Facebook
kontakt
logo
Strona główna > TV
Niedziela, 18 października2020-10-17 12:55:00

9.45-16.45 Eurosport 1: wyścig kolarski Giro d'Italia, 15. etap Rivolto - Piancavallo, na żywo;

10-11 Eurosport 2: Puchar Świata w narciarstwie alpejskim - slalom gigant mężczyzn, 1. przejazd na żywo z Soelden;

10.05-11.30 Eleven Sports 1: wyścigi samochodowe serii DTM Zolder, na żywo;

10.35-13.20 TVP Sport: Letnie MP w skokach narciarskich, konkurs drużynowy na żywo ze Szczyrku;

11-12.30 Polsat Sport: Cafe Futbol, na żywo;

11-14.25 Polsat Sport News: motocyklowe MŚ - Grand Prix Aragonii, na żywo;

12.20-14.20 Polsat Sport Extra: Feyenoord Rotterdam - Sparta Rotterdam (liga holenderska, na żywo);

12.25-14.40 Canal+ Sport: Wisła Płock - Śląsk Wrocław (Ekstraklasa, na żywo);

12.25-14.25 Eleven Sport 2: Bologna - Sassuolo (liga włoska, na żywo);

12.30-14.40 Polsat Sport: ŁKS Łódź - Korona Kielce (1. liga piłkarska, na żywo); ODWOŁANY

13-14 Eurosport 2: Puchar Świata w narciarstwie alpejskim - slalom gigant mężczyzn, 1. przejazd na żywo z Soelden;

13-14.55 Eleven Sports 1: wyścigi samochodowe serii DTM Zolder, na żywo;

13.25-15.25 Eleven Sport 4: Fortuna Duesseldorf - Jahn Regensburg (2. Bundesliga, na żywo);

13.55-15.55 Eleven Sport 3: Athletic Bilbao - Levante (liga hiszpańska, na żywo);

14.25-16.30 Polsat Sport News: Ajax Amsterdam - Heerenveen (liga holenderska, na żywo);

14.45-17 Polsat Sport: Verva Warszawa Orlen Paliwa - GKS Katowice (PlusLiga siatkarzy, na żywo);

14.55-17.20 Canal+ Sport: Stal Mielec - Wisła Kraków (Ekstraklasa, na żywo);

14.55-16.55 Eleven Sport 2: Spezia - Fiorentina (liga włoska, na żywo);

15.25-17.25 Canal+ Sport 2: 1.FC Koeln (Bundesliga, na żywo);

15.25-17.40 TVP Sport: Bytovia Bytów - Wigry Suwałki (2. liga piłkarska, na żywo);

15.30-17.30 Polsat Sport Extra: turniej tenisowy ATP w Sankt Petersburgu, na żywo;

15.55-17.55 Eleven Sport 3: Villarreal - Valencia (liga hiszpańska, na żywo);

16.40-19 Polsat Sport News: PEC Zwolle - PSV Eindhoven (liga holenderska, na żywo);

17.25-19.30 Canal+ Premium: Legia Warszawa - Zagłębie Lubin (Ekstraklasa, na żywo);

17.25-19.25 Canal+ Sport: Tottenham - West Ham Utd (Premier League, na żywo);

17.30-20.30 Polsat Sport: ZAKSA Strzelce Opolskie - Gwardia Wrocław (1. liga siatkarzy, na żywo);

17.30-20 Polsat Sport Extra: Polski Cukier Toruń - Anwil Włocławek (Energa Basket Liga koszykarzy, na żywo);

17.55-19.55 Eleven Sport 1: Schalke 04 - Union Berlin (Bundesliga, na żywo);

17.55-19.55 Eleven Sport 2: Udinese - Parma (liga włoska, na żywo);

18.25-20.25 Eleven Sport 3: Huesca - Valladolid (liga hiszpańska, na żywo);

18.25-20.25 SportKlub: TD System Baskonia - Barcelona (liga hiszpańska koszykarzy, na żywo);

19.45-23.30 Eurosport 1: snooker - turniej English Open, na żywo;

20.25-22.25 SportKlub: Bayern Monachium - Medi Bayreuth (Puchar Niemiec koszykarzy, na żywo);

20.40-21.20 TVP Sport: Sportowy wieczór, na żywo;

20.40-22.45 Eleven Sport 1: AS Roma - Benevento (liga włoska, na żywo);

20.55-22.55 Eleven Sport 2: Rio Ave - Benfica Lizbona (liga portugalska, na żywo);

20.55-22.55 Canal+ Sport 2: Betis - Real Sociedad (liga hiszpańska, na żywo);

4-6 Polsat Sport Extra: Portland Timbers - Los Angeles FC (MLS, na żywo).




REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty