Facebook
kontakt
logo
Strona główna > TV
Sobota, 21 listopada2020-11-20 11:26:00

10-12.30 Polsat Sport: Puchar Świata w bobslejach, na żywo;

10.05-11.15 Eurosport 1: alpejski Puchar Świata - 1. przejazd slalomu kobiet, na żywo;

11.30-15 Polsat Sport Extra: łyżwiarstwo figurowe - Rostelecom Cup, na żywo;

11.55-14 nSport: Clearex Chorzów - Rekord Bielsko-Biała (Futsal Ekstraklasa, na żywo);

12.30-14.45 Polsat Sport: Stomil Olsztyn - GKS Jastrzębie (1. liga piłkarska, na żywo);

12.45-15.30 Polsat Sport News: Puchar Świata w bobslejach, na żywo;

12.55-14.55 TVP Sport: MMTS Kwidzyn - Gwardia Opole (Superliga piłkarzy ręcznych, na żywo);

12.55-15 Eleven Sports 1: Fortuna Duesseldorf - SV Sandhausen (2. Bundesliga, na żywo);

13.05-14.15 Eurosport 1: alpejski Puchar Świata - 2. przejazd slalomu kobiet, na żywo;

13.15-15.30 SportKlub: Pinar Karşiyaka - HDI Sigorta Afyon Belediye (liga turecka koszykarzy, na żywo);

13.25-15.55 Canal+ Sport 2: Newcastle Utd - Chelsea (Premier League, na żywo);

13.45-17.30 Eurosport 2: snooker - turniej Northern Ireland Open, na żywo;

13.55-16 Eleven Sports 4: Levante - Elche (liga hiszpańska, na żywo);

14.45-17.30 Polsat Sport: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Stal Nysa (PlusLiga siatkarzy, na żywo);

14.55-17 Eleven Sports 2: Crotone - Lazio Rzym (liga włoska, na żywo);

15-17.30 Polsat Sport Extra: turniej tenisowy ATP Finals w Londynie, na żywo;

15.25-17.30 Eleven Sports 1: Bayern Monachium - Werder Brema (Bundesliga, na żywo);

15.25-17.30 Eleven Sports 3: Arminia Bielefeld - Bauer Leverkusen (Bundesliga, na żywo);

15.25-17.30 Canal+ Sport: Borussia M-gladbach - FC Augsburg (Bundesliga, na żywo);

15.30-19 Polsat Sport News: łyżwiarstwo figurowe - Rostelecom Cup, na żywo;

15.30-17.40 SportKlub: Galatasaray Doga Sigorta - Türk Telekom (liga turecka koszykarzy, na żywo);

15.55-18 Canal+ Sport 2: Aston Villa - Brighton & Howe Albion (Premier League, na żywo);

16-18.35 Eurosport 1, TVP 1, TVP Sport: Puchar Świata w skokach narciarskich, na żywo z Wisły;

17.25-19.30 Canal+ Sport: Zagłębie Lubin - Stal Mielec (Ekstraklasa, na żywo);

17.30-20 Polsat Sport: Skra Bełchatów - Cuprum Lubin (PlusLiga siatkarzy, na żywo);

17.30-21 Polsat Sport Extra: Zastal Zielona Góra - Stal Ostrów Wlkp. (Energa Basket Liga koszykarzy, na żywo);

17.55-20 Eleven Sports 2: Spezia - Atalanta (liga włoska, na żywo);

18-20 SportKlub: Lokman Hekim Fethiye Belediyespor - Petkim Spor (liga turecka koszykarzy, na żywo);

18.25-20.30 nSport: Sevilla - Celta Vigo (liga hiszpańska, na żywo);

18.25-20.55 Canal+ Sport 2: Tottenham - Manchester City (Premier League, na żywo);

18.25-20.30 Eleven Sports 1: Eintracht Frankfurt - RB Lipsk (Bundesliga, na żywo);

18.30-20.30 Polsat Sport Premium 1: SFC Opawa - Slavia Praga (liga czeska, na żywo);

19-20.30 Polsat Sport News: turniej tenisowy ATP Finals w Londynie, na żywo;

19.35-23 TVP Sport: Gala Tymex Boxing Night 14 w Szydłowcu, na żywo;

19.45-23.30 Eurosport 1: snooker - turniej Northern Ireland Open, na żywo;

19.55-21.55 Canal+ Sport: Warta Poznań - Wisła Kraków (Ekstraklasa, na żywo);

20-23.55 Polsat Sport: boks - Queensberry Polska Fight Night, na żywo;

20.30-22.30 Polsat Sport News: GKS Katowice - Ślepsk Malow Suwałki (PlusLiga siatkarzy, na żywo);

20.40-22.40 Eleven Sports 2: Juventus Turyn - Cagliari (liga włoska, na żywo);

20.55-22.55 Eleven Sports 1: Atletico Madryt - Barcelona (liga hiszpańska, na żywo);

20.55-22.55 Eleven Sports 3: AS Monaco - Paris Saint-Germain (liga francuska, na żywo);

20.55-22.55 Canal+ Sport 2: Manchester Utd - West Bromwich Albion (Premier League, na żywo);

21-23 Polsat Sport Extra: turniej tenisowy ATP Finals w Londynie, na żywo;

23.05-0.15 TVP Sport: Gala boksu w Londynie, na żywo;

1-3.40 TVP Sport: Gala boksu w Los Angeles, na żywo;




REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty