Facebook
kontakt
logo
Strona główna > TV
Niedziela, 27 września2020-09-26 11:12:00

9.40-16.50 Eurosport 2, TVP Sport: kolarskie MŚ - wyścig ze startu wspólnego mężczyzn, na żywo;

9.50-11 Polsat Sport Extra: Formuła 2 - Grand Prix Rosji, 2. wyścig na żywo;

10.50-22.30 Eurosport 1: turniej tenisowy French Open, na żywo;

11-12.30 Polsat Sport: Cafe Futbol, na żywo;

11.55-13.55 Eleven Sports 2: Osasuna - Levante (liga hiszpańska, na żywo);

12-14.25 Polsat Sport Extra: turniej tenisowy ATP w Hamburgu, finał na żywo;

12-16 Polsat Sport News: motocyklowe MŚ - Grand Prix Katalonii, wyścigi na żywo;

12.10-14.20 Polsat Sport Premium 1: Feyenoord Rotterdam - ADO Den Haag (liga holenderska, na żywo);

12.25-14.25 Eleven Sports 3: Spezia Calcio - Sassuolo Calcio (liga włoska, na żywo);

12.30-14.45 Polsat Sport: ŁKS Łódź - Sandecja Nowy Sącz (1. liga piłkarska, na żywo);

12.55-15.05 Eleven Sports 1: Formuła 1 - Grand Prix Rosji, wyścig na żywo;

12.55-15 Polsat Sport Premium 2: Motherwell - Glasgow Rangers (liga szkocka, na żywo);

12.55-14.55 Canal+ Sport 2: Sheffield Utd - Leeds Utd (Premier League, na żywo);

13-15 Polsat Sport Fight: Arka Gdynia - Orkan Sochaczew (Tauron Liga siatkarek, na żywo);

13.25-15.25 Eleven Sports 4: FC St Pauli - 1.FC Heidenheim (2. Bundesliga, na żywo);

13.55-15.55 Eleven Sports 2: Eibar - Athletic Bilbao (liga hiszpańska, na żywo);

14.45-17.30 Polsat Sport: MKS Będzin - Jastrzębski Węgiel (PlusLiga siatkarzy, na żywo);

14.55-16.55 Eleven Sports 3: Napoli - Genoa (liga włoska, na żywo);

14.45-17 Canal+ Sport 2: Tottenham Hotspur - Newcastle Utd (Premier League, na żywo);

16-18.25 Eleven Sports 2: Unia Leszno - Falubaz Zielona Góra (rewanżowy mecz półfinałowy PGE Ekstraligi żużla, na żywo); PRZEŁOŻONY NA PONIEDZIAŁEK

16.40-18.30 Polsat Sport Premium 1: Heracles Almeo - PSV Eindhoven (liga holenderska, na żywo);

16.50-21.30 Eurosport 2: turniej tenisowy French Open, na żywo;

17.25-19.25 Canal+ Sport: Manchester City - Leicester City (Premier League, na żywo);

17.30-20 Polsat Sport Extra: HydroTruck Radom - Polski Cukier Toruń (Energa Basket Liga koszykarzy, na żywo);

17.55-20 Polsat Sport News: 1.FK Pribram - Sparta Praga (liga czeska, na żywo);

17.55-20 Eleven Sports 1: Crotone - AC Milan (liga włoska, na żywo);

18.25-20.25 Eleven Sports 2: Cadiz - Sevilla (liga hiszpańska, na żywo);

18.45-21.15 nSport: Stal Gorzów - Sparta Wrocław (rewanżowy mecz półfinałowy PGE Ekstraligi żużla, na żywo); PRZEŁOŻONY NA PONIEDZIAŁEK

19.30-21 Canal+: Liga+ Extra, na żywo;

19.55-22 Canal+ Sport: West Ham Utd - Wolverhampton Wanderers (Premier League, na żywo);

20.30-23 Polsat Sport: Chemik Police - Radomka Radom (Tauron Liga siatkarek, na żywo);

20.40-22.45 Eleven Sports 1: AS Roma - Juventus Turyn (liga włoska, na żywo);

21.20-22 TVP Sport: Sportowy wieczór, na żywo;

1.30-3.30 Polsat Sport News: Philadelphia Union - Inter Miami (liga MLS, na żywo).




REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty