Facebook
kontakt
logo
Strona główna > TV
Sobota, 24 października2020-10-22 13:03:00

1-6 Polsat Sport: łyżwiarstwo figurowe - Skate America, na żywo;

9.25-11.25 Polsat Sport Extra: Guangzhou - Qingdao Huanghai (liga chińska, na żywo);

11.55-13.15 Eleven Sports 1: Formuła 1 - Grand Prix Portugalii, 3. sesja treningowa na żywo;

12.15-14.40 TVP Sport: Perła Lublin - Ruch Chorzów (Superliga piłkarek ręcznych, na żywo);

12.25-17.45 Eurosport 1: wyścig kolarski Giro d'Italia, 20. etap Alba - Sestriere oraz Vuelta a Espana, 5. etap Huesca - Sabinanigo, na żywo;

12.55-14.55 Eleven Sports 2: Osasuna - Athletic Bilbao (liga hiszpańska, na żywo);

13-15 Polsat Sport Fight: Lechia Gdańsk - Juvenia Kraków (Ekstraliga rugby, na żywo);

13.25-15.25 Canal+ Sport 2: West Ham Utd - Manchester City (Premier League, na żywo);

14.10-15 Polsat Sport News: motocyklowe MŚ - Grand Prix Teruel, kwalifikacje na żywo;

14.40-17 TVP Sport: MKS Kalisz - Wisła Płock (Superliga piłkarzy ręcznych, na żywo);

14.45-17.30 Polsat Sport: GKS Katowice - Skra Bełchatów (PlusLiga siatkarek, na żywo);

14.55-16.30 Eleven Sports 2: Formuła 1 - Grand Prix Portugalii, sesja kwalifikacyjna na żywo;

14.55-17 Eleven Sports 4: Atalanta - Sampdoria Genua (liga włoska, na żywo);

15-17 Canal+ Sport: Wisła Kraków - Podbeskidzie Bielsko-Biała (Ekstraklasa piłkarska, na żywo);

15.25-17.25 Eleven Sports 3: RB Lipsk - Hertha Berlin (Bundesliga, na żywo);

15.25-17.25 Canal+ Sport 2: Bayern Monachium - Eintracht Frankfurt (Bundesliga, na żywo);

15.30-18 Polsat Sport Extra: turniej tenisowy ATP w Antwerpii, na żywo;

15.50-18 Eleven Sports 1, Canal+ Premium, Canal+ 4K: Barcelona - Real Madryt (liga hiszpańska, na żywo);

15.55-17.55 Canal+ Family: Fulham - Crystal Palace (Premier League, na żywo);

16.25-18.25 Polsat Sport Premium 1: Venlo - Ajax Amsterdam (liga holenderska, na żywo);

17.20-20 TVP Sport, Canal+ Sport: Śląsk Wrocław - Jagiellonia Białystok (Ekstraklasa piłkarska, na żywo);

17.30-20 Polsat Sport News: turniej tenisowy ATP w Antwerpii, na żywo;

17.30-20 Polsat Sport: Legia Warszawa - Stal Ostrów Wlkp. (Energa Basket Liga koszykarzy, na żywo);

17.55-19.55 Eleven Sports 2: Genoa - Inter Mediolan (liga włoska, na żywo);

18.25-20.25 Canal+ Sport 2: Manchester Utd - Chelsea (Premier League, na żywo);

18.30-20.30 Eleven Sports 1: Borussia Dortmund - Schalke 04 (Bundesliga, na żywo);

20-22 Canal+ Sport, Canal+ 4K: Pogoń Szczecin - Legia Warszawa (Ekstraklasa piłkarska, na żywo);

20-23 Polsat Sport: Sporty walki - UFC 254, na żywo;

20-22 i 22.20-0.40 TVP Sport: Gala MP Boxing Night 8 we Wrocławiu, na żywo;

20-23.55 Polsat Sport News: łyżwiarstwo figurowe - Skate America, na żywo;

20.40-22.45 Eleven Sports 1: Lazio Rzym - Bologna (liga włoska, na żywo);

20.55-22.56 nSport: Atletico Madryt - Betis Sewilla (liga hiszpańska, na żywo);

21.25-23.25 Eleven Sports 2: FC Porto - Gil Vicente (liga portugalska, na żywo);

22-22.20 TVP Sport: Sportowy wieczór, na żywo.




REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty