Facebook
kontakt
logo
Strona główna > TV
Niedziela, 24 stycznia2021-01-22 12:05:00

8.20-9.20 Eurosport 1: Puchar Świata w kombinacji norweskiej, skoki na żywo z Lahti;

9.30-12.30 Polsat Sport Extra: Puchar Świata w bobslejach, na żywo z Koenigssee;

10.10-11.50 Eurosport 1: alpejski Puchar Świata - 1. przejazd slalomu mężczyzn, na żywo z Kitzbuehel;

10.25-11.50 Eurosport 2 (od 9.25 w TVP Sport): Puchar Świata w biegach narciarskich - sztafety kobiet i mężczyzn, na żywo z Lahti;

11-13 SportKlub: Petkim Spor - Pinar Karşiyaka (liga turecka koszykarzy, na żywo);

11-12.30 Polsat Sport: Cafe Futbol, na żywo;

11.50-13.30 Eurosport 1: alpejski Puchar Świata - supergigant kobiet, na żywo z Crans-Montany;

12-13 Polsat Sport News, Eurosport 2: Puchar Świata w biathlonie - bieg sztafetowy kobiet, na żywo z Anterselvy;

12.10-14.30 Polsat Sport Premium 1: Fortuna Sittard - Ajax Amsterdam (liga holenderska, na żywo);

12.25-14.35 nSport: Real Madryt - Mora Banc Andorra (liga hiszpańska koszykarzy, na żywo);

12.25-14.25 Eleven Sports 1: Juventus Turyn - Bologna (liga włoska, na żywo);

12.55-14.55 Eleven Sports 2: Chelsea - Luton Town (4. runda Pucharu Anglii, na żywo);

12.30-16.30 Polsat Sport Extra: mistrzostwa Europy w short tracku, na żywo z Gdańska;

13.15-14.45 Polsat Sport News: Puchar Świata w łyżwiarstwie szybkim, na żywo z Heerenveen;

13.15-15.30 SportKlub: Gaziantep Basketbol - Frutti Extra Bursaspor (liga turecka koszykarzy, na żywo);

13.30-14.10 Eurosport 1: Puchar Świata w kombinacji norweskiej, bieg na żywo z Lahti;

13.55-15.55 Eleven Sports 4: Osasuna - Granada (liga hiszpańska, na żywo);

14.45-15.30 Polsat Sport News, Eurosport 1: Puchar Świata w biathlonie - bieg ze startu wspólnego mężczyzn, na żywo z Anterselvy;

14.45-17.30 Polsat Sport: Verva Warszawa Orlen Paliwa - Ślepsk Malow Suwałki (PlusLiga siatkarzy, na żywo);

14.55-16.55 Eleven Sports 2: Hellas Werona - SSC Napoli (liga włoska, na żywo);

15.25-17.25 Eleven Sports 1: Schalke 04 - Bayern Monachium (Bundesliga, na żywo);

15.25-17.25 Eleven Sports 3: Brentford - Licester City (4. runda Pucharu Anglii, na żywo);

15.30-17.40 SportKlub: Lokman Hekim Fethiye Belediyespor - Fenerbahçe Beko (liga turecka koszykarzy, na żywo);

15.35-18 Polsat Sport News: Puchar Świata w łyżwiarstwie szybkim, na żywo z Heerenveen;

15.55-18.30 Eurosport 1, TVP Sport, TVP 1: Puchar Świata w skokach narciarskich, na żywo z Lahti;

16.10-18.15 Canal+ Sport: Elche - Barcelona (liga hiszpańska, na żywo);

16.40-18.30 Polsat Sport Premium 1: Feyenoord Rotterdam - AZ Alkmaar (liga holenderska, na żywo);

17.30-20 Polsat Sport: Cuprum Lubin - Warta Zawiercie (PlusLiga siatkarzy, na żywo);

17.30-20 Polsat Sport Extra: Śląsk Wrocław - Start Lublin (Energa Basket Liga koszykarzy, na żywo);

17.55-19.55 Eleven Sports 1: Manchester Utd - Liverpool (4. runda Pucharu Anglii, na żywo);

17.55-19.55 Eleven Sports 2: TSG 1899 Hoffenheim - 1.FC Koeln (Bundesliga, na żywo);

17.55-19.55 Eleven Sports 3: Lazio Rzym - Sassuolo Calcio (liga włoska, na żywo);

18-20 Polsat Sport News: Leo Shoes Modena - Sir Safety Conad Perugia (liga włoska siatkarek, na żywo);

18.25-20.25 Canal+ Sport: Celta Vigo - Eibar (liga hiszpańska, na żywo);

18.25-20.35 nSport: Valencia BC - TD Systems Baskonia (liga hiszpańska koszykarzy, na żywo);

18.30-20.30 Polsat Sport Premium 1: Sparta Praga - FK Mlada Boleslav (liga czeska, na żywo);

20.40-22.40 Eleven Sports 1: Parma - Sampdoria Genua (liga włoska, na żywo);

20.55-22.55 nSport, Eleven Sports 2: AS St Etienne - Olympique Lyon (liga francuska, na żywo);

20.55-22.55 Eleven Sports 3: Everton - Sheffield Wednesday (4. runda Pucharu Anglii, na żywo);

20.55-22.55 Canal+ Sport 2: Atletico Madryt - FC Valencia (liga hiszpańska, na żywo);

21.05-21.45 TVP Sport: Sportowy wieczór, na żywo;




REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty