Facebook
kontakt
logo
Strona główna > TV
Sobota, 8 sierpnia2020-08-06 21:05:00

8.55-11 Eleven Sports 2: Perth Glory - Melbourne Victory (liga australijska, na żywo);

10.25-11 Polsat Sport Extra: Formuła 1 - Grand Prix Wielkiej Brytanii, 3. sesja treningowa na żywo;

10.45-11.35 TVP Sport: Stan Futbolu, na żywo;

11-14 Eurosport 1: snooker - mistrzostwa świata w Sheffield, na żywo;

11-12.30 Polsat Sport: GKS Katowice - MKS Będzin (turniej finałowy w siatkówce plażowej mężczyzn - PreZero Grand Prix PLS, na żywo);

11.50-14.20 TVP Sport: Medyk Konin - GKS Katowice (Ekstraliga piłkarska kobiet, na żywo);

12.30-14 Polsat Sport: Asseco Resovia - Jastrzębski Węgiel (turniej finałowy w siatkówce plażowej mężczyzn - PreZero Grand Prix PLS, na żywo);

14-16.10 nSport: Apator Toruń - Wybrzeże Gdańsk (1. liga żużlowa, na żywo);

14-17.20 Polsat Sport Extra: Formuła 1 - Grand Prix Wielkiej Brytanii, kwalifikacje na żywo;

14.10-15.10 Polsat Sport Extra: motocyklowe MŚ - Grand Prix Czech, kwalifikacje na żywo;

14.20-19.45 TVP Sport: kolarstwo - Tour de Pologne, 4. etap Bukowina Tatrzańska - Bukowina Tatrzańska, na żywo;

15.30-17 Polsat Sport: Cuprum Lubin - AZS Olsztyn (turniej finałowy w siatkówce plażowej mężczyzn - PreZero Grand Prix PLS, na żywo);

15.50-17.45 Eurosport 1: kolarstwo - wyścig Mediolan - San Remo, na żywo;

16.10-18.55 nSport: Ostrovia - Unia Tarnów (1. liga żużlowa, na żywo);

16.45-17.30 Polsat Sport Extra: Formuła 2 - Grand Prix Wielkiej Brytanii, na żywo;

17-18.30 Polsat Sport: Verva Orlen Paliwa Warszawa - Skra Bełchatów (turniej finałowy w siatkówce plażowej mężczyzn - PreZero Grand Prix PLS, na żywo);

17.45-19 Eurosport 1 (od 17.25 w TVP 1): kolarstwo - Tour de Pologne, 4. etap Bukowina Tatrzańska - Bukowina Tatrzańska, na żywo;

18.40-20.50 Polsat Sport Extra: Ajax Amsterdam - RKC Waalwijk (mecz towarzyski, na żywo);

18.55-21.15 nSport: Orzeł Łódź - Start Gniezno (1. liga żużlowa, na żywo);

19-21.50 Canal+ Sport: Portland Trail Blazers - Los Angeles Clippers (NBA, na żywo);

19.25-19.30 TVP 1: wiadomości sportowe, na żywo;

20.50-22.50 Polsat Sport Premium 1: Bayern Monachium - Chelsea (1/8 finału Ligi Mistrzów, na żywo);

20.50-22.50 TVP 1, Polsat Sport Premium 2: Barcelona - Napoli (1/8 finału Ligi Mistrzów, na żywo);

21-23.55 Eurosport 1: snooker - mistrzostwa świata w Sheffield, na żywo;

22-4 Polsat Sport Extra: Golf - US PGA Championship, na żywo;

23.55-2.50 Canal+ Sport: Indiana Pacers - Los Angeles Lakers (NBA, na żywo).




REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty