Facebook
kontakt
logo
Strona główna > TV
Niedziela, 5 lipca2020-07-04 12:04:00

9.45-11.10 Polsat Sport Extra: Formuła 3 - Grand Prix Austrii, 2. wyścig na żywo;

11-12.30 Polsat Sport: Cafe Futbol, na żywo;

11.10-12.30 Polsat Sport Extra: Formuła 3 - Grand Prix Austrii, 2. wyścig na żywo;

12.30-15 Polsat Sport: Podbeskidzie Bielsko-Biała - Radomiak (1. liga piłkarska, na żywo);

12.55-14.55 Canal+ Sport 2: Burnley - Sheffield Utd (Premier League, na żywo);

13-15.15 TVP 3: Górnik Łęczna - Olimpia Elbląg (2. liga piłkarska, na żywo);

13.55-15.55 Eleven Sports 2: Athletic Bilbao - Real Madryt (liga hiszpańska, na żywo);

14.55-17.10 Eleven Sports 1: Formuła 1 - Grand Prix Austrii, wyścig na żywo;

14.55-17 Canal+ Sport: Pogoń Szczecin - Jagiellonia Białystok (Ekstraklasa, na żywo);

14.55-16.55 Canal+ Sport 2: Newcastle Utd - West Ham Utd (Premier League, na żywo);

15-16 Eurosport 1: kolarstwo - wirtualne Tour de France, 2. etap na żywo;

15-17.30 Polsat Sport: Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Stomil Olsztyn (1. liga piłkarska, na żywo);

15.05-17.10 Eleven Sports 1: Formuła 1 - Grand Prix Austrii, na żywo;

15.10-17.10 TVP Sport: LKS Gąsawa - AZS AWF Poznań (finał Pucharu Polski w hokeju na trawie, na żywo);

16-18.45 nSport: Sparta Wrocław - Falubaz Zielona Góra (PGE Ekstraliga żużla, na żywo);

16.55-19.10 Polsat Sport Extra: Sparta Praga - FK Jablonec (liga czeska, na żywo);

16.55-18.55 Eleven Sports 3: Espanyol - Leganes (liga hiszpańska, na żywo);

16.55-18.55 Canal+ Sport 2: LASK Linz - Red Bull Salzburg (liga austriacka, na żywo);

17-19.30 Eurosport 1: tenis - Ultimate Showdown, na żywo;

17.10-19.20 Eleven Sports 2: Inter Mediolan - Bologna (liga włoska, na żywo);

17.25-19.30 Canal+: Piast Gliwice - Śląsk Wrocław (Ekstraklasa, na żywo);

17.25-19.30 Canal+ Sport: Liverpool - Aston Villa (Premier League, na żywo);

17.30-20 Polsat Sport: Wigry Suwałki - GKS Jastrzębie (1. liga piłkarska, na żywo);

18.45-21.15 nSport: GKM Grudziądz - Unia Leszno (PGE Ekstraliga żużla, na żywo);

19.25-21.25 Eleven Sports 1: Cagliari - Atalanta (liga włoska, na żywo);

19.25-21.25 Eleven Sports 2: Sampdoria - SPAL 2013 (liga włoska, na żywo);

19.25-21.25 Eleven Sports 3: Parma - Fiorentina (liga włoska, na żywo);

19.25-21.30 Canal+ Sport 2: Osasuna - Getafe (liga hiszpańska, na żywo);

19.30-21 Canal+: Liga+ Extra, na żywo;

19.55-21.55 Canal+ Sport: Southampton - Manchester City (Premier League, na żywo);

20.25-22.25 Eurosport 1: Stabaek IF - Rosenborgt BK (liga norweska, na żywo);

21.15-22.50 nSport: magazyn PGE Ekstraliga żużla, na żywo;

21.40-23.30 Eleven Sports 1: Napoli - AS Roma (liga włoska, na żywo);

21.55-23.55 Canal+ Sport: Villarreal - Barcelona (liga hiszpańska, na żywo);

22-22.35 TVP Sport: Sportowy wieczór, na żywo;




REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty