Facebook
kontakt
logo
Strona główna > TV
Niedziela, 9 lutego2020-02-08 10:52:00

3.30-7.25 Polsat Sport Extra: łyżwiarstwo figurowe - mistrzostwa czterech kontynentów w Seulu, na żywo;

8.45-9.45 TVP Sport: biegi narciarskie - Ski Classics, na żywo;

9.45-11.30 TVP 1, TVP Sport, Eurosport 1: Puchar Świata w skokach narciarskich, na żywo z Willingen - ODWOŁANY;

11-13.15 SportKlub: Istanbul Büyükşehir Belediyesi - Pinar Karşiyaka (liga turecka koszykarzy, na żywo);

11.55-14 Canal+ Sport 2: Espanyol - Mallorca (liga hiszpańska, na żywo);

12.10-14.40 Canal+ Sport: Wisła Płock - Pogoń Szczecin (Ekstraklasa, na żywo);

12.10-13.50 Polsat Sport News: FC Utrecht - Ajax Amsterdam (liga holenderska, na żywo);

12.25-14.30 Eleven Sport 1: SPAL 2013 - Sassuolo (liga włoska, na żywo);

12.30-14.25 Polsat Sport Extra: turniej tenisowy ATP w Pune, na żywo;

12.45-14.30 Eurosport 1: alpejski Puchar Świata, na żywo;

13.25-15.30 Eleven Sport 2: Arminia Bielefeld - Jahn Regensburg (2. Bundesliga, na żywo);

13.50-18 Polsat Sport News: Puchar Świata w short tracku, na żywo z Drezna;

14.25-17 Polsat Sport Extra: AZ Alkmaar - Feyenoord Rotterdam (liga holenderska, na żywo);

14.25-16.30 Eleven Sport 3: Millwall - West Bromwich Albion (2.liga angielska, na żywo);

14.30-16 Eurosport 1: kolarstwo - Wyścig Dookoła Hiszpanii, na żywo;

14.40-17 Canal+ Sport: Piast Gliwice - Zagłębie Lubin (Ekstraklasa, na żywo);

14.45-17.30 Polsat Sport: Ślepsk Malow Suwałki - Skra Bełchatów (PlusLiga siatkarzy, na żywo);

14.55-17 Eleven Sport 1: Napoli - Lecce (liga włoska, na żywo);

15.25-17.30 Eleven Sport 2: Borussia M-gladbach - 1.FC Koeln (Bundesliga, na żywo);

15.30-17.50 SportKlub: Bahcesehir Koleji - Fenerbahçe Beko (liga turecka koszykarzy, na żywo);

15.55-18 Canal+ Sport 2: Osasuna - Real Madryt (liga hiszpańska, na żywo);

16.55-18.45 nSport: RK Celje Pivovarna Lasko - Paris Saint-Germain HB (Liga Mistrzów piłkarzy ręcznych, na żywo);

17-19.30 Canal+: Legia Warszawa - ŁKS (Ekstraklasa, na żywo);

17.25-19.30 Canal+ Sport: Manchester City - West Ham Utd (Premier League, na żywo);

17.30-20 Polsat Sport: Budowlani Łódź - Chemik Police (Liga Siatkówki Kobiet, na żywo);

17.30-20 Polsat Sport Extra: Trefl Sopot - Anwil Włocławek (Energa Basket Liga, na żywo);

17.55-20 Eleven Sport 1: Bayern Monachium - RB Lipsk (Bundesliga, na żywo);

17.55-20 Eleven Sport 2: Parma - Lazio Rzym (liga włoska, na żywo);

18-20.30 Polsat Sport News: Sir Safety Conad Perugia - Gas Sales Piacenza (liga włoska siatkarzy, na żywo);

18.25-20.30 Eleven Sport 3: Celta Vigo - Sevilla FC (liga hiszpańska, na żywo);

18.30-20.45 SportKlub: Herbalife Gran Canaria - Barcelona (liga hiszpańska koszykarzy, na żywo);

19-21.05 TVP Sport: KPR Gminy Kobierzyce - Zagłębie Lubin (Superliga piłkarek ręcznych, na żywo);

19.30-21 Canal+: Liga+ Extra, na żywo;

19.45-21.30 Eurosport 2: Stelmet Zielona Góra - Avtodor Saratow (koszykarska VTB United League, na żywo);

20.30-22.30 Polsat Sport: Verva Warszawa Orlen Paliwa - AZS Olsztyn (PlusLiga siatkarzy, na żywo);

20.40-22.40 Eleven Sport 1: Inter Mediolan - AC Milan (liga włoska, na żywo);

20.55-22.55 Eleven Sport 2: Betis Sewilla - Barcelona (liga hiszpańska, na żywo);

21.05-21.45 TVP Sport: Sportowy wieczór, na żywo;

21.30-0.15 Canal+ Sport: Oklahoma City Thunder - Boston Celtics (NBA, na żywo);




REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty