Facebook
kontakt
logo
Strona główna > TV
Niedziela, 7 marca2021-03-06 11:57:00

7.35-9.50 TVP Sport: Biegi narciarskie - Bieg Wazów, na żywo;

9.20-10.30 Eurosport 1: alpejski Puchar Świata - 1. przejazd slalomu kobiet, na żywo;

9.50-13.40 TVP Sport: lekkoatletyka - Halowe mistrzostwa Europy, 4. dzień na żywo z Torunia;

10.30-12 Eurosport 1: alpejski Puchar Świata - supergigant mężczyzn, na żywo;

11-12.30 Polsat Sport: Cafe Futbol, na żywo;

11-13.15 SportKlub: Lokman Hekim Fethiye Belediyespor - Gaziantep Basketbol (liga turecka koszykarzy, na żywo);

12-13.35 Eurosport 1: alpejski Puchar Świata - 2. przejazd slalomu giganta kobiet, na żywo;

12-12.40 Polsat Sport Extra, Eurosport 2: Puchar Świata w biathlonie - bieg na dochodzenie kobiet, na żywo;

12.10-14 Polsat Sport News: Ajax Amsterdam - FC Groningen (liga holenderska, na żywo);

12.25-14.35 nSport: UCAM Murcia - Real Madryt (liga hiszpańska koszykarzy, na żywo);

12.25-14.25 Canal+ Sport: Piast Gliwice - Stal Mielec (Ekstraklasa, na żywo);

12.25-14.25 Eleven Sports 1: AS Roma - Genoa CFC (liga włoska, na żywo);

12.30-14.45 Polsat Sport: GKS Tychy - Zagłębie Sosnowiec (1. liga piłkarska, na żywo);

12.40-15.20 Eurosport 2: mistrzostwa świata w biegach narciarskich - 50 km mężczyzn st. klas., na żywo z Oberstdorfu;

12.55-14.55 Polsat Sport Premium 2: Dundee FC - Celtic Glasgow (liga szkocka, na żywo);

13.30-15.30 SportKlub: GWD Minden - SG Flensburg-Handewitt (liga niemiecka piłkarzy ręcznych, na żywo);

13.35-15.10 Eurosport 1: kolarstwo - Grote prijs Jean-Pierre Monsere, na żywo;

13.55-15.55 Eleven Sports 4: Huesca - Celta Vigo (liga hiszpańska, na żywo);

14-15.30 Polsat Sport Extra: MŚ w short tracku, na żywo;

14.25-16.25 Polsat Sport Premium 1: Fortuna Sittard - PSV Eindhoven (liga holenderska, na żywo);

14.45-17.30 Polsat Sport: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Verva Warszawa Orlen Paliwa (PlusLiga siatkarzy, na żywo);

14.55-16.55 Eleven Sports 2: Hellas Werona - AC Milan (liga włoska, na żywo);

14.55-17 TVP Sport, Canal+ Premium: Pogoń Szczecin - Lech Poznań (Ekstraklasa, na żywo);

14.55-16.55 Canal+ Sport: Liverpool - Fulham (Premier League, na żywo);

15.10-17 Eurosport 1: kolarstwo - wyścig Paryż - Nicea, na żywo;

15.25-17.25 Eleven Sports 3: 1.FC Koeln - Werder Brema (Bundesliga, na żywo);

15.30-17.40 SportKlub: Frutti Extra Bursaspor - Bahçeşehir Koleji (liga turecka koszykarzy, na żywo);

15.30-16 Polsat Sport News: MŚ w short tracku, na żywo;

15.30-17.30 Polsat Sport Extra: turniej tenisowy ATP w Rotterdamie, na żywo;

16-16.40 Polsat Sport News, Eurosport 2: Puchar Świata w biathlonie - bieg na dochodzenie mężczyzn, na żywo;

16.10-18.10 Eleven Sports 1: Atletico Madryt - Real Madryt (liga hiszpańska, na żywo);

16.40-18.30 Polsat Sport News: MŚ w short tracku, na żywo;

16.55-20.10 TVP Sport (od 17.30 w TVP 1): lekkoatletyka - Halowe mistrzostwa Europy, 4. dzień na żywo z Torunia;

17-19 Eurosport 1: snooker - turniej Gibraltar Open, na żywo;

17.25-19.25 Canal+ Sport: Manchester City - Manchester Utd (Premier League, na żywo);

17.25-19.30 Canal+ Premium: Śląsk Wrocław - Legia Warszawa (Ekstraklasa, na żywo);

17.30-20 Polsat Sport: Trefl Sopot - Warta Zawiercie (PlusLiga siatkarzy, na żywo);

17.30-19.30 Polsat Sport Extra: Polpharma Starogard Gdański - Astoria Bydgoszcz (Energa Basket Liga koszykarzy, na żywo);

17.55-19.55 Eleven Sports 2: Sampdoria Genua - Cagliari (liga włoska, na żywo);

17.55-19.55 Eleven Sports 3: Arminia Bielefeld - Union Berlin (Bundesliga, na żywo);

18.25-20.25 Polsat Sport Premium 1: Gazelec Ajaccio - Lille OSC (1/16 finału Pucharu Francji, na żywo);

18.25-20.25 Polsat Sport Premium 2: Slavia Praga - Banik Ostrawa (liga czeska, na żywo);

19-21.30 Polsat Sport News: turniej tenisowy ATP w Buenos Aires, finał na żywo;

19.30-21 Canal+ Premium: Liga+ Extra, na żywo;

20-22 Eurosport 1: snooker - turniej Gibraltar Open, na żywo;

20.10-22.20 Canal+ Sport: Tottenham Hotspur - Crystal Palace (Premier League, na żywo);

20.10-22.10 TVP Sport: Pogoń Siedlce - Chojniczanka (2. liga piłkarska, na żywo);

20.40-22.45 Eleven Sports 1: SSC Napoli - Bologna (liga włoska, na żywo);

20.55-22.55 Eleven Sports 2: Athletic Bilbao - Granada (liga hiszpańska, na żywo);

20.55-23 Polsat Sport Extra: Perpignan Canet - Olympique Marsylia (1/16 finału Pucharu Francji, na żywo);

22.15-23.10 TVP Sport: Sportowy wieczór, na żywo;

23.55-3 Canal+ Sport: NBA All Star Game, na żywo z Atlanty.




REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty