Facebook
kontakt
logo
Strona główna > TV
Sobota, 29 lutego2020-02-27 18:04:00

10.20-12 Eurosport 1: alpejski Puchar Świata - supergigant kobiet, na żywo;

10.30-13 Polsat Sport Extra: ME w biathlonie - sprint mężczyzn, na żywo;

12-13.45 Eurosport 2: kolarstwo - UAE Tour, na żywo;

12.25-13.30 Eurosport 1: alpejski Puchar Świata - supergigant mężczyzn, na żywo;

12.30-14.45 Polsat Sport: Miedź Legnica - Zagłębie Sosnowiec (1. liga piłkarska, na żywo);

12.55-14.55 Eleven Sports 1: Erzgebirge Aue - Hamburger SV (2. Bundesliga, na żywo);

13.05-15.15 TVP Sport: Start Elbląg - KPR Gmity Kobierzyce (Superliga piłkarek ręcznych, na żywo);

13.25-15.25 Eleven Sports 2: Hull City - Leeds Utd (2. liga angielska, na żywo);

13.25-15.30 Canal+ Sport 2: Brighton & Howe Albion - Crystal Palace (Premier League, na żywo);

13.30-15 Polsat Sport Extra, Eurosport 1: ME w biathlonie - sprint kobiet, na żywo;

14-16.40 Eurosport 2: kolarstwo - Omloop Het Nieuwsbad, na żywo;

14.45-17.30 Polsat Sport: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Trefl Sopot (PlusLiga siatkarzy, na żywo);

14.50-17 nSport,  Canal+ Sport: Wisła Kraków - Wisła Płock (Ekstraklasa, na żywo);

15-17.30 Polsat Sport Extra: MŚ w wieloboju sprinterskim, na żywo;

15.25-17.25 Eleven Sports 1: Hoffenheim - Bayern Monachium (Bundesliga, na żywo);

15.25-17.25 Eleven Sports 2: Borussia Dortmund - SC Freiburg (Bundesliga, na żywo);

15.30-18.30 TVP 1, TVP Sport, Eurosport 1: Puchar Świata w skokach narciarskich - konkurs drużynowy, na żywo z Lahti;

15.55-17.30 Canal+: Bidasoa Irun - Wisła Płock (Liga Mistrzów piłkarzy ręcznych, na żywo);

15.55-18 Canal+ Sport 2: West Ham Utd - Southampton (Premier League, na żywo);

16-18 Polsat Sport News: turniej tenisowy ATP w Dubaju, na żywo;

16.40-19.45 Eurosport 2: MŚ w kolarstwie torowym, na żywo;

16.55-19 Polsat Sport Premium 1: Sparta Praga - FC Zlin (liga czeska, na żywo);

16.55-18.55 nSport: Rheindorf Altach - Red Bull Salzburg (liga austriacka, na żywo);

17-19 Canal+ Sport: Górnik Zabrze - Pogoń Szczecin (Ekstraklasa, na żywo);

17.30-20 Canal+: Vive Kielce - THW Kiel (Liga Mistrzów piłkarzy ręcznych, na żywo);

17.30-20 Polsat Sport Extra: Śląsk Wrocław - Spójnia Stargard (Energa Basket Liga mężczyzn, na żywo);

17.55-19.55 Eleven Sports 2: Udinese - Fiorentina (liga włoska, na żywo);

18-20 SportKlub: Piast Gliwice - Gatta Zduńska Wola (Futsal Ekstraklasa, na żywo);

18.25-20.25 Eleven Sports 1: 1.FC Koeln - Schalke 04 (Bundesliga, na żywo);

18.25-20.30 Canal+ Sport 2: Watford - Liverpool (Premier League, na żywo);

18.30-21.30 TVP Sport: halowe mistrzostwa Polski w lekkoatletyce, na żywo;

19.30-22 Canal+ Sport: Legia Warszawa - Cracovia (Ekstraklasa, na żywo);

20.30-22.30 Polsat Sport: Verva Warszawa Orlen Paliwa - GKS Katowice (PlusLiga siatkarzy, na żywo);

20.30-22.25 SportKlub: Morabanc Andorra - Herbalife Gran Canaria (liga hiszpańska koszykarzy, na żywo);

20.40-22.40 Eleven Sports 1: SSC Napoli - Torino FC (liga włoska, na żywo);

20.55-22.55 Eleven Sports 2: Granada - Celta Vigo (liga hiszpańska, na żywo);

21.10-23.30 Polsat Sport Extra: Montreal Impact - New England Revolution (MLS, na żywo);

21.30-22 TVP Sport: Sportowy wieczór, na żywo;

22-23.15 Canal+ Sport: Liga+, na żywo;

22.05-0.10 TVP Sport: Kick-boxing - Gala Glory 75 w Utrechcie, na żywo;

22.30-23.55 Polsat Sport: Gala Rocky Boxing Night w Stężycy, na żywo;

23-1.45 Canal+ Sport 2: New York Knicks - Chicago Bulls (NBA, na żywo);

2.30-5.10 Canal+ Sport 2: Boston Celtics - Houston Rockets (NBA, na żywo);




REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty