Facebook
kontakt
logo
Strona główna > TV
Sobota, 20 lutego2021-02-18 14:17:00

9.15-12.10 TVP Sport (od 9.40 w TVP 1): Puchar Świata w skokach narciarskich - konkurs drużyn mieszanych, na żywo z Râsnova;

9.20-12 Eurosport 1: turniej tenisowy Australian Open, finał gry pojedynczej kobiet, na żywo;

9.50-11.30 Eurosport 2: alpejskie mistrzostwa świata - 1. przejazd slalomu kobiet, na żywo z Cortiny d'Ampezzo;

11.45-13 Polsat Sport Extra, Eurosport 1: MŚ w biathlonie - sztafeta kobiet, na żywo z Pokljuki;

11.55-13.55 nSport: KS Constract Lubawa - KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice (Futsal Ekstraklasa, na żywo);

12.10-14.10 TVP Sport: Zagłębie Lubin - KPR Gminy Kobierzyce (Superliga piłkarek ręcznych, na żywo);

12.25-14.25 Eleven Sports 2: FC St Pauli - Darmstadt 98 (2. Bundesliga, na żywo);

12.30-14.45 Polsat Sport: ŁKS Łódź - GKS Tychy (1. liga piłkarska, na żywo);

13.20-14.50 Eurosport 1: alpejskie mistrzostwa świata - 1. przejazd slalomu kobiet, na żywo z Cortiny d'Ampezzo;

13.25-15.25 Canal+ Sport 2: Southampton - Chelsea (Premier League, na żywo);

14.15-16 Eurosport 2: kolarstwo - Tour des Alpes-Maritimes et du Var, na żywo;

14.45-17.30 Polsat Sport: ŁKS Łódź - Chemik Police (Puchar Polski siatkarek, na żywo);

14.55-17 TVP Sport, Canal+ Sport: Legia Warszawa - Wisła Płock (Ekstraklasa, na żywo);

14.55-16.55 Eleven Sports 2: Lazio Rzym - Sampdoria Genua (liga włoska, na żywo);

14.55-16.20 Polsat Sport Extra, Eurosport 1: MŚ w biathlonie - sztafeta mężczyzn, na żywo z Pokljuki;

15.25-17.25 Eleven Sports 1: Borussia M-gladbach - Mainz 05 (Bundesliga, na żywo);

15.25-17.25 Eleven Sports 3: Freiburg - Union Berlin (Bundesliga, na żywo);

15.25-17.25 Eleven Sports 4: 1.FC Koeln - VfB Stuttgart (Bundesliga, na żywo);

15.55-18 Canal+ Sport 2: Burnley - West Bromwich (Premier League, na żywo);

16.20-17.45 Eurosport 1: snooker - Welsh Open, na żywo;

16.25-18.25 Polsat Sport News: FC Zlin - Sparta Praga (liga czeska, na żywo);

16.55-18.55 Eleven Sports 2: FC Nantes - Olympique Marsylia (liga francuska, na żywo);

17.25-19.40 Canal+ Sport: Podbeskidzie Bielsko-Biała - Jagiellonia Białystok (Ekstraklasa, na żywo);

17.25-19.15 TVP Sport: MKS Kalisz - Zagłębie Lubin (Superliga piłkarzy ręcznych, na żywo);

17.30-20 Polsat Sport: Radomka - Budowlani Łódź (Puchar Polski siatkarek, na żywo);

17.30-20 Polsat Sport Extra: Widzew Łódź - Korona Kielce (1. liga piłkarska, na żywo);

17.55-19.55 Eleven Sports 4: Genoa CFC - Hellas Werona (liga włoska, na żywo);

18.25-20.25 Eleven Sports 1: Schalke 04 - Borussia Dortmund (Bundesliga, na żywo);

18.25-20.25 Canal+ Sport 2: Liverpool - Everton (Premier League, na żywo);

19.15-22 TVP Sport: Lekkoatletyka - halowe mistrzostwa Polski, na żywo z Torunia;

19.45-23.30 Eurosport 1: snooker - Welsh Open, na żywo;

19.55-22 Canal+ Sport: Lechia Gdańsk - Górnik Zabrze (Ekstraklasa, na żywo);

20.30-23 Polsat Sport: Asseco Resovia - Skra Bełchatów (PlusLiga siatkarzy, na żywo);

20.40-22.40 Eleven Sports 2: Sassuolo - Bologna (liga włoska, na żywo);

20.40-22.30 Eurosport 2: Orlen Wisła Płock - Abanca Ademar Leon (Liga Europejska piłkarzy ręcznych, na żywo);

20.55-22.55 Canal+ Sport 2: Fulham - Sheffield Utd (Premier League, na żywo);

20.55-22.55 Eleven Sports 1: Real Valladolid - Real Madryt (liga hiszpańska, na żywo);

21.25-23.25 Eleven Sports 3: Sporting Lizbona - Portimonense (liga portugalska, na żywo);

22-23.20 Canal+ Sport: Liga+, na żywo;

22-22.45 TVP Sport: Sportowy wieczór, na żywo;

5-8 Eurosport 1: turniej tenisowy Australian Open, finał gry podwójnej mężczyzn, na żywo.




REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty