Facebook
kontakt
logo
Strona główna > TV
Niedziela, 10 stycznia2021-01-08 12:54:00

9.30-14.45 Canal+ Sport: turniej tenisowy ATP w Abu Zabi, na żywo;

10-11.30 Polsat Sport Extra: Puchar Świata w bobslejach, na żywo z Winterbergu;

10.20-11.25 Eurosport 1: alpejski Puchar Świata - 1. przejazd slalomu mężczyzn, na żywo z Adelboden;

10.25-12.40 TVP Sport: FIS Cup w skokach narciarskich, na żywo z Zakopanego;

11-12.30 Polsat Sport: Cafe Futbol, na żywo;

11.20-13 Eurosport 2: alpejski Puchar Świata - supergigant kobiet, na żywo z St Anton;

11.30-13 Polsat Sport Extra, Eurosport 1: Puchar Świata w biathlonie - sztafeta mieszana, na żywo z 

Oberhofu;

11.30-13 Polsat Sport News: Puchar Świata w bobslejach, na żywo z Winterbergu;

12.10-14 Polsat Sport Premium 1: Sparta Rotterdam - Feyenoord Rotterdam (liga holenderska, na żywo);

12.25-14.25 Eleven Sports 1: AS Roma - Inter Mediolan (liga włoska, na żywo);

12.45-13.30 TVP Sport, Eurosport 1: Puchar Świata w biegach narciarskich - 10 km kobiet st. dow., na żywo z Val di Fiemme;

13.30-14.30 Eurosport 1: alpejski Puchar Świata - 2. przejazd slalomu mężczyzn, na żywo z Adelboden;

13.45-17.30 Eurosport 2: snooker - Turniej Masters w Londynie, na żywo;

14.25-16.25 Eleven Sports 2: Manchester City - Birmingham City (3. runda Pucharu Anglii, na żywo);

14.25-16.25 Eleven Sports 4: Crawley Town - Leeds Utd (3. runda Pucharu Anglii, na żywo);

14.40-15.25 Polsat Sport Extra, Eurosport 1: Puchar Świata w biathlonie - pojedyncza sztafeta mieszana, na żywo z Oberhofu;

14.45-17 Polsat Sport: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - GKS Katowice (PlusLiga siatkarzy, na żywo);

14.55-16.55 Eleven Sports 1: Udinese - Napoli (liga włoska, na żywo);

15.25-17.25 Eleven Sports 3: FC Augsburg - VfB Stuttgart (Bundesliga, na żywo);

15.50-18.45 Eurosport 1, TVP Sport (od 16.05 w TVP 1): Puchar Świata w skokach narciarskich, na żywo z Titisee-Neustadt;

15.55-18 Polsat Sport Premium 1: Aberdeen - Glasgow Rangers (liga szkocka, na żywo);

16.10-18.20 Canal+ Sport: Cadiz - Alaves (liga hiszpańska, na żywo);

16.40-18.40 Polsat Sport News: Ajax Amsterdam - PSV Eindhoven (liga holenderska, na żywo);

17.30-20 Polsat Sport: MKS Kalisz - Joker Świecie (Tauron Liga siatkarek, na żywo);

17.30-20 Polsat Sport Extra: Pszczółka Start Lublin - HydroTruck Radom (Energa Basket Liga koszykarzy, na żywo);

17.55-19.55 Eleven Sports 1: Arminia Bielefeld - Hertha Berlin (Bundesliga, na żywo);

17.55-19.55 Eleven Sports 2: Marine AFC - Tottenham Hotspur (3. runda Pucharu Anglii, na żywo);

17.55-19.55 Eleven Sports 3: Fiorentina - Cagliari (liga włoska, na żywo);

18.25-20.25 Eleven Sports 4: Elche - Getafe (liga hiszpańska, na żywo);

18.25-20.25 nSport: Unicaja Malaga - TD Systems Baskonia (liga hiszpańska koszykarzy, na żywo);

19.45-23.30 Eurosport 2: snooker - Turniej Masters w Londynie, na żywo;

20.05-20.40 TVP Sport: Sportowy wieczór, na żywo;

20.30-23 Polsat Sport: Cuprum Lubin - Czarni Radom (PlusLiga siatkarzy, na żywo);

20.30-22.30 Polsat Sport News: turniej tenisowy ATP w Delray Beach, na żywo;

20.40-22.40 Eleven Sports 1: Juventus Turyn - Sassuolo (liga włoska, na żywo);

20.40-22.40 Eleven Sports 3: Newport County - Brighton & Howe Albion (3. runda Pucharu Anglii, na żywo);

20.55-22.55 Eleven Sports 2: Real Valladolid - Valencia (liga hiszpańska, na żywo);




REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty