Facebook
kontakt
logo
Strona główna > TV
Niedziela, 16 lutego2020-02-15 06:37:00

9-12 Polsat Sport Extra: Puchar Świata w skeletonie, na żywo;

10.40-13.35 TVP 1, Eurosport 1: Puchar Świata w skokach narciarskich - na żywo z Tauplitz/Bad Mitterndorf;

11-13 TVP Sport: Magda Linette - Leonie Kueng (finał turnieju tenisowego WTA w Hua Hin, na żywo);

11-12.30 Polsat Sport: Cafe Futbol, na żywo;

11.55-14 Canal+ Sport 2: Sevilla - Espanyol (liga hiszpańska, na żywo);

12.10-14.40 Canal+ Sport: Jagiellonia Białystok - Korona Kielce (Ekstraklasa, na żywo);

12.25-15 Eleven Sports 1: Udinese Calcio - Hellas Werona (liga włoska, na żywo);

12.50-13.40 Polsat Sport Extra, Eurosport 1: MŚ w biathlonie - bieg na dochodzenie kobiet, na żywo z Anterselvy;

13-15 Polsat Sport News: Puchar Świata w short tracku, na żywo;

14-14.45 Eurosport 1: alpejski Puchar Świata, na żywo;

14.30-16.40 TVP Sport: turniej tenisowy WTA w St Petersburgu, finał na żywo;

14.40-17.05 Canal+ Sport: Zagłębie Lubin - Wisła Kraków (Ekstraklasa, na żywo);

14.45-17.30 Polsat Sport: Skra Bełchatów - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle (PlusLiga siatkarzy, na żywo);

14.55-17 Canal+: Aston Villa - Tottenham (Premier League, na żywo);

14.55-16.55 Eleven Sports 2: Juventus Turyn - Brescia (liga włoska, na żywo);

14.55-16.55 Eleven Sports 3: Sampdoria Genua - Fiorentina (liga włoska, na żywo);

15.05-15.55 Polsat Sport News, Eurosport 1: MŚ w biathlonie - bieg na dochodzenie mężczyzn, na żywo;

15.25-17.25 Eleven Sports 1: 1.FC Koeln - Bayern Monachium (Bundesliga, na żywo);

15.30-17.45 Polsat Sport Extra: turniej tenisowy ATP w Rotterdamie, finał na żywo;

15.55-17 Polsat Sport News: Puchar Świata w short tracku, na żywo;

16.10-16.40 Eurosport 1: Puchar Świata w biegach narciarskich, na żywo z Oestersund;

16.55-19 nSport: Elverum Handball - SG Flensburg-Handewitt (Liga Mistrzów piłkarzy ręcznych, na żywo);

17-19.30 Canal+: Cracovia - Lech Poznań (Ekstraklasa, na żywo);

17.25-19.30 Canal+ Sport: Arsenal - Newcastle Utd (Premier League, na żywo);

17.30-20 Polsat Sport: Aluron Virtu Zawiercie - Jastrzębski Węgiel (PlusLiga siatkarzy, na żywo);

17.55-19.55 Eleven Sports 1: Cagliari - Napoli (liga włoska, na żywo);

17.55-19.55 Eleven Sports 2: Mainz 05 - Schalke 04 (Bundesliga, na żywo);

18-20.30 Polsat Sport News: Consar Rawenna - Sir Safety Conad Perugia (liga włoska siatkarzy, na żywo);

18.25-20.30 Canal+ Sport 2: Athletic Bilbao - Osasuna (liga hiszpańska, na żywo);

18.30-20.30 SportKlub: finał Pucharu Hiszpanii koszykarzy, na żywo;

19-20.40 TVP Sport: Gwardia Opole - Bjerringbro Silkeborg (Puchar EHF piłkarzy ręcznych, na żywo);

19.30-21 Canal+: Liga+ Extra, na żywo;

20.30-23.30 Polsat Sport Extra: MŚ w łyżwiarstwie szybkim na dystansach, na żywo;

20.40-21.20 TVP Sport: Sportowy wieczór, na żywo;

20.40-22.40 Eleven Sports 1: Lazio Rzym - Inter Mediolan (liga włoska, na żywo);

20.55-22.55 Canal+ Sport: Real Madryt - Celta Vigo (liga hiszpańska, na żywo);

21.20-23.35 TVP Sport: E-sport: FIFA eNations Cup, na żywo;

1-5 Canal+ Sport: NBA All-Star Weekend - Mecz Gwiazd na żywo.




REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty