Facebook
kontakt
logo
Strona główna > TV
Sobota, 19 września2020-09-17 08:46:00

9.30-12 Polsat Sport Extra: ME w siatkówce plażowej, na żywo;

10.15-11.30 Eleven Sports 1: wyścigi samochodowe DTM Nurburgring, na żywo;

10.30-23.55 Eurosport 1: FIA World Endurance Championship: Wyścig 24-godzinny w Le Mans, na żywo;

10.45-12.55 TVP Sport: skoki narciarskie - Letni Puchar Kontynentalny, na żywo z Wisły;

12-14 Polsat Sport News: ME w siatkówce plażowej, na żywo;

12-16.30 Polsat Sport Extra: turniej tenisowy ATP w Rzymie, na żywo;

12.30-14.45 Polsat Sport: Widzew Łódź - Stomil Olsztyn (1. liga piłkarska, na żywo);

12.55-18.25 Eurosport 2: kolarstwo - Tour de France, 20. etap Lure - Planche des Belles Filles, na żywo;

13-15 Eleven Sports 1: wyścigi samochodowe DTM Nurburgring, na żywo;

13-15 Polsat Sport Fight: Skra Warszawa - Master Pharm Rugby Łódź (Ekstraliga rugby, na żywo);

13.10-15.25 TVP Sport: Górnik Zabrze - Łomża VIVE Kielce (Superliga piłkarzy ręcznych, na żywo);

13.25-15.30 Canal+ Sport 2: Everton - West Bromwich Albion (Premier League, na żywo);

13.25-15.25 Eleven Sports 2: Hannover 96 - Karlsruher SC (2. Bundesliga, na żywo);

13.25-15.25 Eleven Sports 3: Nottingham Forest - Cardiff City (2. liga angielska, na żywo);

14.10-15.10 Polsat Sport News: motocyklowe MŚ - Grand Prix Emilii-Romanii, kwalifikacje na żywo;

14.45-17.30 Polsat Sport: Jastrzębski Węgiel - Asseco Resovia (PlusLiga siatkarzy, na żywo);

15-17 Canal+ Sport: Lechia Gdańsk - Stal Mielec (Ekstraklasa, na żywo);

15.25-17.45 TVP Sport: Znicz Pruszków - Stal Rzeszów (2. liga piłkarska, na żywo);

15.25-17.25 Eleven Sports 1: Werder Brema - Hertha Berlin (Bundesliga, na żywo);

15.25-17.25 Eleven Sports 2: VfB Stuttgart - SC Freiburg (Bundesliga, na żywo);

15.25-17.25 Eleven Sports 3: Eintracht Frankfurt - Arminia Bielefeld (Bundesliga, na żywo);

15.25-17.25 Canal+: Union Berlin - FC Augsburg (Bundesliga, na żywo);

15.55-18 Canal+ Sport 2: Leeds Utd - Fulham (Premier League, na żywo);

16.10-18.30 nSport: Orzeł Łódź - Apator Toruń (1. liga żużla, na żywo);

17.25-19.30 Canal+ Sport: Pogoń Szczecin - Śląsk Wrocław (Ekstraklasa, na żywo);

17.30-20 Polsat Sport: AZS Olsztyn - Ślepsk Malow Suwałki (PlusLiga siatkarzy, na żywo);

17.30-20 Polsat Sport Extra: Stal Ostrów Wlkp. - HydroTruck Radom (Energa Basket Liga koszykarzy, na żywo);

17.45-19.30 TVP Sport: Polska - Francja (Amp futbol, na żywo);

17.55-20 Eleven Sports 1: Fiorentina - Torino (liga włoska, na żywo);

18-23 Polsat Sport News: turniej tenisowy ATP w Rzymie, na żywo;

18.25-20.30 Canal+ Sport 2: Borussia Dortmund - Borussia M-gladbach (Bundesliga, na żywo);

18.30-22.15 Canal+: żużel - FIM Speedway Grand Prix, 6. runda na żywo z Pragi;

19.30-22 TVP Sport: Gala KnockOut Boxing Night 13 w Tarnowie, na żywo;

20-22 Canal+ Sport: Legia Warszawa - Górnik Zabrze (Ekstraklasa, na żywo);

20-22.35 Polsat Sport Extra: PSV Eindhoven - FC Emmen (liga holenderska, na żywo);

20.30-23 Polsat Sport: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - MKS Będzin (PlusLiga siatkarzy, na żywo);

20.40-22.45 Eleven Sports 1: Hellas Werona - AS Roma (liga włoska, na żywo);

20.55-22.55 Eleven Sports 2: Celta Vigo - Valencia (liga hiszpańska, na żywo);

20.55-22.55 Canal+ Sport 2: Villarreal - Eibar (liga hiszpańska, na żywo);

22-22.20 TVP Sport: Sportowy wieczór, na żywo;

22-23.15 Canal+ Sport: Liga+, na żywo;

22.20-0.30 TVP Sport: Gala KnockOut Boxing Night 13 w Tarnowie, na żywo;

22.35-0.30 Polsat Sport Extra: New England Revolution - New York City FC (MLS, na żywo);

1.35-3.20 Polsat Sport Extra: Orlando City FC - Chicago Fire (MLS, na żywo);

2-4.50 TVP Sport: Tampa Bay Lightning - New York Islanders (play-off NHL, 7. mecz finałowy Konferencji Wschodniej, na żywo);

2.30-5.30 Canal+ Sport: play-off NBA, na żywo.




REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty