Facebook
kontakt
logo
Strona główna > TV
Niedziela, 22 listopada2020-11-21 09:39:00

10.05-11.15 Eurosport 1: alpejski Puchar Świata - 1. przejazd slalomu kobiet, na żywo;

11-12.30 Polsat Sport: Cafe Futbol, na żywo;

12-15.30 Polsat Sport Extra: łyżwiarstwo figurowe - Rostelecom Cup, na żywo;

12-16.30 Polsat Sport News: motocyklowe MŚ - Grand Prix Portugalii, na żywo;

12.10-14.25 Polsat Sport Premium 1: Ajax Amsterdam - Heracles Almeo (liga holenderska, na żywo);

12.25-15 TVP Sport, Canal+ Sport: Lech Poznań - Raków Częstochowa (Ekstraklasa, na żywo);

12.25-14.25 Eleven Sports 1: Fiorentina - Benevento (liga włoska, na żywo);

12.30-14.45 Polsat Sport: Odra Opole - Górnik Łęczna (1. liga piłkarska, na żywo);

12.55-14.55 Polsat Sport Premium 2: Glasgow Rangers - Aberdeen (liga szkocka, na żywo);

12.55-14.55 Canal+ Sport 2: Fulham - Everton (Premier League, na żywo);

13.05-14.15 Eurosport 1: alpejski Puchar Świata - 2. przejazd slalomu kobiet, na żywo;

13.45-17 Eurosport 2: snooker - turniej Northern Ireland Open, na żywo;

13.25-15.25 Eleven Sports 2: Hamburger SV - VfL Bochum (2. Bundesliga, na żywo);

13.55-15.55 nSport: Eibar - Getafe (liga hiszpańska, na żywo);

14.25-16.25 Polsat Sport Premium 1: Fortuna Sittard - Feyenoord Rotterdam (liga holenderska, na żywo);

14.45-17.30 Polsat Sport: AZS Olsztyn - Czarni Radom (PlusLiga siatkarzy, na żywo);

14.55-16.55 Eleven Sports 1: Inter Mediolan - FC Torino (liga włoska, na żywo);

14.55-16.55 Canal+ Sport: Sheffield Utd - West Ham Utd (Premier League, na żywo);

15-17 SportKlub: Alba Berlin - Telekom Baskets Bonn (liga niemiecka koszykarzy, na żywo);

15-18.45 Eurosport 1, TVP 1, TVP Sport: Puchar Świata w skokach narciarskich, na żywo z Wisły;

15.25-17.25 Eleven Sports 2: Freiburg - Mainz (Bundesliga, na żywo);

15.55-17.55 Canal+ Sport 2: Szkocja - Francja (rugby Autumn Nations Cup, na żywo);

16.10-18.10 Eleven Sports 3: Cadiz - Real Sociedad (liga hiszpańska, na żywo);

16.40-19 Polsat Sport Extra: Twente Enschede - PSV Eindhoven (liga holenderska, na żywo);

16.55-18.55 nSport, Eleven Sports 4: Angers - Olympique Lyon (liga francuska, na żywo);

17.25-19.25 Canal+ Premium: Cracovia - Legia Warszawa (Ekstraklasa, na żywo);

17.25-19.25 Canal+ Sport: Leeds Utd - Arsenal (Premier League, na żywo);

17.30-20 Polsat Sport: Trefl Gdańsk - Asseco Resovia (PlusLiga siatkarzy, na żywo);

17.30-21 Polsat Sport News: Spójnia Stargard - Polpharma Starogard Gdański (Energa Basket Liga koszykarzy, na żywo);

17.55-19.55 Eleven Sports 1: 1.FC Koeln - Union Berlin (Bundesliga, na żywo);

17.55-19.55 Eleven Sports 2: Udinese - Genoa (liga włoska, na żywo);

18.25-20.30 Canal+ Sport 2: Granada - Valladolid (liga hiszpańska, na żywo);

18.30-20.30 Polsat Sport Premium 1: Sparta Praga - Dynamo Czeskie Budziejowice (liga czeska, na żywo);

18.55-21 TVP Sport: Motor Lublin - Hutnik Kraków (2. liga piłkarska, na żywo);

19-22 Polsat Sport Extra: turniej tenisowy ATP Finals w Londynie, na żywo;

19.30-21 Canal+ Premium: Liga+ Extra, na żywo;

19.45-23 Eurosport 1: snooker - turniej Northern Ireland Open, na żywo;

20.10-22.10 Canal+ Sport: Liverpool - Leicester City (Premier League, na żywo);

20.30-23 Polsat Sport: Verva Warszawa Orlen Paliwa - MKS Będzin (PlusLiga siatkarzy, na żywo);

20.40-22.40 Eleven Sports 1: Napoli - AC Milan (liga włoska, na żywo);

20.55-22.55 Eleven Sports 2: Alaves - Valencia (liga hiszpańska, na żywo);

20.55-22.55 Eleven Sports 3: Lille OSC - FC Lorient (liga francuska, na żywo);

21-21.40 TVP Sport: Sportowy wieczór, na żywo.




REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty