Facebook
kontakt
logo
Strona główna > TV
Sobota, 12 września2020-09-11 07:20:00

9.30-11 Polsat Sport Extra: Biegi przełajowe - GROM Challenge, na żywo;

10-11.30 Eleven Sports 1: wyścigi DTM Nurburgring, kwalifikacje na żywo;

10.25-11 Polsat Sport News: Formuła 3 - Grand Prix Toskanii, 1. wyścig na żywo;

11.10-13.20 TVP Sport: Górnik Łęczna - GKS Katowice (Ekstraliga kobiet, na żywo);

11.55-13.10 Eleven Sports 1: Formuła 1 - Grand Prix Toskanii, 3. sesja treningowa na żywo;

12.30-14.45 Polsat Sport: ŁKS Łódź - Stomil Olsztyn (1. liga piłkarska, na żywo);

13-18.20 Eurosport 1: kolarstwo - Tour de France, na żywo;

13-14.50 Polsat Sport Fight: Ogniwo Sopot - Pogoń Siedlce (Ekstraliga rugby, na żywo);

13.20-15.45 TVP Sport: kolarstwo - Orlen Wyścig Narodów w Rzeszowie, na żywo;

13.25-15.30 Canal+ Sport 2: Fulham - Arsenal (Premier League, na żywo);

13.25-15.55 Eleven Sports 2: Birmingham City - Brentford (2. liga angielska, na żywo);

13.25-14.55 Eleven Sports 1: wyścigi DTM Nurburgring Grand Prix, na żywo;

13.30-16 Polsat Sport Extra: Biegi przełajowe - GROM Challenge, na żywo;

14-16.10 nSport: Wybrzeże Gdańsk - Polonia Bydgoszcz (1. liga żużlowa, na żywo);

14.10-15.10 Polsat Sport News: motocyklowe MŚ - Grand Prix San Marino, sesja kwalifikacyjna na żywo;

14.45-17.30 Polsat Sport: Czarni Radom - AZS Olsztyn (PlusLiga siatkarzy, na żywo);

14.55-16.40 Elevem Sports 1: Formuła 1 - Grand Prix Toskanii, sesja kwalifikacyjna na żywo;

15-17 Canal+ Sport: Cracovia - Stal Mielec (Ekstraklasa, na żywo);

15.30-17.30 Eurosport 2: 1.FC Nuernberg - RB Lipsk (piłkarski Puchar Niemiec, na żywo);

15.55-17.55 Canal+ Sport 2: West Ham Utd - Newcastle Utd (Premier League, na żywo);

15.55-18 Eleven Sports 2: Huddersfield Town - Norwich City (2. liga angielska, na żywo);

16-18 Polsat Sport News: Ross County - Celtic Glasgow (liga szkocka, na żywo);

16.10-18.30 nSport: Ostrovia - Orzeł Łódź (1. liga żużlowa, na żywo);

16.45-17.30 Polsat Sport Extra: Formuła 2 - Grand Prix Toskanii, 1. wyścig na żywo;

17.20-19.50 TVP Sport, Canal+ Sport: Warta Poznań - Piast Gliwice (Ekstraklasa, na żywo);

17.30-20.35 Polsat Sport Extra: Anwil Włocławek - Trefl Sopot (Energa Basket Liga koszykarzy, na żywo);

17.30-20.30 Polsat Sport: Cuprum Lubin - Skra Bełchatów (PlusLiga siatkarzy, na żywo);

18.25-20.30 Canal+ Sport 2: Liverpool - Leeds Utd (Premier League, na żywo);

18.30-22.15 Canal+: FIM Speedway Grand Prix - 4. runda w Gorzowie Wlkp., na żywo;

19.55-22 Canal+ Sport: Śląsk Wrocław - Lech Poznań (Ekstraklasa, na żywo);

20-23.30 Polsat Sport Extra: Gala boksu w Rudzie Śląskiej, na żywo;

20.10-22.15 TVP Sport: Azoty Puławy - MMTS Kwidzyn (Superliga piłkarzy ręcznych, na żywo);

20.30-23.55 Polsat Sport News: boks - Gala Queensberry Promotions, na żywo;

20.30-23 Polsat Sport: MKS Ślepsk Malow Suwałki - GKS Katowice (PlusLiga siatkarzy, na żywo);

20.55-23 nSport: Cadiz - Osasuna Pampeluna (liga hiszpańska, na żywo);

22-23.15 Canal+ Sport: Liga+, na żywo;

22-3 Eurosport 1: turniej tenisowy US Open, finał gry pojedynczej kobiet, na żywo;

22.15-22.50 TVP Sport: Sportowy wieczór, na żywo;

0.30-3.20 Canal+ Sport: play-off NBA, na żywo;

1.30-4 Polsat Sport Extra: Philadelphia Union - New England Revolution (MLS, na żywo);

2.05-5 TVP Sport: Dallas Stars - Vegas Golden Knights (play-off NHL, 4. mecz finałowy Konferencji Zachodniej, na żywo);




REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty