Facebook
kontakt
logo
Strona główna > TV
Niedziela, 17 stycznia2021-01-15 14:00:00

9-11.30 Polsat Sport Extra: Puchar Świata w bobslejach, na żywo z St Moritz;

9.05-11.10 Eurosport 1: Puchar Świata w narciarstwie alpejskim - 1. przejazd slalomu giganta kobiet, na żywo z Kranjskiej Góry;

10-12.30 Eurosport 2: Puchar Świata w saneczkarstwie, na żywo z Oberhofu;

10.10-11.30 Eurosport 1: Puchar Świata w narciarstwie alpejskim - 1. przejazd slalomu mężczyzn, na żywo z Flachau;

11-12.30 Polsat Sport: Cafe futbol, na żywo;

11.30-12.30 Polsat Sport Extra: ME w łyżwiarstwie szybkim, na żywo z Heerenveen;

12.05-13.15 Eurosport 1: Puchar Świata w narciarstwie alpejskim - 2. przejazd slalomu giganta kobiet, na żywo z Kranjskiej Góry;

12.15-13 Polsat Sport News: ME w łyżwiarstwie szybkim, na żywo z Heerenveen;

12.25-14.25 Eleven Sports 1: Napoli - Fiorentina (liga włoska, na żywo);

12.30-13 Polsat Sport Extra: Puchar Świata w biathlonie - bieg ze startu wspólnego mężczyzn, na żywo z Oberhofu;

12.55-14.55 Canal+ Sport: Aston Villa - Everton (Premier League, na żywo);

12.55-14.55 Polsat Sport Premium 1:  Motherwell - Glasgow Rangers (liga szkocka, na żywo);

13.05-15 Polsat Sport Extra: ME w łyżwiarstwie szybkim, na żywo z Heerenveen;

13.10-15 TVP Sport: Młyny Stoisław Koszalin - Zagłębie Lubin (Superliga piłkarek ręcznych, na żywo);

13.10-13.45 Eurosport 2: Puchar Świata w kombinacji norweskiej, na żywo z Val di Fiemme;

13.15-14.45 Eurosport 1: Puchar Świata w narciarstwie alpejskim - 2. przejazd slalomu mężczyzn, na żywo z Flachau;

13.45-17 Eurosport 2: snooker - Turniej Masters w Londynie, na żywo;

14.05-15.30 Polsat Sport News: Puchar Świata w bobslejach, na żywo z St Moritz;

14.45-17 Polsat Sport: Asseco Resovia - Trefl Gdańsk (PlusLiga siatkarzy, na żywo);

14.55-16.55 Eleven Sports 2: Sassuolo - Parma (liga włoska, na żywo);

14.55-16.55 Eleven Sports 3: Crotone - Benevento (liga włoska, na żywo);

14.55-16.55 Canal+ Sport: Sheffield Utd - Tottenham Hotspur (Premier League, na żywo);

15.30-18 Polsat Sport News: ME w łyżwiarstwie szybkim, na żywo z Heerenveen;

12.25-14.25 Eleven Sports 1: Napoli - Fiorentina (liga włoska, na żywo);

15.30-17.30 Eleven Sports 1: Bayern Monachium - Freiburg (Bundesliga, na żywo);

15.45-19 TVP 1, TVP Sport, Eurosport: Puchar Świata w skokach narciarskich, na żywo z  Zakopanego;

16.45-18.30 Polsat Sport Premium 1:  Ajax Amsterdam - Feyenoord Rotterdam (liga holenderska, na żywo);

16.55-18.55 nSport, Eleven Sports 3, Canal+ Sport 2: Lille OSC - Stade de Reims (liga francuska, na żywo);

17.25-19.30 Canal+ Sport: Liverpool - Manchester Utd (Premier League, na żywo);

17.30-20 Polsat Sport: GKS Katowice - Verva Warszawa Orlen Paliwa (PlusLiga siatkarzy, na żywo);

17.30-20.10 Polsat Sport Extra: Legia Warszawa - Anwil Włocławek (Energa Basket Liga koszykarzy, na żywo);

17.55-19.55 Eleven Sports 1: Eintracht Frankfurt - Schalke 04 (Bundesliga, na żywo);

17.55-19.55 Eleven Sports 2: Atalanta - Genoa (liga włoska, na żywo);

18-20 SportKlub: Barcelona - Movistar Estudiantes (liga hiszpańska koszykarzy, na żywo);

18.30-20.30 Polsat Sport Premium 1: Banik Ostrawa - Sparta Praga (liga czeska, na żywo);

19-21 TVP Sport: AD Alcorcon - Valencia (1/16 finału Pucharu Hiszpanii, na żywo);

19.45-23.30 Eurosport 2: snooker - Turniej Masters w Londynie, na żywo;

20.10-22.10 Canal+ Sport: Manchester City - Crystal Palace (Premier League, na żywo);

20.30-23 Polsat Sport: Czarni Radom - MKS Będzin (PlusLiga siatkarzy, na żywo);

20.40-22.40 Eleven Sports 2: Inter Mediolan - Juventus Turyn (liga włoska, na żywo);

20.55-22.55 Eleven Sports 1: Barcelona - Athletic Bilbao (mecz finałowy o Superpuchar Hiszpanii, na żywo);

20.55-22.55 nSport, Eleven Sports 3: Olympique Lyon - FC Metz (liga francuska, na żywo);

21-23.50 Canal+ Sport: Dallas Mavericks - Chicago Bulls (NBA, na żywo);

22-22.40 TVP Sport: Sportowy wieczór, na żywo;




REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty