Facebook
kontakt
logo
Strona główna > TV
Niedziela, 29 listopada2020-11-28 11:35:00

6.15-8.30 Polsat Sport: łyżwiarstwo figurowe - NHK Trophy w Osace, na żywo;

9.20-10.25 Eurosport 1: Puchar Świata w kombinacji norweskiej, skoki na żywo z Ruki;

10.30-12.10 Polsat Sport Extra, Eurosport 1: Puchar Świata w biathlonie, bieg sprinterski mężczyzn, na żywo z Ruki;

10.55-12 Polsat Sport News: Formuła 2 - Grand Prix Bahrajnu, na żywo;

11-12.30 Polsat Sport: Cafe Futbol, na żywo;

11.50-12.25 TVP Sport, Eurosport 1: Puchar Świata w biegach narciarskich, 10 km kobiet st. dowolnym, na żywo z Ruki;

12.25-13.40 Eurosport 1: Puchar Świata w biegach narciarskich, 15 km mężczyzn st. dowolnym, na żywo z Ruki;

12.25-14.30 Eleven Sport 3: Lazio Rzym - Udinese (liga włoska, na żywo);

12.30-14.45 Polsat Sport: Widzew Łódź - Arka Gdynia (1. liga piłkarska, na żywo);

12.40-14.50 TVP Sport: GKS Katowice - Motor Lublin (2. liga piłkarska, na żywo);

12.55-14.55 Eleven Sport 4: Olympique Lyon - Stade de Reims (liga francuska, na żywo);

13.40-15 Polsat Sport News, Eurosport 1: Puchar Świata w biathlonie, bieg sprinterski mężczyzn, na żywo z Ruki;

13.45-19.30 Eurosport 2: snooker - turniej UK Championship, na żywo;

13.55-15.55 Eleven Sport 2: Barcelona - Osasuna (liga hiszpańska, na żywo);

14.25-16.25 Polsat Sport Extra: Feyenoord Rotterdam - FC Utrecht (liga holenderska, na żywo);

14.45-16.40 nSport: SC Lipsk - SC Magdeburg (liga niemiecka piłkarzy ręcznych, na żywo);

14.45-17.30 Polsat Sport: Warta Zawiercie - Skra Bełchatów (PlusLiga siatkarzy, na żywo);

14.55-17 Canal+ Sport: Raków Częstochowa - Warta Poznań (Ekstraklasa, na żywo);

14.55-16.55 Eleven Sport 3: AC Milan - Fiorentina (liga włoska, na żywo);

14.55-16.55 Eleven Sport 4: AS Monaco - Olympique Nimes (liga francuska, na żywo);

14.55-17.45 TVP Sport, Eurosport 1 (od 15.20 w TVP 1): Puchar Świata w skokach narciarskich, na żywo z Ruki;

15-17.20 Eleven Sports 1: Formuła 1 - Grand Prix Bahrajnu, wyścig na żywo;

15.25-17.25 Canal+ Sport 2: Bayer Leverkusen - Hertha Berlin (Bundesliga, na żywo);

16-18 Polsat Sport Premium 1: FK Teplice - Sparta Praga (liga czeska, na żywo);

16.10-18.30 Eleven Sport 2: Getafe - Athletic Bilbao (liga hiszpańska, na żywo);

17.25-19.25 Canal+ Premium: Legia Warszawa - Piast Gliwice (Ekstraklasa, na żywo);

17.25-19.35 Canal+ Sport: Chelsea - Tottenham (Premier League, na żywo);

17.30-20 Polsat Sport: Verva Warszawa Orlen Paliwa - Cuprum Lubin (PlusLiga siatkarzy, na żywo);

17.30-20.30 Polsat Sport News: turniej koszykarzy o Puchar Prezydenta Warszawy, na żywo;

17.55-19.55 Eleven Sport 3: 1.FSV Mainz 05 - TSG 1899 Hoffenheim (Bundesliga, na żywo);

18-20 Polsat Sport Extra: Tonno Callipo Calabria - Sir Safety Conad Perugia (liga włoska siatkarzy, na żywo);

18.15-20.15 TVP Sport: Piotrkowianin Piotrków Tryb. - Górnik Zabrze (Superliga piłkarzy ręcznych, na żywo);

18.25-20.25 Canal+ Sport 2: Celta Vigo - Granada (liga hiszpańska, na żywo);

18.30-20.30 Polsat Sport Premium 1: Slavia Praga - Zbrojovka Brno (liga czeska, na żywo);

19.30-21 Canal+ Premium: Liga+ Extra, na żywo;

19.45-0.30 Eurosport 1: snooker - turniej UK Championship, na żywo;

20-22 Polsat Sport Extra: PSV Eindhoven - Sparta Rotterdam (liga holenderska, na żywo);

20.10-22.20 Canal+ Sport: Arsenal - Wolverhampton (Premier League, na żywo);

20.30-23 Polsat Sport: Stal Nysa - GKS Katowice (PlusLiga siatkarzy, na żywo);

20.40-22.40 Eleven Sport 1: SSC Napoli - AS Roma (liga włoska, na żywo);

20.55-22.55 nSport, Eleven Sport 2: AS St Etienne - Lille OSC (liga francuska, na żywo);

20.55-22.55 Eleven Sport 3: SC Braga - SC Farense (liga portugalska, na żywo);

20.55-22.55 Canal+ Sport 2: Real Sociedad - Villarreal (liga hiszpańska, na żywo);

21.05-23 Polsat Sport News: Orlando City - New England Revolution (MLS, na żywo);

22.05-22.45 TVP Sport: Sportowy wieczór, na żywo;




REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty