Facebook
kontakt
logo
Strona główna > TV
Sobota, 6 marca2021-03-05 08:35:00

9.20-10.30 Eurosport 1: alpejski Puchar Świata - 1. przejazd slalomu giganta kobiet, na żywo;

9.40-13.40 TVP Sport: lekkoatletyka - Halowe mistrzostwa Europy, na żywo z Torunia;

9.50-11 Eurosport 2: MŚ w kombinacji norweskiej - konkurs drużynowy na skoczni dużej, na żywo z Obersdorfu;

10.30-12.30 Eurosport 1: alpejski Puchar Świata - zjazd mężczyzn, na żywo;

11-13 SportKlub: Beşiktaş Icrypex - Petkim Spor (liga turecka koszykarzy, na żywo);

11-13 Polsat Sport Extra: turniej tenisowy o Puchar Davisa, na żywo;

11-12.20 Polsat Sport, Eurosport 2: Puchar Świata w biathlonie - sprint kobiet, na żywo;

12.20-14 TVP Sport, Eurosport 2: MŚ w biegach narciarskich - 30 km st. klas. kobiet, na żywo z Obersdorfu;

12.30-13.30 Eurosport 1: alpejski Puchar Świata - 2. przejazd slalomu giganta kobiet, na żywo;

12.30-14.45 Polsat Sport: ŁKS Łódź - Widzew Łódź (1. liga piłkarska, na żywo);

12.55-14.55 Eleven Sports 1: SpVgg Greuther Furth - VfL Bochum (2. Bundesliga, na żywo);

13.15-15.30 SportKlub: Ogm Ormanspor - Tofaş (liga turecka koszykarzy, na żywo);

13.25-15.25 Canal+ Sport 2: Burnley - Arsenal (Premier League, na żywo);

13.40-15.55 TVP Sport: GKS Katowice - Medyk Konin (Ekstraliga piłkarska kobiet, na żywo);

13.50-15.40 Polsat Sport News: MŚ w short tracku, na żywo;

13.50-16.30 Eurosport 1: kolarstwo - wyścig Strade Bianche, na żywo;

13.55-15.55 nSport: Real Valladolid - Getafe (liga hiszpańska, na żywo);

14-15.20 Eurosport 2: Puchar Świata w snowboardzie, na żywo;

14.45-17.30 Polsat Sport: Ślepsk Malow Suwałki - Stal Nysa (PlusLiga siatkarzy, na żywo);

14.55-17 Eleven Sports 3: Spezia - Benevento (liga włoska, na żywo);

15-17 Canal+ Sport: Podbeskidzie Bielsko-Biała - Lechia Gdańsk (Ekstraklasa, na żywo);

15-17.30 Polsat Sport Extra: turniej tenisowy ATP w Rotterdamie, na żywo;

15.25-17.25 Eleven Sports 1: Hertha Berlin - FC Augsburg (Bundesliga, na żywo);

15.25-17.25 Eleven Sports 2: SC Freiburg - RB Lipsk (Bundesliga, na żywo);

15.25-17.25 Eleven Sports 4: TSG Hoffenheim - VfL Wolfsburg (Bundesliga, na żywo);

15.30-17.30 SportKlub: Pinar Karşiyaka - Büyükçekmece Basketbol (liga turecka koszykarzy, na żywo);

15.40-17 Polsat Sport News (od 15.20 w Eurosport 2): Puchar Świata w biathlonie - sprint kobiet, na żywo;

15.55-18 Canal+ Sport 2: Sheffield Utd - Southampton (Premier League, na żywo);

16.25-18.30 Polsat Sport Premium 1: Feyenoord Rotterdam - VVV Venlo (liga holenderska, na żywo);

16.30-19 Eurosport 1, TVP Sport (od 17 w TVP1): MŚ w skokach narciarskich - konkurs drużynowy na dużej skoczni, na żywo z Oberstdorfu;

17.25-19.40 Canal+ Sport: Zagłębie Lubin - Jagiellonia Białystok (Ekstraklasa, na żywo);

17.30-19.30 Polsat Sport: MKS Dąbrowa Górnicza - Start Lublin (Energa Basket Liga koszykarzy, na żywo);

17.55-19.55 Eleven Sports 2: Udinese - Sassuolo (liga włoska, na żywo);

18-20 SportKlub: Galatasaray Doga Sigorta - Darüşşafaka Tekfen (liga turecka koszykarzy, na żywo);

18-20 Polsat Sport News: turniej tenisowy ATP w Rotterdamie, na żywo;

18.25-20.25 Eleven Sports 1: Bayern Monachium - Borussia Dortmund (Bundesliga, na żywo);

18.25-20.25 Polsat Sport Premium 2: Viktoria Pilzno - Sigma Ołomuniec (liga czeska, na żywo);

18.25-20.25 Eleven Sports 4: Cadiz - Eibar (liga hiszpańska, na żywo);

18.25-20.25 Canal+ Sport 2: Aston Villas - Wolverhampton (Premier League, na żywo);

18.40-20.55 Polsat Sport Premium 1: Olympique Lyon - FC Sochaux (1/6 finału Pucharu Francji, na żywo);

18.50-21.30 TVP Sport (od 20.05 w TVP1): lekkoatletyka - Halowe mistrzostwa Europy, na żywo z Torunia;

18.55-20.55 Eleven Sports 3: Gil Vicente - FC Porto (liga portugalska, na żywo);

19.30-21.30 Polsat Sport Extra: turniej tenisowy ATP w Rotterdamie, na żywo;

20-22 Canal+ Sport: Raków Częstochowa - Cracovia (Ekstraklasa, na żywo);

20-22.30 Eurosport 1: snooker - turniej Gibraltar Open, na żywo;

20.30-23 Polsat Sport: GKS Katowice - Czarni Radom (PlusLiga siatkarzy, na żywo);

20.40-22.40 Eleven Sports 1: Juventus Turyn - Lazio Rzym (liga włoska, na żywo);

20.55-23 Polsat Sport Premium 1: Stade Brest 29 - Paris Saint-Germain (1/6 finału Pucharu Francji, na żywo);

20.55-22.55 Canal+ Sport 2: Osasuna - Barcelona (liga hiszpańska, na żywo);

21.30-22.10 TVP Sport: Sportowy wieczór, na żywo;

22-23.30 Canal+ Sport: Liga+, na żywo;




REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty