Facebook
kontakt
logo
Strona główna > TV
Sobota, 15 lutego2020-02-13 17:36:00

10-10.40 Eurosport 1: alpejski Puchar Świata, na żywo;

10.40-13.35 TVP 1, TVP Sport, Eurosport 1: Puchar Świata w skokach narciarskich - na żywo z Tauplitz/Bad Mitterndorf;

13-15 Polsat Sport News: Puchar Świata w short tracku, na żywo;

13-15 Eleven Sports 2: Hannover 96 - Hamburger SV (2. Bundesliga, na żywo);

13.15-14 Eurosport 1: alpejski Puchar Świata, na żywo z Oestersund;

13.25-15.30 Eleven Sports 1: West Bromwich Albion - Nottingham Forrest (2. liga angielska, na żywo);

13.25-15.25 Canal+ Sport 2: Southampton - Burnley (Premier League, na żywo);

14-14.40 Eurosport 1: Puchar Świata w biegach narciarskich, na żywo;

14.30-17 Canal+ Sport: Vive Kielce - FC Porto (Liga Mistrzów piłkarzy ręcznych, na żywo);

14.30-17.25 TVP Sport: lekkoatletyka - World Athletics Indoor Tour w Glasgow, na żywo;

14.40-17.05 nSport: ŁKS Łódź - Wisła Płock (Ekstraklasa, na żywo);

14.45-17.30 Polsat Sport: Czarni Radom - Verva Warszawa Orlen Paliwa (PlusLiga siatkarzy, na żywo);

14.45-17.10 Polsat Sport Extra: półfinał Pucharu Polski koszykarzy, na żywo;

14.50-16 Eurosport 1: mistrzostwa świata w biathlonie, na żywo;

14.55-17 Eleven Sports 3: Lecce - SPAL 2013 (liga włoska, na żywo);

15-17 Polsat Sport News: turniej tenisowy ATP w Rotterdamie, na żywo;

15.25-17.25 Canal+ Sport 2: Union Berlin - Bayer Leverkusen (Bundesliga, na żywo);

15.25-17.25 Eleven Sports 2: SC Padeborn - Hertha Berlin (Bundesliga, na żywo);

15.55-17.55 Eleven Sports 1: Barcelona - Getafe (liga hiszpańska, na żywo);

16-18 SportKlub: Clearex Chorzów - Rekord Bielsko-Biała (Futsal Ekstraklasa, na żywo);

16.20-17.30 Eurosport 1: Puchar Świata w biegach narciarskich, na żywo;

17-19.30 Polsat Sport News: Sparta Praga - Slovan Liberec (liga czeska, na żywo);

17.10-19.30 Canal+ Sport: Pogoń Szczecin - Śląsk Wrocław (Ekstraklasa, na żywo);

17.10-19 Polsat Sport Extra: Puchar Polski koszykarzy - konkurs wsadów i rzutów za 3 punkty, na żywo;

17.25-19.25 TVP Sport: Start Elbląg - MKS Perła Lubin (PGNiG Superliga piłkarek ręcznych, na żywo);

17.30-20.30 Polsat Sport: Legionovia - Budowlani Łódź (Liga Siatkówki Kobiet, na żywo);

17.55-19.55 Eleven Sports 2: Bologna - Genoa (liga włoska, na żywo);

18.25-20.25 Canal+ Sport 2: Norwich City - Liverpool (Premier League, na żywo);

18.25-20.30 nSport: Villarreal - Levante (liga hiszpańska, na żywo);

18.25-20.25 Eleven Sports 1: Fortuna Duesseldorf - Borussia M-gladbach (Bundesliga, na żywo);

19-21.30 Polsat Sport Extra: półfinał Pucharu Polski koszykarzy, na żywo;

19.30-22 TVP Sport, Canal+ Sport: Raków Częstochowa - Legia Warszawa (Ekstraklasa, na żywo);

19.30-21.35 Polsat Sport News: turniej tenisowy ATP w Rotterdamie, na żywo;

20.30-22.30 Polsat Sport: Asseco Resovia - MKS Będzin (PlusLiga siatkarzy, na żywo);

20.40-22.40 Eleven Sports 1: Atalanta - AS Roma (liga włoska, na żywo);

21.35-22.30 Polsat Sport News: MŚ w łyżwiarstwie szybkim na dystansach, na żywo;

22.30-23.15 TVP Sport: Sportowy wieczór, na żywo;

23-23.55 Polsat Sport: Gala boksu z Stalowej Woli, na żywo;

1-5 Canal+ Sport: NBA All-Star Weekend - konkursy na żywo.




REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty