Facebook
kontakt
logo
Strona główna > TV
Sobota, 17 października2020-10-15 17:25:00

10.30-11.30 Eleven Sports 1: wyścigi samochodowe serii DTM Zolder, na żywo;

10.55-12.15 TVP Sport: MŚ w półmaratonie, na żywo z Gdyni;

11.30-12.45 Eurosport 2: kajakarstwo - zawody Pucharu Świata w Lublanie, na żywo;

12.15-13.55 TVP Sport: półmaraton mężczyzn, na żywo;

12.25-16.40 Eurosport 1: wyścig kolarski Giro d'Italia, 14. etap Conegliano - Valdobbiadene, na żywo;

12.30-14.40 Polsat Sport: Górnik Łęczna - Widzew Łódź (1. liga piłkarska, na żywo);

12.45-14 Eurosport 2: Puchar Świata w narciarstwie alpejskim - slalom gigant kobiet, na żywo z Soelden;

12.55-14.55 Eleven Sport 2: Eintracht Brunszwik - VfL Bochum (2. Bundesliga, na żywo);

13-14.30 Polsat Sport Extra: turniej tenisowy ATP w Sankt Petersburgu, na żywo;

13.25-15 Eleven Sports 1: wyścigi samochodowe serii DTM Zolder, na żywo;

13.25-14.30 Polsat Sport News: Celtic Glasgow - Glasgow Rangers (liga szkocka, na żywo);

13.25-15.25 Canal+ Sport 2: Everton - Liverpool (Premier League, na żywo);

14-17.30 Eurosport 2: snooker - turniej English Open, na żywo;

14.40-17 TVP Sport: Stal Mielec - MKS Kalisz (Superliga piłkarzy ręcznych, na żywo);

14.45-17 Polsat Sport: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Ślepsk Malow Suwałki (PlusLiga siatkarzy, na żywo);

14.55-17.10 Canal+ Sport: Cracovia - Piast Gliwice (Ekstraklasa, na żywo);

14.55-16.55 Eleven Sport 2: Napoli - Atalanta (liga włoska, na żywo);

14.55-16.55 Canal+ Premium: Hoffenheim - Borussia Dortmund (Bundesliga, na żywo);

15.25-17.25 Eleven Sport 1: FC Augsburg - RB Lipsk (Bundesliga, na żywo);

15.55-17.55 Eleven Sport 3: Celta Vigo - Atletico Madryt (liga hiszpańska, na żywo);

17.20-20 TVP Sport, Canal+ Sport: Górnik Zabrze - Raków Częstochowa (Ekstraklasa, na żywo);

17.30-20 Polsat Sport: Legionovia - Joker Świecie (Tauron Liga siatkarek, na żywo);

17.30-20 Polsat Sport Extra: Astoria Bydgoszcz - Trefl Sopot (Energa Basket Liga koszykarzy, na żywo);

17.55-19.55 Eleven Sport 2: Inter Mediolan - AC Milan (liga włoska, na żywo);

17.55-19.55 Eleven Sport 3: Sampdoria Genua - Lazio Rzym (liga włoska, na żywo);

18.25-20.25 Eleven Sport 1: Arminia Bielefeld - Bayern Monachium (Bundesliga, na żywo);

18.25-20.25 Canal+ Sport 2: Manchester City - Arsenal (Premier League, na żywo);

18.30-22.15 Canal+ Premium: żużel - FIM Speedway of Nations, 2. finał drużynowy w Lublinie, na żywo;

19.45-23.30 Eurosport 1: snooker - turniej English Open, na żywo;

19.55-22 Canal+ Sport: Jagiellonia Białystok - Lech Poznań (Ekstraklasa, na żywo);

20-22.10 TVP Sport: Letnie MP w skokach narciarskich, na żywo ze Szczyrku;

20.25-22.25 Eleven Sport 4: Borussia M-gladbach - VfL Wolfsburg (Bundesliga, na żywo);

20.30-23 Polsat Sport: Asseco Resovia - Stal Nysa (PlusLiga siatkarzy, na żywo);

20.40-22.40 Eleven Sport 2: Crotone - Juventus Turyn (liga włoska, na żywo);

20.55-22.55 Eleven Sport 1: Getafe - Barcelona (liga hiszpańska, na żywo);

21.25-22.25 Eleven Sport 3: Sporting Lizbona - FC Porto (liga portugalska, na żywo);

22-1 Polsat Sport Extra: sporty walki - UFC Fight Night, na żywo;

22.10-22.30 TVP Sport: Sportowy wieczór, na żywo;

22.30.15 TVP Sport: boks - walka o pas WBA Inter-Continental w Londynie, na żywo.




REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty