Facebook
kontakt
logo
Strona główna > TV
Niedziela, 1 marca2020-02-29 12:13:00

7.55-11.05 TVP Sport: biegi narciarskie - Bieg Wazów, na żywo;

8.50-10 Eurosport 2: Puchar Świata w kombinacji norweskiej, na żywo;

9.45-10.25 Eurosport 1: alpejski Puchar Świata - slalom gigant mężczyzn, na żywo;

10.30-13 Polsat Sport Extra, Eurosport 1: ME w biathlonie - bieg na dochodzenie mężczyzn, na żywo;

11-12.50 Eurosport 2: Puchar Świata w biegach narciarskich - sztafeta kobiet, na żywo;

11-12.40 Polsat Sport: Cafe Futbol, na żywo;

11.10-12.25 Eurosport 1: alpejski Puchar Świata - superkombinacja kobiet, na żywo;

11.55-14 Eleven Sports 4: Sevilla - Osasuna (liga hiszpańska, na żywo);

12.05-12.35 TVP Sport: biegi narciarskie - Bieg Wazów, na żywo;

12.10-14.40 Canal+ Sport: Korona Kielce - Lechia Gdańsk (Ekstraklasa, na żywo);

12.25-14.25 Eleven Sports 1: AC Milan - Genoa (liga włoska, na żywo);

12.30-14.45 Polsat Sport: Olimpia Grudziądz - Stal Mielec (1. liga piłkarska, na żywo);

12.30-14.25 Polsat Sport News, Eurosport 1: ME w biathlonie - bieg na dochodzenie mężczyzn, na żywo;

12.55-15 TVP Sport: Azoty Puławy - Górnik Zabrze (Superliga piłkarzy ręcznych, na żywo);

13.25-15.30 Eleven Sports 3: Union Berlin - VfL Wolfsburg (Bundesliga, na żywo);

13.30-15.30 SportKlub: Frisch Auf! Göppingen - SG Flensburg-Handewitt (liga niemiecka piłkarzy ręcznych, na żywo);

13.35-14.15 Eurosport 2: Puchar Świata w kombinacji norweskiej, na żywo;

13.55-15.55 Canal+ Sport 2: Athletic Bilbao - Villarreal (liga hiszpańska, na żywo);

14.15-15.15 Eurosport 2: alpejski Puchar Świata - slalom do superkombinacji kobiet, na żywo;

14.20-15.15 Polsat Sport Fight: ME w strzelaniach pneumatycznych, na żywo z Wrocławia;

14.25-16.30 Polsat Sport News: PSV Eindhoven - Feyenoord Rotterdam (liga holenderska, na żywo);

14.45-17.30 Polsat Sport: Aluron Virtu Zawiercie - Skra Bełchatówt (PlusLiga siatkarzy, na żywo);

14.55-16.55 Eleven Sports 1: Lecce - Atalanta (liga włoska, na żywo);

14.55-16.55 Eleven Sports 2: Parma - SPAL 201 (liga włoska, na żywo);

14.55-16.55 Eleven Sports 4: Sassuolo - Brescia (liga włoska, na żywo);

14.55-17 Canal+ Sport: Arka Gdynia - ŁKS Łódź (Ekstraklasa, na żywo);

14.55-17 Canal+: Everton - Manchester Utd (Premier League, na żywo);

15.30-17.30 TVP 1, TVP Sport, Eurosport 1: Puchar Świata w skokach narciarskich, na żywo z Lahti;

15.30-17.30 SportKlub: Alba Berlin - Brose Bamberf (liga niemiecka koszykarzy, na żywo);

15.30-17.30 Polsat Sport Extra: MŚ w wieloboju sprinterskim, na żywo;

15.50-16.45 Polsat Sport Fight: ME w strzelaniach pneumatycznych, na żywo z Wrocławia;

15.55-17.55 Canal+ Sport 2: Espanyol - Atletico Madryt (liga hiszpańska, na żywo);

16.55-19 nSport: Rheindorf Altach - Red Bull Salzburg (liga austriacka, na żywo);

17-19.30 Canal+: Zagłębie Lubin - Śląsk Wrocław (Ekstraklasa, na żywo);

17.20-18.15 Polsat Sport Fight: ME w strzelaniach pneumatycznych, na żywo z Wrocławia;

17.25-19.25 Eleven Sports 1: Aston Villa - Manchester City (finał Pucharu Ligi Angielskiej, na żywo);

17.30-20.30 Polsat Sport: Budowlani Łódź - ŁKS Łódź (Liga Siatkówki Kobiet, na żywo);

17.30-20 Polsat Sport Extra: Astoria Bydgoszcz - HydroTruck Radom (Energa Basket Liga mężczyzn, na żywo);

17.55-19.55 Eleven Sports 2: Cagliari - AS Roma (liga włoska, na żywo);

17.55-19.55 Eleven Sports 3: Werder Brema - Eintracht Frankfurt (Bundesliga, na żywo);

18-21 TVP Sport: lekkoatletyka - halowe mistrzostwa Polski, na żywo z Torunia;

18.15-20.20 SportKlub: Unicaja - Real Madryt (liga hiszpańska koszykarzy, na żywo);

18.25-20.25 Eleven Sports 4: Mallorca - Getafe (liga hiszpańska, na żywo);

19.30-20.15 Canal+: Liga+ Extra, na żywo;

20-22.30 Polsat Sport Extra: Ajax Amsterdam - AZ Alkmaar (liga holenderska, na żywo);

20.30-22.30 Polsat Sport: Visła Bydgoszcz - Cuprum Lubin (PlusLiga siatkarzy, na żywo);

20.40-22.40 Eleven Sports 2: Juventus Turyn - Inter Mediolan (liga włoska, na żywo);

20.55-23 Canal+, Eleven Sports 1: Real Madryt - Barcelona (liga hiszpańska, na żywo);

21.30-0.15 Canal+ Sport: Los Angeles Clippers - Philadelphia 76ers (NBA, na żywo);

23-23.35 TVP Sport: Sportowy wieczór, na żywo;

1.50-5 Polsat Sport Extra: Portland Timbers - Minnesota Utd (MLS, na żywo);




REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty