Facebook
kontakt
logo
Strona główna > TV
Czwartek, 25 lutego2021-02-23 17:09:00

9-13.10 Canal+ Sport: turniej tenisowy WTA w Adelajdzie, na żywo;

11.45-13.30 Eurosport 1: kolarstwo - UAE Tour, na żywo;

13.55-17.30 Eurosport 2: snooker - Turniej Players Championship, na żywo;

15.05-16.55 TVP Sport, Eurosport 1: MŚ w biegach narciarskich - sprint kobiet i mężczyzn, na żywo z Oberstdorfu;

16.55-18.30 Eurosport 1: MŚ w skokach narciarskich - konkursu kobiet na skoczni normalnej, na żywo z Obestdorfu;

17.50-20.30 Polsat Sport: Chemik Police - Vakifbank Stambuł (Liga Mistrzyń siatkarek, na żywo);

17.50-20 Polsat Sport Extra: Zenit St Petersburg - Valencia (Euroliga koszykarzy, na żywo);

18.30-20.30 Eurosport 1: MOL-Pick Szeged - Łomża Vive Kielce (Liga Mistrzów piłkarzy ręcznych, na żywo);

18.55-21 Polsat Sport Premium 1: SSC Napoli - Granada CF (1/16 finału Ligi Europy, na żywo);

18.55-21 Polsat Sport Premium 2: Arsenal Londyn - Benfica Lizbona (1/16 finału Ligi Europy, na żywo);

18.55-21 Polsat Sport Premium 3: Ajax Amsterdam - Lille OSC (1/16 finału Ligi Europy, na żywo);

18.55-21 Polsat Sport Premium 4: Glasgow Rangers - Royal Antwerp (1/16 finału Ligi Europy, na żywo);

18.55-21 Polsat Sport Premium 5: Villarreal - Red Bull Salzburg (1/16 finału Ligi Europy, na żywo);

18.55-21 Polsat Sport Premium 6: TSG 1899 Hoffenheim - Molde FK (1/16 finału Ligi Europy, na żywo);

19.20-22.30 Polsat Sport News: Berlin Recycling Volleys - Itas Trentino (Liga Mistrzów siatkarzy, na żywo);

20-22.30 Polsat Sport Extra: Śląsk Wrocław - GTK Gliwice (Energa Basket Liga koszykarzy, na żywo);

20.30-23.30 Eurosport 1: snooker - Turniej Players Championship, na żywo;

21-23.50 Polsat Sport Premium 1: Bayer Leverkusen - Young Boys Berno (1/16 finału Ligi Europy, na żywo);

21-23.50 Polsat Sport Premium 2: AC Milan - Crvena zvezda Belgrad (1/16 finału Ligi Europy, na żywo);

21-23.50 Polsat Sport Premium 3: Manchester Utd - Real Sociedad (1/16 finału Ligi Europy, na żywo);

21-23.50 Polsat Sport Premium 4: Club Brugge KV - Dynamo Kijów (1/16 finału Ligi Europy, na żywo);

21-23.50 Polsat Sport Premium 5: Leicester City - Slavia Praga (1/16 finału Ligi Europy, na żywo);

21-23.50 Polsat Sport Premium 6: PSV Eindhoven - Olympiakos Pireus (1/16 finału Ligi Europy, na żywo);

22.25-23.05 TVP Sport: Sportowy wieczór, na żywo.




REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty