Facebook
kontakt
logo
Strona główna > TV
Niedziela, 28 lutego2021-02-26 17:16:00

8.30-10.30 Polsat Sport News: Puchar Świata w narciarstwie dowolnym, na żywo;

9.50-11 Eurosport 1: alpejski Puchar Świata - 1. przejazd slalomu giganta mężczyzn, na żywo;

11-12.30 Eurosport 1: alpejski Puchar Świata - supergigant kobiet, na żywo;

11-12.30 Polsat Sport: Cafe Futbol, na żywo;

12.25-14.25 Eleven Sports 1: Atalanta - Sampdoria (liga włoska, na żywo);

12.30-14.30 Canal+ Sport: Wisła Płock - Wisła Kraków (Ekstraklasa, na żywo);

12.30-14 Eurosport 1: alpejski Puchar Świata - 2. przejazd slalomu giganta mężczyzn, na żywo;

12.50-13.40 TVP Sport, Eurosport 2: MŚ w biegach narciarskich - biegi sprinterskie kobiet i mężczyzn drużynowe, na żywo z Oberstdorfu;

12.55-14.55 Eleven Sports 3: AS Monaco - Stade Brestois (liga francuska, na żywo);

13.25-15.25 Eleven Sports 2: Union Berlin - TSG 1899 Hoffenheim (Bundesiga, na żywo);

14.05-16 TVP Sport: MMTS Kwidzyn - Azoty Puławy (Superliga piłkarzy ręcznych, na żywo);

14.25-16.40 Polsat Sport Extra: PSV Eindhoven - Ajax Amsterdam (liga holenderska, na żywo);

14.40-17 Canal+ Premium: Cracovia - Zagłębie Lubin (Ekstraklasa, na żywo);

14.45-17.30 Polsat Sport: Skra Bełchatów - Verva Warszawa Orlen Paliwa (PlusLiga siatkarzy, na żywo);

14.45-16.55 Eurosport 2: kolarstwo - wyścig Kuurne-Bruksela-Kuurne, na żywo;

14.55-16.55 Canal+ Sport: Tottenham - Burnley (Premier League, na żywo);

14.55-16 Eurosport 1: MŚ w kombinacji norweskiej - bieg drużynowy, na żywo z Oberstdorfu;

14.55-16.55 Eleven Sports 1: Inter Mediolan - Genoa (liga włoska, na żywo);

14.55-16.55 Eleven Sports 4: Udinese - Fiorentina (liga włoska, na żywo);

15.55-17.55 Canal+ Sport 2: Francja - Szkocja (Puchar 6 Narodów w rugby, na żywo);

15.55-18 Polsat Sport Extra: 1.FC Slovacko - Slavia Praga (liga czeska, na żywo);

16-19 Eurosport 1, TVP Sport (od 17 w TVP 1): MŚ w skokach narciarskich - konkurs drużyn mieszanych, na żywo z Oberstdorfu;

16.40-18.40 Polsat Sport News: PSV Eindhoven - Ajax Amsterdam (liga holenderska, na żywo);

17.25-19.30 Canal+ Premium: Śląsk Wrocław - Pogoń Szczecin (Ekstraklasa, na żywo);

17.25-19.25 Canal+ Sport: Chelsea - Manchester Utd (Premier League, na żywo);

17.30-20 Polsat Sport: Ślepsk Malow Suwałki - MKS Będzin (PlusLiga siatkarzy, na żywo);

17.30-20.30 Polsat Sport Extra: King Szczecin - Trefl Sopot (Energa Basket Liga, na żywo);

17.55-19.55 Eleven Sports 1: Napoli - Benevento (liga włoska, na żywo);

17.55-19.55 Canal+ Sport 2: Bayer Leverkusen - Freiburg (Bundesliga, na żywo);

18.25-20.25 Eleven Sports 2: Granada - Elche (liga hiszpańska, na żywo);

18.25-20.25 nSport: Joventud Badalona - Barcelona (liga hiszpańska koszykarzy, na żywo);

19.30-21 Canal+ Premium: Liga+ Extra, na żywo;

19.55-22 TVP Sport: Górnik Polkowice - Chojniczanka (2. liga piłkarska, na żywo);

20.10-22.15 Canal+ Sport: Sheffield Utd - Liverpool (Premier League, na żywo);

20.30-23 Polsat Sport: ŁKS Łódź - Radomka (Tauron Liga siatkarek, na żywo);

20.40-22.40 Eleven Sports 1: AS Roma - AC Milan (liga włoska, na żywo);

20.55-22.55 nSport, Eleven Sports 2: Olympique Marsylia - Olympique Lyon (liga francuska, na żywo);

20.55-22.55 Eleven Sports 2: Villarreal - Atletico Madryt (liga hiszpańska, na żywo);

21.30-9.15 Canal+ Sport 2: Milwaukee Bucks - Los Angeles Clippers (NBA, na żywo);

22-22.45 TVP Sport: Sportowy wieczór, na żywo.




REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty