Facebook
kontakt
logo
Strona główna > TV
Niedziela, 2 sierpnia2020-08-01 11:36:00

9.30-11 Polsat Spor Extra: Skra Bełchatów - Krispol Września (PreZero Grand Prix siatkarzy na plaży, na żywo);

9.45-10.30 Polsat Sport News: Formuła 3 - Grand Prix Wielkiej Brytanii, 2. wyścig na żywo;

11-12.30 Polsat Sport: Cafe Futbol, na żywo;

11-18.30 Eurosport 1: snooker - mistrzostwa świata w Sheffield, na żywo;

11-12.30 Polsat Sport Extra: AZS OLsztyn - Ślepsk Suwałki (PreZero Grand Prix siatkarzy na plaży, na żywo);

11.10-12 Polsat Sport News: Formuła 2 - Grand Prix Wielkiej Brytanii, 2. wyścig na żywo;

11.25-14 Eleven Sports 2: Newcastle Jets - Western Utd (liga australijska, na żywo);

12.30-14 Polsat Sport: Krispol Września - Ślepsk Suwałki (PreZero Grand Prix siatkarzy na plaży, na żywo);

12.55-16.10 TVP Sport: siatkówka plażowa - Plaża Open w Kołobrzegu, na żywo;

14-16 nSport: Lokomotiv Daugavpils - Apator Toruń (1. liga żużlowa, na żywo);

14-15.30 Polsat Sport: Skra Bełchatów - AZS Olsztyn (PreZero Grand Prix siatkarzy na plaży, na żywo);

15.05-17.20 Polsat, Eleven Sports 1: Formuła 1 - Grand Prix Anglii, wyścig na żywo;

15.30-17 Polsat Sport: AZS Olsztyn - Krispol Września (PreZero Grand Prix siatkarzy na plaży, na żywo);

16-18.45 nSport: GKM Grudziądz - Włókniarz Częstochowa (PGE Ekstraliga żużla, na żywo);

17-19 Polsat Sport: Ślepsk Suwałki - Skra Bełchatów (PreZero Grand Prix siatkarzy na plaży, na żywo);

17.25-19.30 Polsat Sport Extra: Celtic Glasgow - Hamilton Academical (liga szkocka, na żywo);

17.55-20 Eleven Sports 2: SPAL 2013 - Fiorentina (liga włoska, na żywo);

18.45-21.15 nSport: Motor Lublin - Sparta Wrocław (PGE Ekstraliga żużla, na żywo);

19.25-19.30 TVP 1: wiadomości sportowe, na żywo;

19.45-23.55 Eurosport 1: snooker - mistrzostwa świata w Sheffield, na żywo;

20.40-22.40 Eleven Sports 1: Genoa - Hellas Werona (liga włoska, na żywo);

20.40-22.40 Eleven Sports 2: Lecce - Parma (liga włoska, na żywo);

20.40-22.40 Eleven Sports 3: Bologna - Torino (liga włoska, na żywo);

20.40-22.40 Eleven Sports 4: Sassuolo - Udinese Calcio (liga włoska, na żywo);

21-23 Polsat Sport News: Turniej World Tour w siatkówce plażowej, na żywo;

21.15-22.50 nSport: magazyn PGE Ekstraliga żużla, na żywo;

21.30-0.20 Canal+ Sport: Boston Celtics - Portland Trail Blazers (NBA, na żywo);

22-22.35 TVP Sport: Sportowy wieczór, na żywo;

2.30-5.30 Canal+ Sport: Houston Rockets - Milwaukee Bucks (NBA, na żywo);




REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty