Facebook
kontakt
logo
Strona główna > TV
Czwartek, 18 lutego2021-02-16 11:46:00

6-8 Eurosport 1: turniej tenisowy Australian Open, półfinał gry pojedynczej kobiet, na żywo;

9.25-12.30 Eurosport 1: turniej tenisowy Australian Open, półfinał gry pojedynczej mężczyzn, na żywo;

9.50-11.30 Eurosport 1: alpejskie mistrzostwa świata - 1. przejazd slalomu giganta kobiet, na żywo z Cortiny d'Ampezzo;

10.15-12.25 TVP Sport: Puchar Świata w skokach narciarskich kobiet, na żywo z Râsnova;

13.20-15 Eurosport 1: alpejskie mistrzostwa świata - 2. przejazd slalomu giganta kobiet, na żywo z Cortiny d'Ampezzo;

13.45-16 Eurosport 2: snooker - Welsh Open, na żywo;

14.10-15.40 TVP Sport: Puchar Świata w skokach narciarskich, kwalifikacje na żywo z Râsnova;

15.15-16.10 Polsat Sport, Eurosport 1: MŚ w biathlonie - sztafeta mieszana, na żywo z Pokljuki;

15.55-18 Eurosport 1: snooker - Welsh Open, na żywo;

18.45-20.45 Eurosport 2: Łomża Vive Kielce - Elverum Handball (Liga Mistrzów piłkarzy ręcznych, na żywo);

18.55-20.50 Polsat Sport Premium 1: Real Sociedad - Manchester Utd (1/16 finału Ligi Europy, na żywo);

18.55-20.50 Polsat Sport Premium 2: Dynamo Kijów - Club Brugge KV (1/16 finału Ligi Europy, na żywo);

18.55-20.50 Polsat Sport Premium 3: Crvena zvezda Belgrad - AC Milan (1/16 finału Ligi Europy, na żywo);

18.55-20.50 Polsat Sport Premium 4: Wolfsberger AC - Tottenham Hotspur (1/16 finału Ligi Europy, na żywo);

18.55-20.50 Polsat Sport Premium 5: Slavia Praga - Leicester City (1/16 finału Ligi Europy, na żywo);

18.55-20.50 Polsat Sport Premium 6: SC Braga - AS Roma (1/16 finału Ligi Europy, na żywo);

19-20.55 SportKlub: MT Melsungen - SC DHfK Lipsk (liga niemiecka piłkarzy ręcznych, na żywo);

19.45-23.55 Eurosport 1: snooker - Welsh Open, na żywo;

20.30-22.30 Polsat Sport Extra: KPS Siedlce - Mickiewicz Kluczbork (I liga siatkarzy, na żywo);

20.55-22.50 Polsat Sport Premium 1: Granada CF - SSC Napoli (1/16 finału Ligi Europy, na żywo);

20.55-22.50 Polsat Sport Premium 2: Benfica Lizbona - Arsenal Londyn (1/16 finału Ligi Europy, na żywo);

20.55-22.50 Polsat Sport Premium 3: Royal Antwerp - Glasgow Rangers (1/16 finału Ligi Europy, na żywo);

20.55-22.50 Polsat Sport Premium 4: Lille OSC - Ajax Amsterdam (1/16 finału Ligi Europy, na żywo);

20.55-22.50 Polsat Sport Premium 5: Red Bull Salzburg - Villarreal (1/16 finału Ligi Europy, na 

żywo);

20.55-22.50 Polsat Sport Premium 6: Molde FK - TSG 1899 Hoffenheim (1/16 finału Ligi Europy, na żywo);

20.55-23 Polsat Sport News: Barcelona - Żalgris Kowno (Euroliga koszykarzy, na żywo);

22.30-23.10 TVP Sport: Sportowy wieczór, na żywo;

4-6.30 Canal+ Sport: Los Angeles Lakers - Brooklyn Nets (NBA, na żywo).




REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty