18 Polsat Sport: Grand Prix PLS kobiet w siatkówce plażowej, na żywo;
10.50-12.35 TVP Sport: Olimpiada w Tokio 2020: judo, na żywo;
11-13 Eleven Sports 1: Formuła 1 - Grand Prix Węgier, 1. sesja treningowa na żywo;
12-14 TVP 1, Eurosport 1: Olimpiada w Tokio 2020: lekkoatletyka, na żywo;
12.35-14.40 TVP Sport: Olimpiada w Tokio 2020: pływanie, na żywo;
13-21 Polsat Sport Extra: turniej tenisowy ATP w Poznaniu, na żywo;
14-15 TVP 1, Eurosport 1: Olimpiada w Tokio 2020: siatkówka plażowa (Bryl-Fijałek), na żywo;
14.55-16.30 Eleven Sports 1: Formuła 1 - Grand Prix Węgier, 2. sesja treningowa na żywo;
15-16 Eurosport 2: Olimpiada w Tokio 2020: Chiny - Australia koszykarek, na żywo;
15.10-16.30 Eurosport 1, TVP 1, TVP Sport: Olimpiada w Tokio 2020: ROC - Francja siatkarzy, na żywo;
17.30-20.20 Polsat Sport News: Grand Prix PLS kobiet w piłce plażowej, na żywo;
18-20 nSport, Canal+ Sport: Zagłębie Lubin - Górnik Łęczna (Ekstraklasa, na żywo);
18-20 Polsat Sport: Polska - Belgia (towarzyski mecz siatkarzy, na żywo);
19.21 Polsat Sport Premium 1: FK Teplice - Slavia Praga (liga czeska, na żywo);
19.55-22 Eleven Sports 2: Fleetwood Town - Leeds Utd (mecz towarzyski, na żywo);
20.20-22.30 Polsat Sport News: GKS Tychy - ŁKS Łódź (1. liga piłkarska, na żywo);
20.25-22.50 TVP Sport, Canal+ Sport: Górnik Zabrze - Lech Poznań (Ekstraklasa, na żywo);
1.40-3 TVP Sport: Olimpiada w Tokio 2020: siatkówka plażowa, na żywo;
1.55-6 TVP 1: Olimpiada w Tokio 2020: lekkoatletyka, pływanie, na żywo;
2-3 Eurosport 2: Olimpiada w Tokio 2020: siatkówka plażowa, na żywo;
3-3.30 Eurosport 1: Olimpiada w Tokio 2020: lekkoatletyka, na żywo;
3-3.25 TVP Sport: Olimpiada w Tokio 2020: golf, na żywo;
3.25-6 TVP Sport: Olimpiada w Tokio 2020: pływanie, na żywo;
3.30-5.20 Eurosport 2: Olimpiada w Tokio 2020: lekkoatletyka, na żywo;
3.30-5.20 Eurosport 1: Olimpiada w Tokio 2020: pływanie, na żywo;
5.20-7.20 Eurosport 1: Olimpiada w Tokio 2020: tenis - o 3. miejsce singlistów, na żywo;