Facebook
kontakt
logo
Strona główna > TV
Niedziela, 13 września2020-09-12 12:35:00

10-11.30 Eleven Sports 1: wyścigi DTM Nurburgring, kwalifikacje na żywo;

10.30-11 Polsat Sport Extra: Formuła 3 - Grand Prix Toskanii, 2. wyścig na żywo;

11-12.30 Polsat Sport: Cafe Futbol, na żywo;

11-15.10 Polsat Sport Extra: motocyklowe MŚ - Grand Prix San Marino, wyścigi na żywo;

11.45-15.45 TVP Sport: kolarstwo - Orlen Wyścig Narodów w Rzeszowie, na żywo;

11.55-12.30 Polsat Sport News: Formuła 2 - Grand Prix Toskanii, 2. wyścig na żywo;

12-14 Eurosport 2: MŚ w motocrossie, wyścigi w klasie MX2 i MXGO na żywo;

12.20-17.45 Eurosport 1: kolarstwo - Tour de France, na żywo;

12.30-14.45 Polsat Sport: Górnik Łęczna - Arka Gdynia (1. liga piłkarska, na żywo);

12.45-15 Eleven Sports 1: wyścigi DTM Nurburgring, wyścig na żywo;

13-14.50 Polsat Sport Fight: Budowlani Lublin - Lechia Gdańsk (Ekstraliga rugby, na żywo);

13.55-15.55 Eleven Sports 2: Alaves - Betis Sewilla (liga hiszpańska, na żywo);

14.25-16.25 Polsat Sport News: Sparta Rotterdam - Ajax Amsterdam (liga holenderska, na żywo);

15-17 Canal+ Sport 2: West Bromwich Albion - Leicester City (Premier League, na żywo);

15-17 Canal+ Sport: Pogoń Szczecin - Wisła Kraków (Ekstraklasa, na żywo);

15.05-18 Eleven Sports 1: Formuła 1 - Grand Prix Toskanii, wyścig na żywo;

15.30-17.30 Eurosport 2: Eintracht Norderstedt - Bayer Leverkusen (Puchar Niemiec, na żywo);

15.45-16.30 TVP Sport: wyścigi konne na Służewcu - Nagroda St Leger, na żywo;

15.55-17.55 Eleven Sports 2: Real Valladolid - Real Sociedad (liga hiszpańska, na żywo);

16-18.45 nSport: Unia Leszno - Włókniarz Częstochowa (PGE Ekstraliga żużla, na żywo);

16.30-18.35 TVP Sport: lekkoatletyka - Continental Tour ISTAF w Berlinie, na żywo;

16.40-19 Polsat Sport News: FC Groningen - PSV Eindhoven (liga holenderska, na żywo);

17.25-19.30 Canal+ Sport: Tottenham Hotspur - Everton (Premier League, na żywo);

17.30-19.30 Canal+: Górnik Zabrze - Lechia Gdańsk (Ekstraklasa, na żywo);

17.30-20 Polsat Sport: MKS Będzin - Verva Warszawa Orlen Paliwa (PlusLiga siatkarzy, na żywo);

17.30-20.35 Polsat Sport Extra: Astoria Bydgoszcz - King Szczecin (Energa Basket Liga koszykarzy, na żywo);

18.25-20.25 Canal+ Sport 2: Villarreal - Huesca (liga hiszpańska, na żywo);

18.45-21.15 nSport: Motor Lublin - Falubaz Zielona Góra (PGE Ekstraliga żużla, na żywo);

19-20.50 TVP Sport: GKS Katowice - Lech II Poznań (2. liga piłkarska, na żywo);

19.30-21 Canal+: Liga+ Extra, na żywo;

20.30-23 Polsat Sport: Warta Zawiercie - Jastrzębski Węgiel (PlusLiga siatkarzy, na żywo);

20.50-21.05 TVP Sport: Sportowy wieczór, na żywo;

20.55-22.55 Canal+ Sport: Valencia - Levante (liga hiszpańska, na żywo);

21.30-0.15 Canal+ Sport: play-off NBA, na żywo;

21.05-23.55 TVP Sport: New York Islanders - Tampa Bay Lightning (play-off NHL, 4. mecz finałowy Konferencji Wschodniej, na żywo);

22.40-1 Eurosport 1: turniej tenisowy US Open, finał gry singlowej mężczyzn, na żywo;

5.05-7 Polsat Sport Extra: Los Angeles FC - Portland Timbers (MLS, na żywo);




REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty