Facebook
kontakt
logo
Strona główna > TV
Sobota, 3 kwietnia2021-04-01 10:07:00

11.55-13.55 nSport: KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice - Clearex Chorzów (Ekstraklasa Futsalu, na żywo);

12.10-14.15 TVP Sport: Chojniczanka - Skra Częstochowa (2. liga piłkarska, na żywo);

12.25-14.35 Canal+ Sport: Wisła Płock - Piast Gliwice (Ekstraklasa, na żywo);

12.25-14.25 Eleven Sports 1: AC Milan - Sampdoria Genua (liga włoska, na żywo);

12.30-14.45 Polsat Sport: Miedź Legnica - Radomiak (1. liga piłkarska, na żywo);

12.55-14.55 Eleven Sports 2: AS Monaco - FC Metz (liga francuska, na żywo);

12.55-14.55 Eleven Sports 3: VfL Bochum - Holstein Kiel (2. Bundesliga, na żywo);

13.25-15.25 Canal+ Sport 2: Chelsea - West Bromwich Albion (Premier League, na żywo);

14-16.55 nSport: Aforti Start Gniezno - Orzeł Łódź (1. liga żużlowa, na żywo);

14.30-16.55 TVP Sport: JKH GKS Jastrzębie - Cracovia (5. mecz finałowy play-off hokeistów, na żywo);

14.45-17.30 Polsat Sport: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Skra Bełchatów (półfinał play-off PlusLigi siatkarzy, na żywo);

14.55-16.55 Eleven Sports 2: SSC Napoli - Crotone (liga włoska, na żywo);

14.55-16.55 Eleven Sports 3: Sassuolo - AS Roma (liga włoska, na żywo);

15-17 Eurosport 1: kolarstwo - Grand Prix Miguel Indurain, na żywo;

15.25-17.25 Eleven Sports 1: VfL Wolfsburg - 1.FC Koeln (Bundesliga, na żywo);

15.25-17.25 Eleven Sports 4: 1.FSV Mainz 05 - Arminia Bielefeld (Bundesliga, na żywo);

15.55-17.55 Canal+ Sport 2: Leeds Utd - Sheffield Utd (Premier League, na żywo);

16-17.45 Eurosport 2: mistrzostwa Europy  w podnoszeniu ciężarów - kobiet kat. do 45 kg, na żywo z Moskwy;

16.55-18.55 nSport, Eleven Sports 2: Paris Saint-Germain - Lille OSC (liga francuska, na żywo);

17-20 Polsat Sport Extra: USA - Szwecja (MŚ w curlingu, na żywo);

17.30-19.50 TVP Sport, Canal+ Sport: Legia Warszawa - Pogoń Szczecin (Ekstraklasa, na żywo);

17.30-20 Polsat Sport: Jastrzębski Wegiel - Verva Warszawa Orlen Paliwa (półfinał play-off PlusLigi siatkarzy, na żywo);

17.45-19.35 SportKlub: Tatran Preszów - RK Eurofarm Pelister (Liga SEHA piłkarzy ręcznych, na żywo);

17.55-19.55 Eleven Sports 3: FC Torino - Juventus Turyn (liga włoska, na żywo);

18.25-20.25 Polsat Sport Extra: Sparta Praga - FK Teplice (liga czeska, na żywo);

18.25-20.25 Eleven Sports 1: RB Lipsk - Bayern Monachium (Bundesliga, na żywo);

18.25-20.25 Eleven Sports 4: Osasuna - Getafe (liga hiszpańska, na żywo);

19-20.45 Eurosport 1: mistrzostwa Europy  w podnoszeniu ciężarów - kobiet kat. do 49 kg, na żywo z Moskwy;

19.55-21.55 Canal+ Sport: Cracovia - Lech Poznań (Ekstraklasa, na żywo);

20.20-22.30 Polsat Sport News: Legia Warszawa - King Szczecin (2. mecz 1/4 finału play-off Energa Basket Ligi koszykarzy, na żywo);

20.25-22.25 Eleven Sports 2: Borussia M-gladbah - SC Freiburg (Bundesliga, na żywo);

20.30-23 Polsat Sport: Asseco Resovia - Trefl Gdańsk (mecz o 5. miejsce PlusLigi siatkarzy, na żywo);

20.40-22.40 Eleven Sports 1: Bologna - Inter Mediolan (liga włoska, na żywo);

20.55-22.55 nSport, Eleven Sports 3: RC Lens - Olympique Lyon (liga francuska, na żywo);

21.25-23.25 Eleven Sports 4: FC Porto - CD Santa Clara (liga portugalska, na żywo);

21.25-23.55 TVP Sport: Athletic Bilbao - Real Sociedad (mecz finałowy Pucharu Hiszpanii, na żywo);

22-23.15 Canal+ Sport: Liga+, na żywo;

22-1 Polsat Sport Extra: Niemcy - USA (MŚ w curlingu, na żywo);

1-3.45 Canal+ Sport: Washington Wizards - Dallas Mavericks (NBA, na żywo);

3-5 Polsat Sport Extra: Japonia - Szwajcaria (MŚ w curlingu, na żywo).




REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty