Facebook
kontakt
logo
Strona główna > TV
Niedziela, 21 lutego2021-02-20 10:47:00

9.20-12.30 Eurosport 1: turniej tenisowy Australian Open, finał gry pojedynczej mężczyzn (Djoković - Miedwiediew), na żywo;

9.50-11.50 Eurosport 2: alpejskie mistrzostwa świata - 1. przejazd slalomu mężczyzn, na żywo z Cortiny d'Ampezzo;

10.50-13.25 TVP Sport: jeździectwo - Cavaliada Tour w Poznaniu, na żywo;

11-12.30 Polsat Sport: Cafe Futbol, na żywo;

12.10-14 Polsat Sport News: Twente - Feyenoord Rotterdam (liga holenderska, na żywo);

12.20-13.15 Eurosport 2: MŚ w biathlonie - bieg ze startu wspólnego kobiet, na żywo z Pokljuki;

12.25-14.25 Eleven Sports 1: Parma - Udinese (liga włoska, na żywo);

12.55-14.55 Canal+ Sport: West Ham Utd - Tottenham Hotspur (Premier League, na żywo);

12.55-14.55 Eleven Sports 2: Montpellier - Stade Rennais (liga francuska, na żywo);

13-14.50 Eurosport 1: alpejskie mistrzostwa świata - 2. przejazd slalomu mężczyzn, na żywo z Cortiny d'Ampezzo;

13.25-15.30 TVP Sport: Stal Mielec - Górnik Zabrze (Superliga piłkarzy ręcznych, na żywo);

13.25-15.15 nSport: Füchse Berlin - Rhein-Neckar Löwen (liga niemiecka piłkarzy ręcznych, na żywo);

13.55-15.55 Canal+ Sport 2: Barcelona - Cadiz (liga hiszpańska, na żywo);

14.30-16.15 Eurosport 2: kolarstwo - Tour des Alpes-Maritimes et du Var, na żywo;

14.45-17 Polsat Sport: Budowlani Łódź - Chemik Police (mecz finałowy Pucharu Polski siatkarek, na żywo);

14.55-16.55 Eleven Sports 1: AC Milan - Inter Mediolan (liga włoska, na żywo);

14.55-16.55 Canal+ Sport: Aston Villa - Leicester City (Premier League, na żywo);

14.50-16 Eurosport 1: MŚ w biathlonie - bieg ze startu wspólnego mężczyzn, na żywo z Pokljuki;

15-17 Canal+ Premium: Zagłębie Lubin - Raków Częstochowa (Ekstraklasa, na żywo);

15.15-16.40 Polsat Sport Extra: MŚ w biathlonie - bieg ze startu wspólnego mężczyzn, na żywo z Pokljuki;

15.25-17.25 Eleven Sports 2: Hertha Berlin - RB Lipsk (Bundesliga, na żywo);

15.35-20 TVP Sport: halowe mistrzostwa Polski w lekkoatletyce, na żywo z Torunia;

16-17.15 Eurosport 1: snooker - Welsh Open, na żywo;

16.10-18 Eleven Sports 3: Real Sociedad - Celta Vigo (liga hiszpańska, na żywo);

16.25-18.25 Polsat Sport Premium 1: FK Teplice - Slavia Praga (liga czeska, na żywo);

16.40-19 Polsat Sport Extra: PSV Eindhoven - Vitesse (liga holenderska, na żywo);

17.25-19.25 Canal+ Premium: Lech Poznań - Śląsk Wrocław (Ekstraklasa, na żywo);

17.25-19.25 Canal+ Sport: Arsenal - Manchester City (Premier League, na żywo);

17.30-20 Polsat Sport: Czarni Radom - Jastrzębski Węgiel (PluLiga siatkarzy, na żywo);

17.55-19.55 Eleven Sports 1: Atalanta - Napoli (liga włoska, na żywo);

18-20 Polsat Sport News: Allianz Mediolan - NBV Werona (liga włoska siatkarzy, na żywo);

18.25-20.25 Eleven Sports 2: Huesca - Granada (liga hiszpańska, na żywo);

19.45-23 Eurosport 1: snooker - Welsh Open, na żywo;

19.55-21.55 Canal+ Sport: Manchester Utd - Newcastle Utd (Premier League, na żywo);

19.55-22 Polsat Sport Extra: Ajax Amsterdam - Sparta Rotterdam (liga holenderska, na żywo);

20.30-23 Polsat Sport: Warta Zawiercie - Verva Warszawa Orlen Warszawa (PluLiga siatkarzy, na żywo);

20.30-22.30 Polsat Sport News: Ross County - Celtic Glasgow (liga szkocka, na żywo);

20.30-22.30 TVP Sport: Polska - Rumunia (elim. mistrzostw Europy koszykarzy, na żywo);

20.40-22.40 Eleven Sports 1: Benevento - AS Roma (liga włoska, na żywo);

20.55-22.55 Eleven Sports 2: Paris St Germain - AS Monaco (liga francuska, na żywo);

20.55-22.55 Eleven Sports 3: Athletic Bilbao - Villarreal (liga hiszpańska, na żywo);

21.10-23 Eleven Sports 4: SC Farense - Benfica Lizbona liga portugalska, na żywo);

21.33-0.15 Canal+ Sport: New Orleans Pelicans - Boston Celtics (NBA, na żywo);

22.35-23.15 TVP Sport: Sportowy wieczór, na żywo;




REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty