Facebook
kontakt
logo
Strona główna > TV
Sobota, 27 lutego2021-02-25 17:34:00

8.30-10 Polsat Sport News: Puchar Świata w narciarstwie dowolnym, na żywo;

9.45-10.45 Eurosport 2: MŚ w kombinacji norweskiej - konkurs skoków kobiet, na żywo z Oberstdorfu;

9.50-11 Eurosport 1: alpejski Puchar Świata - 1. przejazd slalomu giganta mężczyzn, na żywo;

10.05-10.30 Polsat Sport News: Puchar Świata w snowboardzie, na żywo;

11-12.30 Eurosport 1: alpejski Puchar Świata - zjazd kobiet, na żywo;

11.35-12.55 TVP Sport: MŚ w biegach narciarskich - bieg łączony kobiet, na żywo z Oberstdorfu;

11.45-13.30 Eurosport 2: kolarstwo - UAE Tour, na żywo;

12.30-14.40 Polsat Sport: ŁKS Łódź - Odra Opole (1. liga piłkarska, na żywo);

12.30-14 Eurosport 1: alpejski Puchar Świata - 2. przejazd slalomu giganta mężczyzn, na żywo;

12.55-15 TVP Sport: Górnik Zabrze - Orlen Wisła Płock (Superliga piłkarzy ręcznych, na żywo;

12.55-15 Eleven Sports 1: Hannover 96 - SpVgg Greuther Furth (2. Bundesliga, na żywo);

13.25-15.30 Canal+ Sport 2: Manchester City - West Ham Utd (Premier League, na żywo);

13.55-16 Eleven Sports 4: SD Eibar - SD Huesca (liga hiszpańska, na żywo);

14.45-17.30 Polsat Sport: GKS Katowice - AZS Olsztyn (PlusLiga siatkarzy, na żywo);

14.55-17 Eleven Sports 3: Spezia - Parma (liga włoska, na żywo);

15-17 Canal+ Sport: Stal Mielec - Lechia Gdańsk (Ekstraklasa, na żywo);

15.20-15.50 Eurosport 1: MŚ w kombinacji norweskiej - bieg kobiet, na żywo z Oberstdorfu;

15.25-17.25 Eleven Sports 1: Bayern Monachium - 1.FC Koeln (Bundesliga, na żywo);

15.25-17.25 Eleven Sports 2: Borussia Dortmund - Arminia Bielefeld (Bundesliga, na żywo);

15.50-18.45 Eurosport 1, TVP Sport (od 16.05 w TVP 1): MŚ w skokach narciarskich - konkurs na skoczni  normalnej, na żywo z Oberstdorfu;

15.55-18 Canal+ Sport 2: West Bromwich Albion - Brighton & Howe Albion (Premier League, na żywo);

16.55-18.55 Eleven Sports 3: Dijon - Paris St Germain (liga francuska, na żywo);

17.25-19.30 Canal+ Sport: Jagiellonia Białystok - Piast Gliwice (Ekstraklasa, na żywo);

17.30-20.30 Polsat Sport Extra: MKS Dąbrowa Górnicza - Stal Ostrów Wlkp. (Energa Basket Liga, na żywo);

17.30-20 Polsat Sport: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Cuprum Lubin (PlusLiga siatkarzy, na żywo);

17.45-19.30 SportKlub: RK Eurofarm Pelister - Tatran Preszów (Liga SEHA piłkarzy ręcznych, na żywo);

17.55-19.55 Eleven Sports 1: Bologna - Lazio Rzym (liga włoska, na żywo);

18.25-20.30 Polsat Sport News: Zbrojovka Brno - Viktoria Pilzno (liga czeska, na żywo);

18.25-20.25 Eleven Sports 2: Alaves - Osasuna (liga hiszpańska, na żywo);

18.25-20.30 Canal+ Sport 2: Leeds Utd - Aston Villa (Premier League, na żywo);

18.45-10 Eurosport 1: lekkoatletyka - halowy mityng Perche Elite Tour w Clermont-Ferrand, na żywo;

19.15-22.30 TVP Sport: Gala Suzuki Boxing Night 5 w Lublinie, na żywo;

19.55-22 Canal+ Sport: Górnik Zabrze - Legia Warszawa (Ekstraklasa, na żywo);

20-23.30 Eurosport 1: snooker - Turniej Players Championship, na żywo;

20.15-21.55 SportKlub: Motor Zaporoże - HC Vardar (Liga SEHA piłkarzy ręcznych, na żywo);

20.30-23 Polsat Sport: Stal Nysa - Warta Zawiercie (PlusLiga siatkarzy, na żywo);

20.40-23 nSport: Real Madryt - Hereda San Pablo Burgos (liga hiszpańska koszykarzy, na żywo);

20.40-22.40 Eleven Sports 1: Hellas Werona - Juventus Turyn liga włoska, na żywo);

20.55-23 Polsat Sport News: Heracles Almeo - FC Twente (liga holenderska, na żywo);

20.55-22.55 Canal+ Sport 2: Newcastle Utd - Wolverhampton (Premier League, na żywo);

21.10-23.55 Polsat Sport Extra: Gala boksu w Londynie, na żywo;

21.25-23.25 Eleven Sports 2: FC Porto - Sporting Lizbona (liga portugalska, na żywo);

22-23.30 Canal+ Sport: Liga+, na żywo;

22.30-23.05 TVP Sport: Sportowy wieczór, na żywo;

0.55-6 TVP Sport: boks - walka o pasy mistrzowskie WBC World i WBA Super World w Miami, na żywo;

2.30-5.30 Canal+ Sport: Brooklyn Nets - Dallas Mavericks (NBA, na żywo).




REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty